Pogotowie informatyczne

Faktycznie, zapomniałem napisać, potrzebuję go do surfowania po necie, drobnych prac biurowych, oglądania UFC live oczywiście i pogrania czasem w jakieś gry, nie mam chyba ogromnych wymagań, ważne, żeby płynnie chodził i dało się odpalić na nim jakąś gierkę :>
 
SCStunner, jeśli nie będą to jakieś nowe, wymagające gry to ten Dell jest spoko. Nie mam teraz czasu szukać odrobinę lepszych laptopów.



Martin, laptop zalany? Które nie działaja?
 
Jedyny minus to dysk, bo tam zdaje się jest 5400rpm, jak będziesz mieć kasę to polecam dokupic do niego SSD.
 
Może ktoś pomoże redaktorowi:
2qau8ms.png
 
Są dwie opcje, albo nie masz zainstalowanych sterowników mikro, albo zrób to w opcjach dzwięku(zdjęcie)



Beztytuu-3.jpg
 
znacie jakiś program którym mógłbym ripować ścieżki audio z tuby w wysokiej jakości?



nie musi być ściąganie, może być "nagrywanie"
 
JEst tu ktoś kto się zna na kompach i ma chwilę, żęby wbić na chat i mi pomóc?
 
A skąd masz instalke? W Win7 zazwyczaj podczas pytania o klucz, klikało sie "dalej" i przechodziło.
 
Kolega kiedyś podpiął się z dyskiem zew i mam :D.Na starcie mi wyskakuje o podanie klucza ale biore anuluj i dalej jazda.ale od wczoraj zaczyna mi ten komunikat wyskakiwać w trakcie uzytkowania.Boje się ze będzie jeszcze gorzej.Szukałem w necie kluczy to tylko wirusa sobie wgrałem :D
 
Zapomniałem hasła w starym lapku z Windowsem 7. Da radę to jakoś obejść bez formata?
 
mahonek :



https://www.google.pl/search?client=ubuntu&channel=fs&q=ophcrack+bootable+usb&ie=utf-8&oe=utf-8&gfe_rd=cr&ei=90P2U__tLeqH8QepjoCQDg
 
Mahon spróbuj wpisać te hasła, a nóż widelec się zalogujesz:



-qwerty



-123456



-kochamk&l



-ksw



-hasło
 
Przestał działać mi lewy control - tzn. nie działają skróty go wykorzystujące, podobnie jak minus czy tam myślnik, mogę go robić tylko na klawiaturze numerycznej. Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Gajsy bo mnie popierdoli,sciągam już 4ty program i nadal chuja,wszedzie wyskakuja mi reklamy i niby coś odinstalowywuja te programy a cały czas coś i tak jest birowsser shopp jakaś chujnia to jest taka,jakiś sprawdzony myk ?
 
Glarity Utilities.



Problem z klawiaturą rozwiązany - po 10 latach już dłużej nie daje rady [*]
 
Back
Top