Pogotowie informatyczne

jeszcze reset karty sieciowej w lapku możesz zrobić albo ją odinstaluj całkiem z systemu (ewentualnie uruchomić narzędzie do diagnostyki sieci)
Próbowałem różnych rzeczy i nic, dzięki za chęć pomocy, jak dojdę do tego o co chodzi to dam tu znać :fjedzia:
 
Próbowałem różnych rzeczy i nic, dzięki za chęć pomocy, jak dojdę do tego o co chodzi to dam tu znać :fjedzia:
takie cos znalazlem na szybko
Hi,
1. I had exactly the same problem. I solved it by going in to my router (login as admin) and changed the wireless mode from 802.11ax to to another one such as 802.11b+g+n
Reply

2.
I had an identical issue just now, it was resolved when I used the device manager to uninstall the wireless adapter.
After it disappears right click and scan for hardware changes, it reinstalled the driver that way and my network was visible again.
I chose to forget the network in earlier steps (followed many suggestions from here and had identical results) after I put in the pass code it's back to normal.
 
Mam takie problem, nie mogę zainstalować niektórych aplikacji ze sklepu google. Np jak dojadę, Lidl plus, mega, snapchat. Nie wiem na jakiej zasadzie ta losowość czy o co chodzi bo inne się instalują normalnie.
W sklepie wyskakuje tylko taki błąd.
Google tu nic nie podpowiada.
Miał ktoś podobnie?


Screenshot_2024-02-08-08-18-10-19_b5a5c5cb02ca09c784c5d88160e2ec24.jpg
 
Mam takie problem, nie mogę zainstalować niektórych aplikacji ze sklepu google. Np jak dojadę, Lidl plus, mega, snapchat. Nie wiem na jakiej zasadzie ta losowość czy o co chodzi bo inne się instalują normalnie.
W sklepie wyskakuje tylko taki błąd.
Google tu nic nie podpowiada.
Miał ktoś podobnie?


View attachment 91457
Wyczyść cache Google Play i zobacz ponownie
 
Wyczyść też storage data w Google Play zrestartuj.
Robiłem, włączyłem też wyłączone (wcześniej) usługi i zbędne aplikacje i przyznałem na powrót wymagane uprawnienia. Wyłączyłem też apke blokada, restart telefonu i dalej jestem w dupie. Dodam że kiedyś apki Lidla i mega oraz jak dojadę miałem zainstalowane i działały
 
Robiłem, włączyłem też wyłączone (wcześniej) usługi i zbędne aplikacje i przyznałem na powrót wymagane uprawnienia. Wyłączyłem też apke blokada, restart telefonu i dalej jestem w dupie. Dodam że kiedyś apki Lidla i mega oraz jak dojadę miałem zainstalowane i działały
A jak włączyłeś te wyłączone usługi to robiłeś restart po? Ewentualnie jakieś uaktualnienie z googla wisi? Może stary android?
Nie mam pomysłu. Over
 
A jak włączyłeś te wyłączone usługi to robiłeś restart po? Ewentualnie jakieś uaktualnienie z googla wisi? Może stary android?
Nie mam pomysłu. Over
Tak restart robiony, android aktualny wersja 13 więc nie możliwe żeby apki nie wspierały tego systemu.
 
Mam takie problem, nie mogę zainstalować niektórych aplikacji ze sklepu google. Np jak dojadę, Lidl plus, mega, snapchat. Nie wiem na jakiej zasadzie ta losowość czy o co chodzi bo inne się instalują normalnie.
W sklepie wyskakuje tylko taki błąd.
Google tu nic nie podpowiada.
Miał ktoś podobnie?


View attachment 91457

przywróć telefon do ustawień fabrycznych
 
Żadna pewność rączej zapobieganie, dysk formatuje także zostaje płyta.
Jak coś się zaszyło w BIOS/UEFI to po zawodach zazwyczaj, flash biosu może pomóc ale nie musi. No i żeby na takie coś trafić to się trzeba bardzo postarać
:roberteyeblinking:

Żaden antywirus nie działa na takim niskim poziomie żeby bios skanować, jedynie sektor rozruchowy dysku i to tyle co mogą.
 
Całą stronę przekreśloną np. kreska albo X przez całą stronę, nie jeden wyraz czy tekst. No i chyba znak wodny będzie jedynym wyjściem?

Mordo jak chcesz przekreślić całą stronę i tą na dole to dajesz tego x z dwójką na dole, jak chcesz daną stronę i tą na górze to walisz tego x z dwójką na górze.
Podstawy Worda. :matt:

012313922.jpg
 
Mordo jak chcesz przekreślić całą stronę i tą na dole to dajesz tego x z dwójką na dole, jak chcesz daną stronę i tą na górze to walisz tego x z dwójką na górze.
Podstawy Worda. :matt:

View attachment 94637
Co to znaczy "ta na dole dajesz x z dwójką na dole"? Przecież to przypisy są. Za chuja nie rozumiem co masz na myśli :fjedzia:

Nie wiem czy ja to dobrze wytłumaczyłem. Jest tekst na całą stronę A4 i chciałbym by ta cała strona była przekreślona np. kreska z lewego górnego rogu do prawego dolnego i z drugiej strony też. Jako tło czy jakoś tak.
 
Co to znaczy "ta na dole dajesz x z dwójką na dole"? Przecież to przypisy są. Za chuja nie rozumiem co masz na myśli :fjedzia:

Nie wiem czy ja to dobrze wytłumaczyłem. Jest tekst na całą stronę A4 i chciałbym by ta cała strona była przekreślona np. kreska z lewego górnego rogu do prawego dolnego i z drugiej strony też. Jako tło czy jakoś tak.

Nieważne. :śmiech:
 
Moja korzystała z mojego lapka (levono y540) i wywalilo system - niebieski ekran itd. Nie dało się nawet biosa odpalić. Rozkręciłem i wyjąłem dysk. Był bardzo gorący. Włożyłem dysk i system odpalił.

Włączyłem narzędzie do skanowania hardware i podczas testu znowu wyjebało system i znowu gorący dysk (ssd) i musiałem wypiąć i wpiąć.

Kupić nowy dysk czy jest jakieś inne rozwiązanie?
 
szybki
Moja korzystała z mojego lapka (levono y540) i wywalilo system - niebieski ekran itd. Nie dało się nawet biosa odpalić. Rozkręciłem i wyjąłem dysk. Był bardzo gorący. Włożyłem dysk i system odpalił.

Włączyłem narzędzie do skanowania hardware i podczas testu znowu wyjebało system i znowu gorący dysk (ssd) i musiałem wypiąć i wpiąć.

Kupić nowy dysk czy jest jakieś inne rozwiązanie?

Google podpowiada że ten model lubi się gotować, nie wiem na ile są przydatne te podstawki chłodzące (ale chyba warto). Najpierw jednak wyczyścić, wymienić pastę termo na porządną (jak nie potrafisz sam, to do jakiegoś dobrego serwisu)
Jak dysk nie ma bad sektorów to nie widzę sensu wymiany
 
szybki


Google podpowiada że ten model lubi się gotować, nie wiem na ile są przydatne te podstawki chłodzące (ale chyba warto). Najpierw jednak wyczyścić, wymienić pastę termo na porządną (jak nie potrafisz sam, to do jakiegoś dobrego serwisu)
Jak dysk nie ma bad sektorów to nie widzę sensu wymiany
Mam podstawkę, korzystam do grania jak temperatura rośnie.
Zmienię pastę, zobaczę czy będzie zmiana. Dzięki.
 
Mam podstawkę, korzystam do grania jak temperatura rośnie.
Zmienię pastę, zobaczę czy będzie zmiana. Dzięki.
spróbuj puścić test z podstawką odpaloną na full obroty, ciekawe co pokaże wynik o ile ruszy
 
Back
Top