Pogotowie Cohones

Od dzisiaj kolo 16 był dyskomfort teraz nie mogę siedzieć cala dupa bo wyje. Kość jak dotykam to w sumie nie boli bardziej zaraz pod. Dupa sprawdzona żadnych anomalia nie ma na skórze. Teraz zaczynam sie orac :childcry:

@majkelo89 sranie w normie konar płonie, dziękuje :roberteyeblinking:
No to POZ albo SoR Stępińska jeśli jesteś z Wwa
 
@Gienek bo wczoraj rano obudzilem sie z bolacym gardlem
niepotrzebnie dzien wczesniej siedzialem bez koszulki przy piwku w pokoju, wiec sobie sam to zalatwilem ehh
a po poludniu pojechalem do Rzeszowa z rodzinka i wszedzie gdzie przebywalem czyli na sushi/galeria/auchan to byla tam klima wlaczona, myslisz ze to moglo tak negatywnie wplynac na stan gardla ? Bo szczerze to chyba nie meczylo mnie ono az tak intensywnie jak teraz od 10-15 lat.

A moze to przez Tantum Verde ziołowe pastylki ze znieczuleniem na gardło takie coś u mnie powoduja ? Bo z reguly jak mam przeziebienie nie biore zadnych pastylek na gardlo, a wczoraj mnie cos podkusilo i co 8h biore pastylke i chyba juz z 3-4 wzialem od wczoraj.
 
@Gienek bo wczoraj rano obudzilem sie z bolacym gardlem
niepotrzebnie dzien wczesniej siedzialem bez koszulki przy piwku w pokoju, wiec sobie sam to zalatwilem ehh
a po poludniu pojechalem do Rzeszowa z rodzinka i wszedzie gdzie przebywalem czyli na sushi/galeria/auchan to byla tam klima wlaczona, myslisz ze to moglo tak negatywnie wplynac na stan gardla ? Bo szczerze to chyba nie meczylo mnie ono az tak intensywnie jak teraz od 10-15 lat.

A moze to przez Tantum Verde ziołowe pastylki ze znieczuleniem na gardło takie coś u mnie powoduja ? Bo z reguly jak mam przeziebienie nie biore zadnych pastylek na gardlo, a wczoraj mnie cos podkusilo i co 8h biore pastylke i chyba juz z 3-4 wzialem od wczoraj.
Tantum Verde to raczej nie ale od klimy i zimnego piwa to tak
 
Tantum Verde to raczej nie ale od klimy i zimnego piwa to tak

piwko nie bylo zimne, ale w pokoju nie bylo za cieplo wieczorem jak kilka dni wczesniej przy upalach, a ja tego nie czulem, bo pijac Krzepkie 7,4% to szybko sie podchmielilem ;)
 
@Gienek, co byś zarządził? Poza zaczęciem używania mózgu, rzecz jasna :putinlaugh:
d6d98029ec95f6859ff0b96b1ce57545.0.jpg
 
@Gienek, co byś zarządził? Poza zaczęciem używania mózgu, rzecz jasna :putinlaugh:
View attachment 17301
Po pierwsze nie przebijaj bombli, po drugie kup w aptece argosulfan i smaruj przykladaj gaziki na to i bandażem, następnego dnia zmyj delikatnie pozostała maść i posmaruj na nowo, po tygodniu powinno być lepiej. Jak dostaniesz temperatury jakaś ropa się pojawi to do lekarza po antybiotyk
 
Po pierwsze nie przebijaj bombli, po drugie kup w aptece argosulfan i smaruj przykladaj gaziki na to i bandażem, następnego dnia zmyj delikatnie pozostała maść i posmaruj na nowo, po tygodniu powinno być lepiej. Jak dostaniesz temperatury jakaś ropa się pojawi to do lekarza po antybiotyk
W Anglii czy Irlandii jak ten argosulfan się będzie nazywał? Można to czymś zastąpić, albo użyć czegoś mniej skutecznego? Jak kojarzę, to ta zasypka?
 
W Anglii czy Irlandii jak ten argosulfan się będzie nazywał? Można to czymś zastąpić, albo użyć czegoś mniej skutecznego? Jak kojarzę, to ta zasypka?
Idź do apteki i powiesz że chcesz maść na poparzenia z sulfatiazolem. Żadnych zasypek i tłustych rzeczy.
 
Nie wiem czy na pewno to dobry temat, bo nie umieram, ale orientuje się ktoś jak szybko zwolnienie lekarskie jest widoczne na pacjent.gov? Wczoraj miałem o 19 teleporadę, a jeszcze nie jest nic widoczne.
 
U mnie było po dobie.
Ok, to już spokojniej, bo muszę wyjechać w weekend i nie wiem czy mam, że nie mogę chodzić czy nie. U pracodawcy w tecie mam, a pierwszy raz mam l quattro zdalnie wystawiane i sceptycznie do tego podchodziłem. Dzięki.
 
@Gienek czy używanie zestawów do płukania zatok (zatoxin rinse) jest bezpieczne. Słyszałem opinie że lepiej tego samemu w domu nie robić bo można się nabawić np. zapalenia ucha. Czy ewentualnie robiąc to trzeba zachować jakieś dodatkowe środki bezpieczeństwa?
 
@Gienek czy używanie zestawów do płukania zatok (zatoxin rinse) jest bezpieczne. Słyszałem opinie że lepiej tego samemu w domu nie robić bo można się nabawić np. zapalenia ucha. Czy ewentualnie robiąc to trzeba zachować jakieś dodatkowe środki bezpieczeństwa?
Spotkałem się dwa razy przez 10 lat że komuś od płukania zatok zrobiło się zapalenie ucha. Rob tak jak pisze w ulotce.
 
@Gienek czy używanie zestawów do płukania zatok (zatoxin rinse) jest bezpieczne. Słyszałem opinie że lepiej tego samemu w domu nie robić bo można się nabawić np. zapalenia ucha. Czy ewentualnie robiąc to trzeba zachować jakieś dodatkowe środki bezpieczeństwa?
Ja tym płukałem ale mi się znudziło. Nic nie dawało, zapalenia ucha nie dostałem. Proste jak jebanie.
 
Spotkałem się dwa razy przez 10 lat że komuś od płukania zatok zrobiło się zapalenie ucha. Rob tak jak pisze w ulotce.
Ja tym płukałem ale mi się znudziło. Nic nie dawało, zapalenia ucha nie dostałem. Proste jak jebanie.
Niby tak, ale ja niedługi czas po problemach z zatokami i płukaniem ww. środkiem dostałem zapalenia ucha. Zastanawiałem się czy to może być powiązane. Przetestuje na sobie, jak znów będę miał zapalenie czegoś to podzielę się "radosną" nowiną.
 
@Gienek @ALRI Czy jest się czym martwić? I tak pewnie wlece do rodzinnego po świętach obgadać wyniki. Tylko w 2 statach jestem poza "przyjętymi normami"

1650027517580.png


1650027554253.png
 
Nie wiem jak tam z tymi normami, ale zarcie ktore kazdy polak cebulak zajada bardzo niszczy watrobe.
Alko, cukier, placki, tluste, miecho itd. czyli dieta standardowa :lol:
Zwiekszenie blonnika pomaga.

ja tam jem codziennie na parze, wiec nie zaliczam sie do 'każdy'
 
Back
Top