Pij%any Ró-ŻAL obraża forum zacnych Czipsożerców

Różal skoro czytasz forum , jak to jest jak odwiedzasz kogoś , charasz na ryj , bluzgasz miotasz łapami czy robisz zwis głowy i wracasz do auta , na konia ? . Opowiedz bo zaciekawiła nas twoja historia , no chyba że kłamiesz i masz jakieś problemy emocjonalne z dzieciństwa .
 
alez te wpisy go bola, probuje obrocic w zart ale kogo on chce oszukac? zrobil podstawowy blad, zaczal to komentowac. Jakos nigdy nie pisalem tu o nim zle bo rozumiem, troche frustracje goscia, ktory wypruwa z siebie flaki na treningach/daje sto procent a i tak zawsze znajdzie sie ktos komu cos bedzie nie pasowac, tudziez, po prostu nie taki bedzie efekt jego codziennej orki. Taki jest tzw internet i czesto aktualny nastroj piszacego ma wplyw na tresc jego komentarzy wiec nie ma co brac tak wszystkiego do serca i zachowac dystans ale na to, w przypadku Marcina chyba juz za pozno.
Najlepsze jest to jak mówi, że po wygranej są hejty i nie ma pochwał a na Cohones po jego zwycięstwie z Fernando na 51 komentarzy może 7 było hejtem a reszta to pochwały, brawa i gratulacje.
 
Podobno Pan Marcin byl ostatnio na wycieczce we Francji, ale akurat Def poszedł na rower.
 
Ktoś z jego otoczenia powinien mu powiedzieć żeby przestał czytać komentarze w necie bo sobie z tym nie radzi. Zresztą sporo znanych osób otwarcie przyznaje że łatwo sobie pomieszać w głowie całym tym szajsem który jest wypisywany w komentarzach. Sam gdybym był sławny nie wiem czy dobrze bym sobie z tym radził. Prawdopodobnie nie. :lol: Większość ludzi mówi że ma wyjebane ale ja wiem, że to nie prawda. Wyjebane mają tylko ci którzy w ogóle nie wspominają o tym co ludzie o nich sądzą i robią swoje.
 
Ktoś z jego otoczenia powinien mu powiedzieć żeby przestał czytać komentarze w necie bo sobie z tym nie radzi. Zresztą sporo znanych osób otwarcie przyznaje że łatwo sobie pomieszać w głowie całym tym szajsem który jest wypisywany w komentarzach. Sam gdybym był sławny nie wiem czy dobrze bym sobie z tym radził. Prawdopodobnie nie. :lol: Większość ludzi mówi że ma wyjebane ale ja wiem, że to nie prawda. Wyjebane mają tylko ci którzy w ogóle nie wspominają o tym co ludzie o nich sądzą i robią swoje.
Nie radziłbyś sobie bo mój trolling Cię wciągnął. Ja też bym nie dał rady. Najlepsza gruba skóra , KLAPKI NA OCZY i WIDZIEĆ TYLKO ŚWIATŁO BRAMKI.
Mistrzem jest Damian Grabowski, no Qrwa mistrz świata. To co się na niego wylało to masakra, spadł z topu na samo dno a on dalej robi swoje , liczy $$$ i NADAL JEST W UFC :jjsmile:
 
Nic dziwnego że zawodnicy tak niechętnie podchodzą do fb i innych tego typu rzeczy skoro taki odzew potem
 
Mistrzem jest Damian Grabowski, no Qrwa mistrz świata. To co się na niego wylało to masakra, spadł z topu na samo dno a on dalej robi swoje , liczy $$$ i NADAL JEST W UFC :jjsmile:

I obyło się bez #ufcgdanskgraba :goldi:
 
Mistrzem jest Damian Grabowski, no Qrwa mistrz świata. To co się na niego wylało to masakra, spadł z topu na samo dno a on dalej robi swoje , liczy $$$ i NADAL JEST W UFC :jjsmile:
Ja pierdole on serio wciąż jest w UFC ?! ja myślałem, że go zwolnili :lol: co to za czary, że on tam wciąż na kontrakcie jest :lol:
 
194153.jpg


:mamed:
 
Nic dziwnego że zawodnicy tak niechętnie podchodzą do fb i innych tego typu rzeczy skoro taki odzew potem
Dziwne, zauważyłem że Ci zawodnicy którzy skupiają się na treningu a nie na pisaniu w internecie o tym jak to mają wyjebane na hejterów (i muszą to podkreślić w każdym wywiadzie), mają szacunek kibiców i na Cohones.
Ale wiadomo, ty tego nie przeczytasz parówo, bo nie jestem z TVN oraz dlatego, że mnie ingnorujesz :kis:
 
Dziwne, zauważyłem że Ci zawodnicy którzy skupiają się na treningu a nie na pisaniu w internecie o tym jak to mają wyjebane na hejterów (i muszą to podkreślić w każdym wywiadzie), mają szacunek kibiców i na Cohones.
Ale wiadomo, ty tego nie przeczytasz parówo, bo nie jestem z TVN oraz dlatego, że mnie ingnorujesz :kis:
Damian Grabowski raczej nie skupia się na treningu ale zawsze miło pozdrawia wszystkich kibiców i złego słowa z jego ust nie usłyszałem. Karma do niego wróciła i będzie miał 4 walkę w UFC :mamed: Do Różala też wróciła karma , zdobył pas KSW i go wyrzucili ...
 
Damian Grabowski raczej nie skupia się na treningu ale zawsze miło pozdrawia wszystkich kibiców i złego słowa z jego ust nie usłyszałem. Karma do niego wróciła i będzie miał 4 walkę w UFC :mamed:
Może się jebnęli chcieli tą szansę dać Danielowi, ale Daniel-Damian, jakiś polak, wszystko jedno :mamed:
 
Może się jebnęli chcieli tą szansę dać Danielowi, ale Daniel-Damian, jakiś polak, wszystko jedno :mamed:
Całkiem możliwe w takiej wielkiej korpo. Ale Rżalowi K&L to chyba nie przez pomyłkę?
wiem że do nich prędzej czy później wróci
 
Zawodnicy mma nabijają się z piłkarzy, że to niby panienki ale te panienki jakoś nie pła-czą z powodu komentarzy w necie. W przeciwieństwie do tych twardzieli z mma sami przyznają, że szydera jest potrzebna.
 
Tu nie chodzi o pas! :DC:
Powiedziałem prosto – będę walczył tam, gdzie zostaną mi przedstawione najlepsze warunki dla mnie. Tu nie chodzi o warunki finansowe – chodzi o warunki.
 
Zawodnicy mma nabijają się z piłkarzy, że to niby panienki ale te panienki jakoś nie pła-czą z powodu komentarzy w necie. W przeciwieństwie do tych twardzieli z mma sami przyznają, że szydera jest potrzebna.
Racja. Nawet jak dostają w pizde od kiboli to siedza cicho bo wiedza ze zasłużyli- patrz legia...
 
Back
Top