Piłka ręczna

MISTRZOSTWA W TELEWIZJI:
Mistrzostwa Świata Mężczyzn
11.01.2013 r.
Hiszpania - Algieria
TVP Sport godz. 18:45
12.01.2013 r.
Serbia - Korea Płd.
TVP Sport godz. 15:30
12.01.2013 r.
Polska - Białoruś
TVP2 godz. 20:00
13.01.2013 r.
Rosja - Dania
TVP Sport godz. 20:10
13.01.2013 r.
Chile - Islandia
TVP Sport godz. 15:35
14.01.2013 r.
Arabia Saudyjska - Polska
TVP2 godz. 20:00
15.01.2013 r.
Słowenia - Polska
TVP2 godz. 20:00
17.01.2013 r.
Polska - Serbia
TVP1 godz. 20:00
19.01.2013 r.
Polska - Korea Płd.
TVP2 godz. 17:45
 
Grupa jedna z łatwiejszych dlatego najlepiej by było wyjść z I miejsca to mielibyśmy łatwiej w następnej fazie rozgrywek, dostalibysmy latwego rywala w 1/8 finalu i uniknelibyśmy Danii (prawdopodobnie) w ćwierćfinale jeśli wyszlibysmy z grupy na II miejscu



Polacy wygrali kilka dni temu turniej noworoczny (Polska,Węgry, Czechy,Słowacja)



Trzeba też zauważyć, że z kadrze jest sporo młodych nowych graczy



Nie oszukujmy się, jakbyśmy doszli do finału to byłaby niespodzianka, forma to już nie ta co kilka lat temu co co zdobywaliśmy medale MŚ i ME
 
bez rewelacji w pierwszym meczu polacy, wazne ze jest zwyciestwo ale szalu nie bylo, liczylem na wieksza przewage Polakow
 
Wyglądało mi to trochę jakby nasi 15min przed końcem mając sporą przewagę bramek odpuścili



Mieli momentami bardzo dobry okres ale niestety więcej było tego słabego



Dobrze, że na początku dostaliśmy słabszego rywala ale jeśli chcemy powalczyć z Serbią i Słowenią to musismy zagrac lepiej
 
Dobry [strike]Szaran [/strike]Szpak w studio. "Nie chciałbym robić porównań do ekipy Bogdana Wenty"... po czym 10 sekund później robi porównanie do ekipy Bogdana Wenty.
 
No gra niezła, ale błędów w końcówce za dużo stanowczo. Wydaje mi się, że Białoruś odpuściła końcówkę. Jedynie Rutenka coś u nich tak naprawdę grał. Cieszy mnie postawa Gadżeta, dobry sezon rozgrywa :). Kubeł trochę za mało grał, ale widzę, że etatowy wykonawca karnych w reprezentacji się zrobił :). Fajnie, ze Nafciarze nie są nareszcie pomijani tak jak przez pana Bogdana W. :)
 
taki rotenka to powinien bialorusi mecz wygrac, jeden z lepszych pilkarzy recznych globu. jak wygramy z serbia to raczej zajmiemy miejsce w pierwszej 4. mlodzi nie znaczy gorsi!
 
Eeee w ręcznej nie ma tak jak w nożnej, ze przebłysk jednego piłkarza może wygrać mecz. Taki właśnie Rutenka czy Jicha z Czech, nigdy nie wygrają meczu z drużyną z najwyższej pólki sami.
 
wiadomo, ale reszta tez przeciez gra, sam na tym boisku nie byl, a nasza druzyna tez jest budowana na nowo
 
Niech Polacy najpierw wygrają ze Słowenią. Mnie osobiście wczoraj nie zachwycili swoją grą i nie daje im szans z Serbią.
 
celem jest zajecie 1 albo 2 miejsca, z 1 latwy rywal, z 2 teoretycznie podobnej klasy, a jezeli wyjda z 3 lub 4 to juz moga rezerwowac bilety powrotne
 
@Al


Nie dajesz im szans z Serbią? ;-) Z Serbią Polacy będą faworytami. Również u bukmacherów. Jeśli oczywiście nie potkną się wcześniej, chociaż o to będzie trudno, bo gramy z Arabami.


Słowenia czarnym koniem. Serbia będzie 3 w grupie. Grają nierówno i to powinno się potwierdzić, nie zdziwię się jak nawet zremisują lub przegrają z Białorusią.
 
Serbowie są według mnie faworytami - Nenadić to co gra w Wiśle to poezja, w pojedynkę mecze wygrywa, na przykład 15 bramek ze Stalą Mielec. Nikcević świetnie strzela ze skrzydła, a Ilić i Vujin to klasa światowa. Na bramce Stanić + oczywiście mają dużo wspaniałych innych graczy. Trzymam kciuki właśnie za Polaków i Serbów na tym turnieju. Ilić podobno świetnie zagrał z Koreą, mam nadzieję, że ten jego transfer do Płocka dojdzie do skutku, bo mówi się o nim od dawna :).
 
Ruscy z Duńczykami to może być fajny mecz. Szkoda,że u mnie w mieście ręcznej nie ma. Z Arabia jutro dla nas spacerek powinien być .
 
@kurekq



Tak nie daje im szans po tym co widziałem w ostatnim meczu. Nie zdziwie się jak Polska zajmie 3 miejsce w grupie.



Co do meczu Rosja - Dania to niby Duńczycy też są faworytem, ale Ruscy mogą sprawić niespodziankę i będę im dziś kibicował.
 
Niezłe jaja i duże zaskoczenie na plus. Teoretycznie najsilniejszych rywali mają za sobą, więc ich awans wydaje się bardzo prawdopodbny. Trochę więcej się po Chile spodziewałem bo całkiem dobry wynik z Macedonią wykręcili.
 
Generalnie nie jest źle, dobry wynik. Martwi spora ilośc strat w pierwszej połowie bo ze Słowenią to 90% takich sytuacji skońćzy się golem. Druga rzecz to nienajlepsza skuteczność. Przed nami mecze ze Słowenią i Serbią czyli poważne sprawdziany zobaczymy co chłopaki pokarzą. Najlepiej żeby z pierwszego miejsca wyszli bo z Węgrami czy Chorwacją bardzo ciężko będzie.
 
Nasi źle nie grają, sytuacji mieli multum ale właśnie głównym ich problemem jest skuteczność, potrafią ładnie skonstruować akcje ale niestety nie ma wykończenia



Tego się właśnie obawiam w meczu z Serbią i Słowenią
 
No to dzisiaj Słowenia, w czwartek Serbia - nareszcie konkretni rywale.



Jurkiewicz kontuzja, w jego miejsce wchodzi Marcin Lijewski. Gadżetowi nic się na szczęście nie stało.



Petar Nenadić MVP meczu Serbów z Białorusią :), Ivan Nikcević 5 bramek.
 
Back
Top