Piłka ręczna

Szkoda tylko tych paru bramek bo praktycznie ostatnie kilkanaście minut graliśmy prawie cały czas w przewadze, no ale cóż walczymy dalej :D
 
19:13 dla Danii, 36 minuta:



http://www.eurosport.pl/pilka-reczna/mistrzostwa-europy/2012/dania-szwecja_mtc453683/live.shtml
 
Niestety szkoda bo mieli w tym roku naprawde potencjał szkoda tych wszystkich głupio traconych punktów...



Ale ogólnie występ na Euro jak njbrdziej na plus mam nadzieje że dopracują pare elementów i zobaczymy ich za rok z Medalmi olimpijskimi:)
 
Zapier*****.


A tak poważnie - będą jakieś turnieje kwalifikacyjne do IO. Polacy będą musieli jeden z nich wygrać.
 
Jeśli MKD wygra z SRB, a SRB zdobedzie złoto to nie będzie dla Polski turnieju. Wystarczy ze SRB wygra dzis z SRB i awans na TURNIEJE KWALIFIKACYJNE + walka o 5 miejsce prawdopodobnie z Węgrami lub Słowenią.
 
Kukul



IO w tym roku są:-) Co do wystepu naszych. Grali bardzo nierówno, falami, tracili łatwo bramki przez głupie błędy. No i skrzydła.. Ehh para Tłuczyński- Kuchczyński bardzo słabo. Powinni zostać zastapieni parą Orzechowski-Wiśniewski. Ogólnie mamy problem ze skrzydłami, słabo tego bronimy i słabo atakujemy tym elementem gry. Ale jak zawsze nasz zespół dostarczył kapitalnych wrażen i za to chwała chłopakom. Wierzę że błędy poprawimy, i medal z Londynu przywieziemy:-)
 
xD, ale bład, niestety MKD pokonała SRB, a więc modlmy się zeby SRB nie zdobyło złota...
 
No szkoda, ale cóż. A też zdzikłem jak zobaczyłem, że Francja ostatnia w grupie. Co jak co, ale cały świat będzie pamiętał mecze Polaków. Kto odrobił kiedyś 11 bramek !!??
 
Czuje w kościach,że Serbia złoto jednak wygra. Mają niesamowitą formę, a do tego grają u siebie. Słabo to widzę.
 
Na razie Dania sobie radzi 33 minuta i 10-7:)



Muszą utrzymac tą przewagę trzy bramkową.
 
Wygra Dania, dobrze grają tylko martwi mnie Stanic, który tak dobrze broni. Ale Landin też zajebiście.



edit : BRAWO DANIA !!! HANSEN przekoleś, nawet sędziowie nie pomogli Serbii
 
Hansen 9 goli w finale. Można powiedzieć, że mecz wygrał duet Hansen,Landin. Ale brawa dla bramkarza Serbii, gdyby nie on to byłby pogrom.
 
Dania i Hansen to moi dzisiejsi bohaterowie. Oby Polacy nie zmarnowali szansy.


A w ramach podziękowań, Polacy powinni iść w ślady Piotra Żyły :-)
 
Back
Top