Piłka nożna

Chodzi mi o to, ze ten koles zawala w najwazniejszych momentach, z takim niewiele mozna wygrac. Jest jednym z najlepszych pilkarzy swiata, ale najlepszych poznaje sie po tym co potrafia dac druzynie w najtrudniejszych momentach, a nie w spotkaniach z Gijon, czy innym Wigan :)



Poza tym co pisalem wczesniej, za ta kase mozna zatrudnic kilku slabszych, ale takich ktorzy wniosa wiecej w najwazniejszych momentach.
 
HubiSSJ3 ,porównywanie mma z piłka nożną jest bez sensu z tego powodu ,że w octagonie jesteś sam a na boisku masz jeszcze 10 kolegów.



fusel : co do Twoich 3 wniosków to :



3 są nierealne ale we wszystkich widzę jakiś sens i logikę.







@Madzer , ja do dziś się dziwie dlaczego Arsenal nie chciał dać Henry'emu dłuższego kontraktu...
 
@sosa


Może polityka klubu? Ewentualne przedłużenie kontraktu byłoby, co najwyżej , przedłużeniem bytu Henry'ego na TOPie przez parę lat. W Barcelonie nie był tym samym zawodnikiem, a i wiek zrobił swoje.
 
@Madzer, zgadza się ,że polityka Arsenalu jest taka ,że z zawodnikami po 30 podpisują tylko jednoroczne kontrakty ale to nie był jakiś tam piłkarz tylko legenda. W Barcelonie miał problemy takie same jak Villa czyli przesunięcie z pozycji wysuniętego napastnika na skrzydło. W Barcelonie grał 3 lata na bardzo wysokim poziomie więc myślę ,że Arsenal by nie stracił na 3 letnim kontrakcie
 
@sosa



Z pewnością tak, ale - dopiero teraz mi się przypomniało - czy o jego odejściu z Arsenalu nie spowodowały kłopoty małżeńskie?
 
Nie ma sensu zwalniać Ronaldo - w najważniejszych meczach zawodzi, ale i tak jego wkład w sukcesy Realu jest OGROMNY. Ilość goli i asysyt zdumiewa nawet mnie, a nienawidzę tego pedała.







Barcelona powinna zmienić bramkarza już dawno temu. Do dziś pamiętam jakie piłki V.V posyłał prosto pod nogi Villi, kiedy ten grał jeszcze dla Nietoperzy. Niestety w tej kwestii jest kompleks wychowanka. Real -> Casillas, to Barcelona musi mieć Valdesa. Ostatni Victor broni przyzwoicie, ale cała jego dobra gra traci smak w momencie, kiedy daje dupy w najgłupszy możliwy sposób.



I coś mi ostatnio zgrzyta w defensywie Barcy, mam wrażenie, że Pique coś nie jest ostatnio sobą, pewnie brakuje mu tej małej blondyneczki, co zawodzi jak kot.
 
Yazz - ale jesteś stary :-)



Fusel - zwolnić Mourinho ??:-)



Wieri - skąd wiesz, że to pedał ? Spotykałeś się z nim ?



Szkoda nie wykorzystanych sytuacji w tym główki i strzału z pierwszej połowy Ronaldo. Jakby strzelił to nie było by krytyki. Zdarza się najlepszym.
 
fusel







Zawodzi w Gran Derbi.. Z Valencia , Sevillą ,Villarealem , Atleti gra zazwyczaj b.dobrze :) W lidze mistrzów też mu tak źle nie idzie :)
 
@MMateusz



dzięki, ale naprawdę nie czuję się... :-)



jeśli o piłkarzy realu chodzi to najwięcej nerwów napsuł mi raul.



nie rozumiem, dlaczego ten klub pozbył się swojej ikony tak lekką ręką...
 
wstyd sie teraz przyznać (ze wzgledu na formę drużyny) jestem już od 6 lat za Interem Mediolan:-)
 
@ up



uważam, że taka deklaracja ma teraz większy sens niż np. 2-3 lata temu.



to żaden wstyd.
 
ja pamiętam Sukera a nawet Zamorano (choć to już bardzo kiepsko)



hugo sanchez wespół z emilio butragueno- moja pamięć sięga aż tutaj...
lol.gif


Moje pierwsze piłkarskie wspomnienia to Mundial '94 , nawet miałem specjalny zeszyt w którym zapisywałem wyniki i strzelców goli. :-)







dobre zdjęcie po wczorajszym meczu



39863.jpg
 
Nooo szkoda trochę, Lewy miał 3 dobre okazje do zdobycia bramki, w tym jedną setkę, ale zdaje się, że myślał iż sędzia gwizdnie spalonego i podszedł do strzału trochę bez "wiary".
 
Nicolas Anelka podpisał kontrakt z chińskim klubem Szanghaj Shenhua. Będzie zarabiał 200 tysięcy funtów tygodniowo. No to teraz Chiny to taki drugi Katar się robi.
 
Zważywszy, że kryzys finansowy prędzej czy później dosięgnie europejski futbol i na fakt, iż Chiny to wielki rynek zbytu, również na futbol, to więcej tego typu posunięć w przyszłości zupełnie mnie nie zdziwi...
 
dokładnie to 9 tys z groszem. No ale co zrobić, gdy ceny na Kolejorza są najwyższe z całej ligi, drużyna gra piach a na ławce siedzi kudłaty debil -_- Do tego wszędzie panosząca się policja i ochrona. Takie czasy.
 
Back
Top