Piłka nożna

1712993399164.png
 
Nie no, Real przy tylu setkach w drugiej połowie to jak tutaj straci punkty to będzie można zwariować i naprawdę się obawiać meczu za tydzień.
 
Ja pierdole mistrzostwo przegrane na własne życzenie będzie w meczu z Cracovią przez głupote Diegueza i sędziego w jednym..

Można było fajnie odskoczyć, a zaraz zaczną się jakieś głupie wpadki, jeszcze mega ciężki mecz u siebie z Pogonią, a Legia w gazie.

Liverpool też siadł całkowicie..

EDIT:

A teraz karny z dupy, chyba tak jak z tą kartką XD Sędzia wybitny, karny dla Jagi, chyba chce winy za kartkę zmazać, bo obydwie sytuacje dyskusyjne.
 
Last edited:
Wszystko wskazuje na to że Klopp pożegna się tylko zdobyciem Pucharu Ligi. Puchar Anglii odpadł, Liga Europy i Mistrzostwo odjeżdżają. Szkoda :(
 
Czyli co, City kolejny sezon z mistrzostwem

Niestety tak..

Się dziwiłem, że tak długo dają radę przy tylu urazach ważnych zawodników no i teraz wyszło.. Akurat jak Jota i Trent mają wrócić to już w zasadzie nie mają do czego wracać..


Przynajmniej na Bayer się pięknie patrzy, oby wygrali Ligę Europy.
 
Niestety tak..

Się dziwiłem, że tak długo dają radę przy tylu urazach ważnych zawodników no i teraz wyszło.. Akurat jak Jota i Trent mają wrócić to już w zasadzie nie mają do czego wracać..


Przynajmniej na Bayer się pięknie patrzy, oby wygrali Ligę Europy.
Kontuzje to nie tylko Liverpool nie omijają. City tez przecież ile grało bez De Bruyne a później bez Haalanda. Po za tym nie rozpatrywałem Liverpoolu jako największego rywala w wyścigu po mistrzostwo, groźniejszy wdawał się Arsenal który właśnie zesrał sie z Aston Villą
 
No w końcu się skończyła ta dominacja Bayernu Monachium... bo to już było nudne, teraz mistrz Bayer(n) :lol: ale w jakim stylu 5 kol. przed końcem...
Screenshot_2024-04-14-19-53-33-892~2.jpg

Screenshot_2024-04-14-19-54-53-252~2.jpg

:frankapprove:
 
W tej kolejce TOP6 zespołów Ekstraklasy zdobyło łącznie 5 punktów. Z czego 3 punkty z drużyną ostatnią w tabeli, a pozostałe 2 punkty w wyniku remisu miedzy dwiema drużynami z TOP6.

Mem chyba z zeszłego roku, ale nadal aktualny.

View attachment 96587

Nie może być z zeszłego sezonu, bo wtedy Jaga i Śląsk "grali o spadek", a Raków praktycznie od początku do końca był liderem.
 


Liczyłem, że coś więcej pokażą, a zaczyna się idealnie w momencie w którym włączyłem, bo wróciłem z dwójki i zobaczyłem, że Arsenal dostaje 0-2 to sobie powiedziałem "a chuj odpale chociaż zobaczyć jak się Leverkusen cieszy" i dokładnie co to setnej chyba włączyłem w momencie w którym zaczyna się nagranie.
 
Back
Top