Piłka nożna

No nie pyklo :- ) może i kupon w plecy, za to radość po awansie, szkoda że ani jednego celnego strzału, gra wyglądała dużo lepiej, Wojtek znów ratuje dupe, przy karnych szapoba, mega pewnie strzelali, a nóż coś się z tego narodzi.
 
20240327_065858.jpg
 
Szpakowski najlepszy komenator byku. Komentuje mecz z emocjami. Mówi kto przy piłce itd. Szacun mam dla niego. Chociaż miał pod koniec kariery że gadał bzdury ale odkąd nie komentuje to mi go jednak brak.
Odpowiem sam sobie. Kurwa ale Szpaku odleciał zaś wczoraj :beczka:.
Cofam te pochwały hehe.
 
E tam, Szpaku jest jaki jest, ale emocje, które przekazuje przede wszystkim podczas gry naszej reprezentacji są nie do podrobienia. Jak dla mnie może do końca życia komentować wyłącznie mecze Polaków.
Trochę to w żarcie napisałem hehe. Oczywiście, że Szpaku jak komentuje to z emocjami. Czasem aż odpływa z tymi emocjami, buja trochę w obłokach jak prawdziwy romantyk. Wczoraj przyniósł szczęście. Szacun dla niego zawsze.

Co do meczu to fajnie że wygrali, mamy turniej obok po sąsiedzku i warto tam jednak zagrać. No i nasi kibice wczoraj elegancki doping, brawo dla tych co byli i do końca dopingowali bo myślę że ten doping w dużej mierze pomógł. Szczęsny dostał na karnych taki doping przy tym ostatnim, że musiał obronić.
Grajmy na wyjazdach lub turniejach bo na narodowym panuje jedna wielka stypa i padaka w temacie dopingu.
 
Próbował ktoś kupic bilety na Euro ?
Kurwa ja nie wiem dla kogo oni to adresują.
Stanąłem do kolejki równo 14:00:02 i po 25 minutach czekania w kolejce nie było zadnych biletów na jakikolwiek mecz. Żadnych, nawet tych na 400 euro
Jebać UEFA Euro 2024, tylko Ekstraklasa
 
Próbował ktoś kupic bilety na Euro ?
Kurwa ja nie wiem dla kogo oni to adresują.
Stanąłem do kolejki równo 14:00:02 i po 25 minutach czekania w kolejce nie było zadnych biletów na jakikolwiek mecz. Żadnych, nawet tych na 400 euro
Jebać UEFA Euro 2024, tylko Ekstraklasa
tak
 
Próbował ktoś kupic bilety na Euro ?
Kurwa ja nie wiem dla kogo oni to adresują.
Stanąłem do kolejki równo 14:00:02 i po 25 minutach czekania w kolejce nie było zadnych biletów na jakikolwiek mecz. Żadnych, nawet tych na 400 euro
Jebać UEFA Euro 2024, tylko Ekstraklasa
Teraz to już jakieś resztki były. Brałem udział w 2 losowaniach w poprzednich turach na w sumie chyba 5 kont. Trafiły się nam bilety na ćwierćfinał w Berlinie 6 lipca.
 
Próbował ktoś kupic bilety na Euro ?
Kurwa ja nie wiem dla kogo oni to adresują.
Stanąłem do kolejki równo 14:00:02 i po 25 minutach czekania w kolejce nie było zadnych biletów na jakikolwiek mecz. Żadnych, nawet tych na 400 euro
Jebać UEFA Euro 2024, tylko Ekstraklasa
Polska-Austria w Berlinie, szczęśliwy posiadacz pozdrawia pechowców:beczka:

A tak poza tym, z laptopa to strona nawet nie chciała odpali, z tel. bez problemów.
 
Polska-Austria w Berlinie, szczęśliwy posiadacz pozdrawia pechowców:beczka:

A tak poza tym, z laptopa to strona nawet nie chciała odpali, z tel. bez problemów.
No to gratki.
Gdybyś z jakiegoś powodu nie mógł/ nie moglibyście jechać odkupie 2-3 bilety nawet w przeddzień meczu.

Długo czekałeś w kolejce do momentu wyboru biletów ?
 
Back
Top