Piłka nożna

Real chyba już piąty rok z rzędu trafia na City




Nie czuje podjarki tymi meczami, już mi się przejadły, abstrahując od faktu, że w obecnej formie to szybki wpierdol będzie.

Wolałbym trafić na Arsenal, bo z nimi to nie grali od czasów Henryego i jego rajdu na Bernabeu.
 
Real chyba już piąty rok z rzędu trafia na City




Nie czuje podjarki tymi meczami, już mi się przejadły, abstrahując od faktu, że w obecnej formie to szybki wpierdol będzie.

Wolałbym trafić na Arsenal, bo z nimi to nie grali od czasów Henryego i jego rajdu na Bernabeu.

Tyle, że po przerwie na repry, więc wiele może się zmienić. No i dla City mecz z Realem będzie 4 spotkaniem w ciągu 10 dni, dla Realu natomiast ... drugim... Czy tam 1 mecz w 25 dni przed 1/4. Liczę, że chociaż świeżość w nogach będzie.
 
Last edited:
Kadra na mecze barażowe. Milik i pupilek Peda OUT, ale wracają Bednarek i Puchacz :lol:

GIqZvR3X0AA7gst
 
Tyle, że po przerwie na repry, więc wiele może się zmienić. No i dla City mecz z Realem będzie 4 spotkaniem w ciągu 10 dni, dla Realu natomiast ... drugim... Czy tam 1 mecz w 25 dni przed 1/4. Liczę, że chociaż świeżość w nogach będzie.

Szkoda tylko, że przed City mecz z mocnym Bilbao, po drugim meczu z City mecz decydujący o mistrzostwie z Barceloną.

Ogólnie jak mnie to od lat wkurwia, że ten wiosenny mecz z Barceloną Real zawsze gra chwile po LM. Co za debile ustalają ten terminarz to nigdy nie przestanie mnie dziwić.
 
@Cassius42 Tyle lat narzekania, że Linetty nigdy nic nie gra w kadrze, a jak go zabrakło to wielce pominięty. Milik kurła nie strzela bramek w kadrze od 8 lat, więc można sobie darować jego ławę w Juventusie. Wszołek padlina w tej rundzie, jesienią chyba grał za dużo i teraz mu się odbija brak fizyczności w tym wieku. Generalnie nie ma co narzekać, pikujemy w stronę lat 90. i zaraz połowa kadry będzie powołana z Turcji albo średniaków League 1. Jak będzie męczenie buły z Estonią to jeszcze Probierz będzie miał pełne gacie przed drwalami z Walii (stawiam na nich w drugiej parze).
 


Oby nie skończył jak Pedri, Gavi i Fati, cała trójka została zajechana i od tamtej pory ciągłe problemy ze zdrowiem.
 
No wsumie to samo, z ta właśnie różnica ze jednemu wpadło, a drugiemu nie : )
No wiadomo, pewnie znajdzie się więcej niż te dwa przypadki ;) Różnica taka, że kebab przez pół roku nie grał w piłkę i teraz dostaje kilka minut, a mimo to coś tam pokazuje. No i turecka fanbaza jest popierdolone, ale to dopiero wyjdzie jak/jeśli Arda zacznie grać więcej.
 
Back
Top