Piłka nożna

Dokładnie to samo pomyślałem. Jeśli w ogóle przejdziemy, to 3 wpierdole i do domciu.

Screenshot_2023-12-03-17-09-01-156~2.jpg

Trochę ta grupa D do d... dla nas, ale jak się miało "łatwą" grupę w eliminacjach do Euro i się z niej nie wyszło... mogła być grupa E: Belgia, Rumunia i Słowacja
Screenshot_2023-12-03-17-15-44-597~2.jpg

Holandia , Austria i Francja w tej kolejności...
No może uda się zremisować z Austrią...
 
mecz taki, że nie ma co się odwracać na chwilę.
po herbatę lub do toalety iść nie ma czasu.
słupki i poprzeczki pomagają jednej drużynie.
wynik hokejowy, a mógłby być mocno hokejowy.

najgorszym uczestnikiem zawodów jest sędzia.
:stevecarell:
 
mecz taki, że nie ma co się odwracać na chwilę.
po herbatę lub do toalety iść nie ma czasu.
słupki i poprzeczki pomagają jednej drużynie.
wynik hokejowy, a mógłby być mocno hokejowy.

najgorszym uczestnikiem zawodów jest sędzia.
:stevecarell:
To co odpierdolił sędzia dając najpierw korzyść, a potem gwiżdżąc przy sam na sam to jest hit :beczka:
 
Ja pierdole, czy te kurwy na varze mogą w końcu zacząć reagować? Kolejny mecz i kolejny raz chuje nie widzą faulu w polu karnym
 
Już nawet nie chce mi się komentować tego co rodak odpierdala, bo to kolejny mecz kiedy Barcelona gra w 10. Piękny Inaki Pena król, Araujo i Felix też klasa.

Natomiast te kurwy z gwizdkiem to się będą w piekle smażyć. Kolejny mecz, gdzie var w ogóle nie reaguje, a karny jest ewidentny. Ten dzban główny też dobry ananas, najpierw nie przerywa akcji kiedy przeszkadza Gundoganowi w dryblingu i dotyka piłkę, którą Niemiec finalnie traci i idzie kontra, a potem trzyma na boisku Azpilicuete, który mógłby tam kogoś zabić na tym boisku, a i tak nie dostałby drugiej żółtej.

Materace jak zwykle - antyfutbol i kopanie po kostkach. Jebać nieustannie tak jak Getafe ha tfu ::jondance::
 


Akcje naszego kapitana :antonio:

A w przyszłym sezonie podwyżka z 26 do 32 milionów euro :DC:

Simeone i tak lepszy, najlepiej opłacany trener na świecie w 24 meczach bez zwycięstwa z Barceloną na jej stadionie :beczka:
 
Last edited:


Doświadczony dyrektor...
:benny:
 
Last edited:
Back
Top