Piłka nożna

:awesome:



Tu piękna nitka o finansowych fikolkach Barcelony ;)



+ Szykuje się "czarny" wrzesień dla Laporty :boystop:

 
Last edited:
Zieliński idzie do Al Ahla (czy jakoś tak)?
Ja myślałem że do tamtej ligi idą grać już emeryty. Chłop który przez lata był kreowany na kreotora gry naszej reprezentacji. W Napoli akurat dobrze grał to zamiast szukać klubu w ligach europejskich żeby w lidze mistrzów się pokazać to być może skończy w Arabii Saudyjskiej.
Jeżeli tak się stanie to jest to dla mnie żenada w huj. Przecież ta liga jest słaba, to co już koniec powołań do kadry ?
Czy jednak dalej w kadrze będzie grał?
Tak czy tak pokazuje to, że kasa>kariera.
Ale nasi kadrowicze już od dłuższego czasu nas przyzwyczajali że tylko kasa im w głowie więc w sumie wszystko się zgadza.

No chyba że to popelina i tam nie pójdzie to zwracam honor.
 
Zieliński idzie do Al Ahla (czy jakoś tak)?
Ja myślałem że do tamtej ligi idą grać już emeryty. Chłop który przez lata był kreowany na kreotora gry naszej reprezentacji. W Napoli akurat dobrze grał to zamiast szukać klubu w ligach europejskich żeby w lidze mistrzów się pokazać to być może skończy w Arabii Saudyjskiej.
Jeżeli tak się stanie to jest to dla mnie żenada w huj. Przecież ta liga jest słaba, to co już koniec powołań do kadry ?
Czy jednak dalej w kadrze będzie grał?
Tak czy tak pokazuje to, że kasa>kariera.
Ale nasi kadrowicze już od dłuższego czasu nas przyzwyczajali że tylko kasa im w głowie więc w sumie wszystko się zgadza.

No chyba że to popelina i tam nie pójdzie to zwracam honor.
A co on więcej ma osiągnąć? Na topowe kluby jest za słaby, z Napoli lepszego wyniku nie wykręci, w dodatku oferują mu jakieś grosze.
 
Kurła, trzy babole w I połowie? Klebaniuk będzie trendował na twitterze jak ta lala. Zawsze zostaje kariera we freak MMA :lol:
 
Zieliński idzie do Al Ahla (czy jakoś tak)?
Ja myślałem że do tamtej ligi idą grać już emeryty. Chłop który przez lata był kreowany na kreotora gry naszej reprezentacji. W Napoli akurat dobrze grał to zamiast szukać klubu w ligach europejskich żeby w lidze mistrzów się pokazać to być może skończy w Arabii Saudyjskiej.
Jeżeli tak się stanie to jest to dla mnie żenada w huj. Przecież ta liga jest słaba, to co już koniec powołań do kadry ?
Czy jednak dalej w kadrze będzie grał?
Tak czy tak pokazuje to, że kasa>kariera.
Ale nasi kadrowicze już od dłuższego czasu nas przyzwyczajali że tylko kasa im w głowie więc w sumie wszystko się zgadza.

No chyba że to popelina i tam nie pójdzie to zwracam honor.
A kolega to widział jakie tam nazwiska poszły grać piłkę? Liga słaba, ale jak utrzyma się trend przechodzenia tam zawodników to będą mieli bardzo solidną ligę.
 
Ciekawe jak będzie w II połowie? :cool:

F3HFlawXgAAOtyK
 
A kolega to widział jakie tam nazwiska poszły grać piłkę? Liga słaba, ale jak utrzyma się trend przechodzenia tam zawodników to będą mieli bardzo solidną ligę.
Widziałem. Mimo to uważam że same nazwiska nie zrobią dobrego poziomu danej ligi. Przecież tam dla kasy się idzie a nie dla sukcesów. I myślę że ci piłkarze po dwóch sezonach tam będą znacznie słabsi niż zanim tam poszli, nie będą grać w topowych klubach ani przeciwko nim więc poziom im spadnie, no i tym samym nie podwyższą poziomu tamtej ligi.
 
Zieliński idzie do Al Ahla (czy jakoś tak)?
Ja myślałem że do tamtej ligi idą grać już emeryty. Chłop który przez lata był kreowany na kreotora gry naszej reprezentacji. W Napoli akurat dobrze grał to zamiast szukać klubu w ligach europejskich żeby w lidze mistrzów się pokazać to być może skończy w Arabii Saudyjskiej.
Jeżeli tak się stanie to jest to dla mnie żenada w huj. Przecież ta liga jest słaba, to co już koniec powołań do kadry ?
Czy jednak dalej w kadrze będzie grał?
Tak czy tak pokazuje to, że kasa>kariera.
Ale nasi kadrowicze już od dłuższego czasu nas przyzwyczajali że tylko kasa im w głowie więc w sumie wszystko się zgadza.

No chyba że to popelina i tam nie pójdzie to zwracam honor.

Ty chyba nie widziałeś kto tam teraz poodchodził? Fakt, że Zielek by został w Napoli bo ponoć nawet się zgodził na obniżkę pensji, ale go usilnie wypychają żeby zrobić miejsce dla Veigi ( co mnie nie dziwi, bo za 2-3 lata to na nim zarobią grube miliony). Neves (26) i Sergiej Milinković-Savić (28) o którego od dwóch lat co okienko biło się pół Europy niby już tam grają, a są młodsi od Piotrka.

Do tego poszedłby on do klubu który ściągnął w tym okienku już Mahreza, Mendyego, Firmino - to gracze po trzydziestce i ... Saint-Maximina (26) oraz Kessiego (26).

Jednak i tak się jeszcze łudzę, że jednak ten Liverpool (klub marzeń Zielińskiego) się zgłosi, bo im mniej dobrych grajków idzie grać u pastuchów tym lepiej. Mam na myśli tych przed trzydziestką, teraz naściągali tych z nazwiskiem, a za rok ponoć mają ruszyć po młodych gniewnych z Europy np. po takiego Veigę aby podnieść intensywność.
I boję się, że w ciągu najbliższych pięciu lat pościągają prawie wszystkich młodych z Serie, a i La Liga. Nie mówiąc o Ligue 1, bo tam połowa grających to muslimy, więc będą mieli blisko kulturowo i też tam mogą jeździć grać.
 
Co do Zielińskiego to jeszcze były uwagi, że skoro przychodził z rynku włoskiego (Udinese) to i tak jego pensja więcej kosztowała właściciela, bo nie było ulgi za płacenie zawodnikowi sprowadzonemu z zagranicy. To już są jakieś podatkowe myki w Italii, które zwykłym kibicom nic nie mówią a de facto mają spore znaczenie.
 
1. Kurtuła zerwane wiązadła.
2. Turecki Messi idzie pod nóż.
3. Żółw oznajmia, że zostaje w Paryżu.

Piękny dzień dla kibica Realu :iamdone:
 
1. Kurtuła zerwane wiązadła.
2. Turecki Messi idzie pod nóż.
3. Żółw oznajmia, że zostaje w Paryżu.

Piękny dzień dla kibica Realu :iamdone:
Stary ale serio, tak się jarasz cały czas tym murzynem, nie potrafię tego zrozumieć. Piłkarz zajebisty ale charakter typowo murzyński, oby jak najmniej takich gości w wielkiej piłce. Typ nie dorasta do pięt messiemu, cr czy nawet de bruyne i hallandowi. No kurwa nie chciałbym go w Barcelonie nawet za darmo
 
Stary ale serio, tak się jarasz cały czas tym murzynem, nie potrafię tego zrozumieć. Piłkarz zajebisty ale charakter typowo murzyński, oby jak najmniej takich gości w wielkiej piłce. Typ nie dorasta do pięt messiemu, cr czy nawet de bruyne i hallandowi. No kurwa nie chciałbym go w Barcelonie nawet za darmo
Każdy niech myśli co chce, ale oceniasz jego charakter na podstawie czego? Zachowań podczas meczów? Wypowiedzi poza boiskiem? Czy tego jak przedstawia go prasa?
Argument o łasym na kasie nie wypada wypominać gdy kibicuje się przez tyle lat Messiemu, ale Leo miał zawsze wsparcie mediów i był "dobrym" chłopcem ;)
O podpisaniu w zeszłym roku kontraktu z państwem nie klubem też wiemy tyle ile podały media i tutaj też historia pokazała Barcy jak kończą się zakusy na piłkarzy z Paryża.
Ja nie mam złamanego serduszka za zeszły rok, wiem tylko, że gość zawsze chciał grać w Realu i wiele razy mówił o tym oficjalnie.
A to co dzieje się teraz i praktycznie każde info to tylko liczba pod bajty. Liczą się kliki, więc np. taki rzyg/guru Romero gowno wiedząc, podaje ciągle te same info od m-ca albo to co dostanie z Kataru by zdyskredytować Mbappe.
Dzisiaj info podało "najlepsze" źródło we Francji - Le Parsien ... które jest medialna ręką PSG ;)
Dwa miesiące podali takiego newsa
20230810_172740.jpg


Uogólniając, chcę żółwia w Realu, bo z takim atakiem jak teraz wydłubie sobie widelcem oczy :boystop:
 
Każdy niech myśli co chce, ale oceniasz jego charakter na podstawie czego? Zachowań podczas meczów? Wypowiedzi poza boiskiem? Czy tego jak przedstawia go prasa?
Po prostu kurwa nie lubie czarnucha, bije od niego typowa murzynskosc xD

, bo z takim atakiem jak teraz wydłubie sobie widelcem oczy :boystop:
Niestety nadszedł czas, że nie ma praktycznie żadnych napastników, którzy gwarantowaliby 30 bramek w sezonie, na rynku
 
Ty chyba nie widziałeś kto tam teraz poodchodził? Fakt, że Zielek by został w Napoli bo ponoć nawet się zgodził na obniżkę pensji, ale go usilnie wypychają żeby zrobić miejsce dla Veigi ( co mnie nie dziwi, bo za 2-3 lata to na nim zarobią grube miliony). Neves (26) i Sergiej Milinković-Savić (28) o którego od dwóch lat co okienko biło się pół Europy niby już tam grają, a są młodsi od Piotrka.

Do tego poszedłby on do klubu który ściągnął w tym okienku już Mahreza, Mendyego, Firmino - to gracze po trzydziestce i ... Saint-Maximina (26) oraz Kessiego (26).

Jednak i tak się jeszcze łudzę, że jednak ten Liverpool (klub marzeń Zielińskiego) się zgłosi, bo im mniej dobrych grajków idzie grać u pastuchów tym lepiej. Mam na myśli tych przed trzydziestką, teraz naściągali tych z nazwiskiem, a za rok ponoć mają ruszyć po młodych gniewnych z Europy np. po takiego Veigę aby podnieść intensywność.
I boję się, że w ciągu najbliższych pięciu lat pościągają prawie wszystkich młodych z Serie, a i La Liga. Nie mówiąc o Ligue 1, bo tam połowa grających to muslimy, więc będą mieli blisko kulturowo i też tam mogą jeździć grać.
Co za naiwniak. Uwierzyłeś w te bzdury, że Zielu był w kręgu zainteresowań Liverpoolu i wciąż żyjesz ta bzdura. Jakby Liverpool chciał go kupić to zrobiłby to już dawno temu.
 
Każdy niech myśli co chce, ale oceniasz jego charakter na podstawie czego? Zachowań podczas meczów? Wypowiedzi poza boiskiem? Czy tego jak przedstawia go prasa?
Argument o łasym na kasie nie wypada wypominać gdy kibicuje się przez tyle lat Messiemu, ale Leo miał zawsze wsparcie mediów i był "dobrym" chłopcem ;)
O podpisaniu w zeszłym roku kontraktu z państwem nie klubem też wiemy tyle ile podały media i tutaj też historia pokazała Barcy jak kończą się zakusy na piłkarzy z Paryża.
Ja nie mam złamanego serduszka za zeszły rok, wiem tylko, że gość zawsze chciał grać w Realu i wiele razy mówił o tym oficjalnie.
A to co dzieje się teraz i praktycznie każde info to tylko liczba pod bajty. Liczą się kliki, więc np. taki rzyg/guru Romero gowno wiedząc, podaje ciągle te same info od m-ca albo to co dostanie z Kataru by zdyskredytować Mbappe.
Dzisiaj info podało "najlepsze" źródło we Francji - Le Parsien ... które jest medialna ręką PSG ;)
Dwa miesiące podali takiego newsa
View attachment 74495

Uogólniając, chcę żółwia w Realu, bo z takim atakiem jak teraz wydłubie sobie widelcem oczy :boystop:
Tak zawsze chciał grać, że jak mu się skonczyl kontrakt to podpisał nowy z PSG. Mapet to pazerna na kasę kurwa, zamiast zarabiać trochę mniej i walczyć z Realem o LM i złotą piłkę to woli grać dla przegrywow. I ok, jego wybór ale nie opowiadajmy bajek o jego miłości do Realu i ambicjach sportowych.
 
Tak zawsze chciał grać, że jak mu się skonczyl kontrakt to podpisał nowy z PSG. Mapet to pazerna na kasę kurwa, zamiast zarabiać trochę mniej i walczyć z Realem o LM i złotą piłkę to woli grać dla przegrywow.
Aha :tellmemore:
 
W którymś momencie kłamstwo?
Oj daleki jestem by wytykać ci kłamstwo. Mam jednak zupełnie inne spojrzenie na sprawę, zwłaszcza jeśli chodzi o ambicje.
Może na koniec okienka żółw "nasra" mi na twarz, ale uważam, że przyjdzie do Realu.
 
Mbappe prędzej czy później trafi do Realu, ale chwilowo wciąż jest bardziej skupiony na budowaniu własnej marki. Idolem tłumów nigdy nie zostanie, we Francji Platini i Zidane zawsze będą ponad nim, ale generacja tiktoka zapewni mu miliony followersów i takie tam poboczne dyrdymały.
 
Mbappe nie jest wart rozbijania całej drabinki płacowej, wyrzucania ponad 200 mln i użerania się z agentami po każdym sezonie. Tylko szejków z nieograniczonym budżetem stać na takie kaprysy, no chyba że nagle z miłości do Realu, Mbpape i jego agenci zmienią swoje postępowanie o 180 stopni.
 
Back
Top