Piłka nożna

News dnia to oczywiście powrót króla Daniego :antonio:
O co chodzi?

W ogóle żyjemy w pięknych czasach, a Musk chciał nam odebrać twittera :beczka:
20230704_211217.jpg

20230704_211228.jpg

20230704_211232.jpg

20230704_211238.jpg

20230704_211236.jpg
 

Attachments

  • 20230704_211217.jpg
    20230704_211217.jpg
    184.9 KB · Views: 2
Polskiej w ogóle nie ogarniam ;)

Cortegana potwierdza, można się rozejść.
Gość wyskoczył jak królik z kapelusza, a i tak wygląda na transfer "na złość" Barcelonie, jak z Endrickiem ;)


Szczerze nie wiem po co Barcelonie ofensywny pomocnik jak mają już czterech, w Realu za rok odejdą legendy więc tam prędzej znajdzie jakieś minuty.
 
Szczerze nie wiem po co Barcelonie ofensywny pomocnik jak mają już czterech, w Realu za rok odejdą legendy więc tam prędzej znajdzie jakieś minuty.
Tez nie wiem, ale sam presi powiedział, że go chcecie.
W Realu nawet jak odejdą Kroos i Modric to i tak pomoc jest zapchana. Teraz jest 7 na 3 pozycję.
 
Tez nie wiem, ale sam presi powiedział, że go chcecie.
W Realu nawet jak odejdą Kroos i Modric to i tak pomoc jest zapchana. Teraz jest 7 na 3 pozycję.
Deco specjalnie poleciał do Turcji zaklepać ten transfer, zaraz po wylądowaniu z powrotem w Barcelonie Arda trafia do Realu.

:beczka:
 
Deco specjalnie poleciał do Turcji zaklepać ten transfer, zaraz po wylądowaniu z powrotem w Barcelonie Arda trafia do Realu.

:beczka:
Barca jak na razie to sobie strzela w stopę gdy ich target wypuszczają w mediach. Jak nie araby to madrytczoki. Odcieliby tego knura Romero I popracowali w ciszy jak w poprzednim okienku to może inaczej by to wyglądało.

Najpiękniejszy <3
 
Ekstraklasa to jest takie kurewstwo, że brak słów.
20230706_120345.png

Mistrz Polski płacze, że nie może teraz uregulować kary za niespełnienie określonych minut dla młodzieżowca, a dzień później kupuje murzyna ze Śląska za 1.5 bańki w ojro :beczka:
 
Meksyk przegrał z Katarem na Złotym Pucharze CONCACAF :lol: Rezerwy Kanady nie wygrały swojej grupy (za Gwatemalą) i już w ćwierćfinale muszą grać z USA.
 
Oho, po wyjebaniu się na ryj z Gulerem, pismaki zaczynają coś pierdolić o problemach z Roque.
Bartomeu ty kurwo jebana
 
Ej, ale Tebasa też jebać, nie zapominajmy o nim!
Nie no, te całe przepisy FFP w Hiszpanii to jest straszne cudactwo, ale poniekąd rozumiem co mieli na myśli, żeby nie powtórzyły się historie jak z Malagą czy Depor. Inna sprawa, że ciężko to w ogóle zrozumieć (a przy rzetelności hiszpańskich dziennikarzy to chuj wie ocb, jak oni sami tego nie rozumieją), a sama liga traci strasznie na atrakcyjności jako produkt dla widza
 
Back
Top