Piłka nożna

Żaden z tych pizdeuszy nie ma jaj, żeby wyjść przed kamerę i podsumować to jebane gówno w kilku żołnierskich słowach, które zaserwowali tym biednym ludziom co pojechali ich na żywo oglądać na koniec kurwa świata.
Pierwszy wyszedł do wywiadu Bednarek, później Zielu :boss:
 
FB_IMG_1687297309124.jpg
 
Wichniar kurwa to są pomówienia, ja żadnego Zielińskiego nie wyskoczyłem z murawy i za sznurówkę nie ciągnąłem.
 
Jakie sa szanse ze nie awansujemy? Tyle pierdolenia ze NIE DA SIE nie awansować przy obecny systemie wiec pytam l. Pare lat posuchy by się przydało, zeby zostali w piłce tylko ludzie z charakterem, a nie przepłacone pizdy + swinie przy korytach
 
Spokojny póki co. Rozczarowany jestem strasznie, on zawsze w Kanale Sportowym jest spokojniejszy.

Ehh pomeczowe studia na weszło, to było to gdzie mogli odpinać wrotki.
Pomeczowe studio z ajwenem podczas mistrzostw Europy, to byli czasy :antonio:
 
Pierwszy wyszedł do wywiadu Bednarek, później Zielu :boss:
Przeczytaj ze zrozumieniem raz jeszcze co napisałem. Oni chyba kurwa wyciągnęli zapałki, żeby wyjść i smęcić do kamery, poudawali smutnych, a teraz pojadą na wakacje.
Wyżej masz wrzucone wypowiedzi Grzesia Skwary czy Radka Janukiewicza - tak powinny wyglądać wywiady pomeczowe po tej kompromitacji
 
Dawać tu kurwa kapitana do wywiadu
Najbardziej po piździe dostanie Santosz.
Dostanie napewno. Ale to wina grajków przede wszystkim jak dla mnie. Żaden selekcjoner nam kurwa nie pasuje, ciągle ich zmieniamy a efektu brak.
Jak się kurwom biegać nie chce to żaden selekcjoner nie pomoże.
Ale najważniejsze że dziś zaczynają urlopy wakacyjne, za tydzień będą wrzucać słit foty na tik toka z karaibskich plaż...
 
Uwzględniając że reprezentacja kalifatu niemieckiego dostała na cytryne od Kolumbii to jest jasne że mecz pożegnalny Kuby był po prostu tak wyniszczającą batalią że nasi sił nie mieli. Pełne usprawiedliwienie :fjedzia:
 
Back
Top