Piłka nożna

Czego się spodziewaliście, jeśli totalnie beznadziejna w tym sezonie Chelsea, wyjebała BVB z Ligi Mistrzów. Przecież dzisiejszy "horror", to nie zasługa ich dobrej gry tylko pojebusa Kahna, który nie wiedzieć czemu wywalił Nagelsmanna. Gdyby nie to, Bayern swiętowałby majstra ze dwie kolejki temu.
 
Ja pierdolę... :boystop:
35-letni Glik, który właśnie spierdolił się z Benevento do Serie C oraz Krychowiak grający na arabskich pastwiskach, poza poważnym futbolem.
Mam nadzieję, że to tylko taka przykrywka i w rezultacie okaże się, że zostaną pożegnani razem z Błaszczykowskim w meczu z Niemcami, robiąc wszystkim zajebiście pozytywną niespodziankę.


Jedyne co by broniło takich powołań to tak jak napisałeś. Mecz pożegnalny.
 
1685214359160.png
 
1685272215279.png

Powyżej zakreśliłem dom w którym mieszkałem prawie 2 lata :DC:
Piękną drogę przeszli, z samego dna do premier league :
2014 - Promoted to EFL after winning the National League
1f3c6.png

2018 - Promoted to League One
2019 - Champions of League One after 1 season
2023 - Win Championship playoff final
2023/24 - A PL Club
1f60e.png
 
Co to w ogóle za narracja, że pożegnanie Camp Nou? Ten zjeb z C+ cały mecz tak pierdolił. Przecież oni tego nie burzą tylko przebudują.
Patrząc po wizualizacjach to przebudowane Camp Nou będzie wyglądać jak kolejny randomowy nowy stadion z Premier League. Ten stadion robił z bliska niesamowite wrażenie i miał, przynajmniej dla mnie, świetny klimat.
Nie zmienia to jednak faktu, że się sypał i odkładano ten remont zdecydowanie za długo
 
Patrząc po wizualizacjach to przebudowane Camp Nou będzie wyglądać jak kolejny randomowy nowy stadion z Premier League. Ten stadion robił z bliska niesamowite wrażenie i miał, przynajmniej dla mnie, świetny klimat.
Nie zmienia to jednak faktu, że się sypał i odkładano ten remont zdecydowanie za długo
Cud, że tam nikt nie zginął ostatnio. Musieli go przebudować, bo Real swój kończy i nie mogli zostać w tyle, tym bardziej, że kasa potrzebna. Tylko te Turasy coś ich w chuja zrobiły, bo przebudowa Santiago Bernabeu 3 lata, a tutaj chcą się uwinąć w 1,5 praktycznie przy takim samym zakresie prac.
 
Cud, że tam nikt nie zginął ostatnio. Musieli go przebudować, bo Real swój kończy i nie mogli zostać w tyle, tym bardziej, że kasa potrzebna. Tylko te Turasy coś ich w chuja zrobiły, bo przebudowa Santiago Bernabeu 3 lata, a tutaj chcą się uwinąć w 1,5 praktycznie przy takim samym zakresie prac.

Chwilówki mają to do siebie, że szybko rośnie RRSO, więc jak już Laporta je pozaciągał to muszą szybko skończyć budowę :)
 
Benz do arabów i blady Henio Kejn na rok lub dwa? Kuszące.
Nie ma chuja, Prezes zakochany w Benzynie więc zostanie jeszcze rok do końca kontraktu i pewnie nikogo nie kupią tylko będą nim orać cały sezon, ewentualnie wezmę starego Joselu żeby wchodził na ostatnie 5 minut meczu. A Benzyna już totalny zjazd odnotuje. Prezes dalej śni o Mapecie w 2024, pomimo że ten go wyruchał bez mydła.
 
Nie ma chuja, Prezes zakochany w Benzynie więc zostanie jeszcze rok do końca kontraktu i pewnie nikogo nie kupią tylko będą nim orać cały sezon, ewentualnie wezmę starego Joselu żeby wchodził na ostatnie 5 minut meczu. A Benzyna już totalny zjazd odnotuje. Prezes dalej śni o Mapecie w 2024, pomimo że ten go wyruchał bez mydła.
No niestety.
Do tego hiszpańskie szmatławce w formie i piszą, że w Realu mają kłopoty bogactwa związane ... z napastnikami nie będącymi zawodnikami tego klubu :boystop:

20230529_132303.jpg
 
No niestety.
Do tego hiszpańskie szmatławce w formie i piszą, że w Realu mają kłopoty bogactwa związane ... z napastnikami nie będącymi zawodnikami tego klubu :boystop:

View attachment 67491
Nie wzięli Haalanda za 60 baniek z BvB jak była promocja to teraz niby mieliby go po 2 latach wyciągnąć z City za 200 baniek... Ja nie czytam tych bzdur, bo szkoda czasu. Haalanda jest nierealny przez najbliższe 4/5 lat, a Mapet wolinkase od turbanów niż LM. Real zamiast czekać niech bierze Kane, najlepszą opcja w tym okienku, spoko grajek i normalny typ bez odpalow. I może wreszcie przelamie klątwę Angoli w RM.
 
Coś czuję, że Benzema jednak nie przedłuży i zrobi farewell. Z jednej strony to chyba najlepsza możliwa obecnie opcja bo Karim w tym sezonie już nie dojechał i wieku raczej nie oszuka. Z drugiej rynek nie oferuje żadnych wartych uwagi napastników i upieram się, że Perez trzyma kasę w skarpecie na żółwia.
Jednak jeśli Benz odejdzie to chyba wstyd wojować z Rodrygo i Joselu, chociaż czuję w kościach, że w przyszłym sezonie młody fawelarz jeszcze bardziej odpali (obecnie 30 goli/asysty) i zrobi liczby lepsze od Winicjusza. Zostaje więc Harry za mniej niż 100 baniek, murzyn z Napoli zbyt drogi i ewentualnie Lautaro, ale wątpię by miał pewny pierwszy skład. Może jeszcze ten Kolo Muani na wymianę napastnik/prawe skrzydło z Rodrym.
 
Back
Top