Piłka nożna

Hiszpańska liga :burnit:



Mogli drugą piłkę rzucić w meczu z City, to przynajmniej Real by trochę pokopał, a tak to tylko biegał za tą co miało City...


Dobra, dawać im tam rękawice i niech się napierdalają w końcu, bo od 70 minuty to tak mniej więcej była jedna akcja, a poza tym przepychanki.
 
„To nie był pierwszy raz, ani drugi, ani trzeci. Rasizm to norma w La Lidze. Rozgrywki uważają, że to normalne, Federacja również i zachęcają do tego rywale. Przykro mi. Rozgrywki, które kiedyś należały do Ronaldinho, Ronaldo, Cristiano i Messiego, dzisiaj należą do rasistów. To piękna nacja, która mnie przyjęła i którą kocham, ale która zaakceptowała eksportowanie na świat wizerunku rasistowskiego kraju. Przykro mi z powodu Hiszpanów, którzy się z tym nie zgadzają, ale w Brazylii dzisiaj Hiszpania jest znana jako kraj rasistów. I niestety nie mam obrony na wszystko, co dzieje się w każdym tygodniu. Zgadzam się z tym. Jestem jednak silny i dojdę do końca w walce przeciwko rasistom. Nawet jeśli będzie to daleko stąd”.

:corn:
 
„To nie był pierwszy raz, ani drugi, ani trzeci. Rasizm to norma w La Lidze. Rozgrywki uważają, że to normalne, Federacja również i zachęcają do tego rywale. Przykro mi. Rozgrywki, które kiedyś należały do Ronaldinho, Ronaldo, Cristiano i Messiego, dzisiaj należą do rasistów. To piękna nacja, która mnie przyjęła i którą kocham, ale która zaakceptowała eksportowanie na świat wizerunku rasistowskiego kraju. Przykro mi z powodu Hiszpanów, którzy się z tym nie zgadzają, ale w Brazylii dzisiaj Hiszpania jest znana jako kraj rasistów. I niestety nie mam obrony na wszystko, co dzieje się w każdym tygodniu. Zgadzam się z tym. Jestem jednak silny i dojdę do końca w walce przeciwko rasistom. Nawet jeśli będzie to daleko stąd”.

:corn:

Ostatnie zdanie mnie martwi najbardziej.. Bez Viniego Real nie istnieje na ten moment, Haaland i Mbappe nie przyjdą, więc jak Vini by się wkurwił i odszedł to słabo to widzę.
 
ap6zrybjca1b1.jpg


Wszystko fajnie tylko dlaczego menadżer social mediów oznaczył Pele?

:DC:
 
Piłka nożna to jest tak ogromny biznes, że nawet polityczna poprawność może się wypchać. Zwłaszcza jak kibice to w większości klasa robotnicza, która przez całe życie zarobi ułamek tego, co "hejtowani" gwiazdorzy przez jeden sezon. Angole jeszcze długo będą spłacać rachunek za wielowiekowe grabieże Imperium.
 

gość jest mega irytujący, to fakt.

ale on to ma.
ten luz.
tego się nie nauczysz, z tym się rodzisz.
momentami wydaje się, że on to robi od niechcenia:
ot tak minę obrońcę z lewej, a w następnej akcji z prawej, a gdy przyjdzie pomoc, to może minę ich obu?

super sprawą byłoby zobaczyć takiego grajka na żywo, nawet z najgorszego miejsca na stadionie.
telewizja wielu rzeczy nie oddaje.
 
@kapusta urlop na świętowanie mistrza Polski już zaklepałeś ? :werdum:
:conorwalk:::snoopd::
A tak powaznie, nie ma się co za bardzo podpalać. Kadra na razie mocna, ale u nas raczej taki klimat że wleci za kogoś lepsza oferta to od razu na handel. No chyba że będzie to oferta jak od Lecha dla Sekulskiego :juanlaugh:
Dużo zależy od tego jak Raków będzie grał w pucharach. Jak przejdą Spartę i trafia na normalną grupę to mogą się skupić bardziej niż na mistrzostwie. Ale i tak oni są dla mnie faworytem do mistrza, Lech już bardzo dużo stracil i chyba nie powalczy.

Ps. Wczoraj skończył mi się okres wypowiedzenia w pracy i chwilowo jestem bezrobotny. Także jestem gotowy na mistrza a urlop niepotrzebny :beczka:
@sawciu miało być świętowanie, a jedną nogą jesteśmy w 1 lidze. Poniekąd przewidziałem sytuację na jesieni bo sprzedali Michalskiego który trzymał obronę, a przed wiosną sprzedali jeszcze Davo który razem z Wolskim coś mieszali z przodu. To co się odjebalo na wiosnę to aż nie możliwe. Ilość meczy które wygrywaliśmy a później przejebaliśmy można liczyć chyba jako 2cyfrówka. Cały klub solidnie i sumiennie zapracował na to co się teraz dzieje.
 
gość jest mega irytujący, to fakt.

ale on to ma.
ten luz.
tego się nie nauczysz, z tym się rodzisz.
momentami wydaje się, że on to robi od niechcenia:
ot tak minę obrońcę z lewej, a w następnej akcji z prawej, a gdy przyjdzie pomoc, to może minę ich obu?

super sprawą byłoby zobaczyć takiego grajka na żywo, nawet z najgorszego miejsca na stadionie.
telewizja wielu rzeczy nie oddaje.
 
Czarnuch czy nie, ten fawelarz jest smarkiem, który niedawno skończył 20 lat, a musi mierzyć się zbanda zjebow, którzy życzą mu śmierci, wyzywaja od małp czy wieszają kukłę z jego nazwiskiem. I tak prawie na każdym meczu wyjazdowym w Hiszpanii. Do tego słowa drużyn ma plan by faulować go ile wlezie, bo gość nie wytrzymuje ciśnienia.
Daleki jestem od chwalenia zachowania Viniegi, wkurwia nie raz, ale to co się dzieje w Hiszpanii to już eskalacja. A wszystko nabrało takiego efektu gdzie jakiś zjeb z TV powiedział, że młody ma brak szacunku bo tańczy po golach. Wtedy materace powiesiły kukłę na moście i się zaczęło.

 
Back
Top