1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Pettruzzeli dostanie jeszcze jedną szanse

Discussion in 'Forum MMA' started by kornelpl, Jul 27, 2010.

1. kornelpl

kornelpl Oplot Challenge
    Featherweight

Komentarze:
    4
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Świat poznał Setha Petruzelli (12-5) w październiku 2008 roku, kiedy niespodziewanie rozprawił się w 14 sekund z Kevinem Fergusonem, znanym bardziej jako Kimbo Slice. Dzięki tej wygranej "The Silverback" dostał drugą szansę od federacji UFC, gdzie wcześniej przegrał już dwukrotnie. Petruzelli nie popisał się i za trzecim razem, przegrywając podczas UFC 116 z Ricardo Romero przez poddanie w drugim starciu. Mimo wszystko jego szanse nie zostały jeszcze skreślone i dostanie jeszcze jedną okazję na potwierdzenie swoich umiejętności - bardzo możliwe, że stając naprzeciw urodzonego w Polsce Krzysztofa Soszyńskiego (21-10-1), który także podczas UFC 116 doznał porażki w rewanżu ze Stephanem Bonnarem.

- Ludzie z UFC byli zadowoleni z mojej postawy i zapytali, czy chcę jeszcze dla nich walczyć. Szczerze mówiąc, to według mnie nie będę należeć do UFC dopóki nie wygram w końcu tej cholernej walki. To wszystko czego teraz chcę, tym bardziej, iż jestem przekonany o tym, że mogę wygrać z każdym - powiedział wyraźnie rozczarowany swoją postawą Seth.

W kuluarach wymienia się dwa nazwiska jego potencjalnych przeciwników - właśnie Soszyńskiego oraz Luisa Cane'a (10-3) - Z przyjemnością zmierzę się z jednym i drugim - szybko zareagował na te doniesienia Petruzelli, którego powrót do oktagonu szacowany jest na przełom października i listopada.

2. herrflick

herrflick Bellator
    Lightweight

Komentarze:
    4,218
    Zdobyte Lajki:
    2,982
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Słoneczny Północny Zachód
    Dobry news-na czasie :)