1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Paweł Kowalik o Oleksiejczuku: Pokazał, że mięśnie nie walczą

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by duubertowa, Jan 12, 2018.

1. Siedem

Siedem EFC Africa
    Welterweight

Komentarze:
    2,894
    Zdobyte Lajki:
    1,836
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Pomorze
    Kurwa odkąd go ignoruje często zastanawiam się o co chodzi... . Ale wreszcie odkryłem przycisk show content ukryty czy coś w ten deseń :D

Chociaż nie, nie chciałem tego widzieć :D

Mam też pytanie, on moje posty widzi?

2. Malkontent

Malkontent Brutaal
    Lightweight

Komentarze:
    527
    Zdobyte Lajki:
    445
    Punkty:
    140
    No tak, żmija sam jest jedną z najmniej umięśnionych osób w świecie MMA, to będzie gadał takie rzeczy. Niech on się nie rozpędza że swoimi teoriami z dupy, też cieszę się ze zwycięstwa ale pozostańmy na ziemi. Raz to ten zawodnik jest wyraźnie za mały na LHW, dwa - zdecydowanie mięśnie też walczą, to przez ich nadmiar Khalil głównie przegrał. Nie chcę umniejszać zwycięstwa Oleksiejczuka, ale taka jest prawda, że nie tyle on błyszczał, co Khalil się głupio wyprztykał I spompował. Plan taktyczny zrealizowany, fajerwerków nie było.
    To swoją drogą, bo każdy ma inny organizm, ale przede wszystkim nie każdy UMIE zbijać wagę. To umiejętność jak każda inna, można ją wyćwiczyć jak wiele innych. Bomby, badurki i inne amatory natomiast tego wcześniej nie ćwiczyły, tylko nagle z kapelusza chcieli robić wagę, spodziewając się cudów

3. Grubas

Grubas UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,225
    Zdobyte Lajki:
    9,035
    Punkty:
    1,190
    Pewnie tak. Tylko Ty jego nie widzisz:lol:

Siedem likes this.

Share This Page