Pas wagi średniej KSW

Czyli "rozwiązaniem problemu" byłaby przegrana Materli z kimkolwiek i zestawienie zwycięzcy z Mamedem ;). Puki co, jak dla mnie, większy problem do rozwiązania z pasem jest w piórkowej i półciężkiej.
Problem w półciężkiej powoli się rozwiązuje, Goran pierwszym pretendentem teraz ciekawe kto zostanie drugim. W piórkowej zgodzę się, że ciężej choć najpewniej jednym z pretendentów będzie Anzor albo Sowiński. Zastanawiam się tylko czy zestawią ich po raz 3 czy będą szukać innej opcji.
 
Dla mnie to jest dziwne. Są przyjaciółmi nie chcą się bić, ale jedno nie przeszkadza drugiemu. Moks z Borysem też są przyjaciółmi i dali mega walkę. W UFC też się nikt nie pyta o relacje zawodników między sobą, wystawiają walkę i koniec.
 
Też miałem podejście, że to tylko praca i nie wyklucza przyjaźni, ale po słowach Cormiera spoglądam na to trochę inaczej niby inna sytuacja, bo M&M nie trenują w jednym klubie itd., ale mimo wszystko. Któryś z nich musi stracić na takiej walce, więc jeden przyjaciel odbiera coś drugiemu - chujowe.
 
Back
Top