1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

OVEREEM WYZYWA DO WALKI LESNARA

Discussion in 'Forum MMA' started by Domator89, May 24, 2010.

1. Domator89

Domator89 Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,709
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    - Wychodząc naprzeciw Rogersa byłem w najlepszej formie w życiu. Przed walką byłem więc pewny swego. Zawsze lubię dyktować warunki, atakować i spektakularnie kończyć swoje występy - tak oto skomentował swoje ubiegłotygodniowe zwycięstwo nad Brettem Rogersem mistrz wagi ciężkiej organizacji Strikeforce, Alistair Overeem (33-11). Jeden z najlepszych "stójkowiczów" MMA stawia przed sobą wysokie cele i po tym jak wyzwał na pojedynek legendarnego Fedora Emelianenko, tym razem rzucił wyzwanie innemu niszczycielowi, wspaniałemu zapaśnikowi i mistrzowi federacji UFC w jednym, Brockowi Lesnarowi.

- Właśnie negocjujemy na temat mojej przyszłości z moim menadżerem. Mamy wiele opcji, ale bardzo chciałbym powalczyć z Brockiem Lesnarem. Zwycięzca zunifikowałby tytuł Strikeforce i UFC. Może Scott Cooker, szef Strikeforce i prezydent UFC Dana White będą w stanie dojść do porozumienia i zorganizować tą super walkę? Bardzo bym tego chciał. Jestem prawdziwym mistrzem i stanę do walki z każdym kogo mi wystawią. Oczywiście nie mogę się również doczekać pojedynku z Fedorem - zakończył Holender, znany również kibicom z występów na galach K-1.

2. Takkyu

Takkyu Oplot Challenge
    Middleweight

Komentarze:
    81
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Z przyjemnoscia obejrzalbym taka walke, oby tylko dana nie powiedział ze jedyna droga do UFC dla overeema prowadzi przez TUF-a heheh

3. jurass

jurass BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    776
    Zdobyte Lajki:
    10
    Punkty:
    1,790
    zunifikowałby tytuł Strikeforce i UFC ???
    po zuffy trupie :P

4. tsatsiki

tsatsiki EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,037
    Zdobyte Lajki:
    1,732
    Punkty:
    1,790
  5. serus

serus Brutaal
    Light Heavyweight

Komentarze:
    605
    Zdobyte Lajki:
    4
    Punkty:
    1,790
    Alistair'owi po tej walce z Rogersem się w główce zagotowało. Oficjalnie dementuję informację, że Overeem jest czysty.

6. Anusiak

Anusiak Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    459
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    od kiedy unifikuje się mistrzów pierwszej i drugiej ligi?

7. Yagiel

Yagiel UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,349
    Zdobyte Lajki:
    161
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    ja cały czas mam wrażenie ze Lesnar jest trochę na wyrost. Overeema lubię i chętnie go zobaczył bym w UFC

8. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    7,817
    Zdobyte Lajki:
    6,873
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Podkarpackie
    Ja wyzywam Fedora na pojedynek !

9. Mort

Mort Żołnierz Chrystusa

Komentarze:
    8,909
    Zdobyte Lajki:
    1,622
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Warszawa
    Hahahaha dobry żart, zunifikować mistrzów? Ładnie Ali ma na bani po tej walce ostatniej. Wątpię, żeby takie coś doszło do skutku, co najwyżej Overeem dostanie się kiedyś do UFC. Z pewnością od razu by tam poszedł gdyby Fedora pokonał, ale Fedor się nie da!

10. Nilg

Nilg PRIDE FC
    Welterweight

Komentarze:
    6,486
    Zdobyte Lajki:
    3,414
    Punkty:
    1,790
    Unifikacja tytułów SF i UFC? Not fucking gonna happen.
    Co do Aliego w UFC - ma dobre stosunki z Daną i często nawet widać ich rozmawiających razem na jakichś galach UFC. Dana publicznie mówił, że jest nim zainteresowany - więc gdyby Ali chciał być w UFC dawno by tam był. Widocznie bardziej leżała mu kariera w k-1 i dorywcze obijanie kelnerów w Dream.
    Teraz już najwyraźniej skończył cykle masowe i poświęca się na poważnie walkom w MMA, może po obiciu czołówki HW w SF przejdzie więc do UFC

11. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,996
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Tak, menadżer Alistaira kiedyś nawet wyjaśnił że nie opłaca im się UFC, bo K-1 jest bardziej znane w Europie a Ali najwięcej sosu kosi od sponsorów.

Share This Page