Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Ty sobie to kurwa gdzieś notujesz?
Notujesz ile kiedy miałeś komentarzy i reakcji? :waldeklaugh:
images (2).jpeg

On musi mieć jakąś niepełnosprytność :boss:
 
Piszesz, że jesteś stary facet, a dla mnie, to brandzlujesz się tymi lajkami i postami jak dziewczynka z podstawówki.
Chcesz poznać prawdę czy jesteś taki fajny za jakiego się uważasz??

Załóż ankietę: czy Kasjusz42 ma wypierdalac?
Przykładowe odpowiedzi:
1 - tak ma wypierdalac jeszcze dzis spamer jebany
2 - może zostać ale niech pisze sto razy mniej i nie wpierdala się w każdą dyskusje
3 - jaki Kasjusz? Mam tego spamera w ignorze od początku
4 - niech zostanie, fajny jest, bardzo go lubię, ma same mądre komentarze
5 - niech tu zostanie i spamuje jeszcze więcej w każdym temacie

Tylko jakby co dostosuj się do ankiety. Bo już tu jeden taki był co myślał ze jest fajny i wszyscy będą chcieli żeby został, a tu zonk. Większość chciała żeby wypierdalal.

No to tyle ode mnie. Sam jakby co zagłosuje i chętnie poznam zdanie innych…
:jjsmile:
Ja nigdzie nie pisałem że jestem fajny to po pierwsze, a nie wszyscy muszą mnie lubić (czy czytać, ignore mogą dać), bo chyba o to nie chodzi w takich forach że wszyscy mają sobie wchodzić, wiadomo gdzie czy lizać, albo spijać z dziubków, bo Cohones to taki raczej Sejm niż jedna partia wodzowska gdzie są grupy, podgrupy jak w życiu i różne opinie
1. Mogę mieć większy elektorat negatywny niż pozytywny, ale to może dotyczyć prawie każdego który bardzo często pojawia się na forum czyli trochę jak w polityce (JK, DT)
2. w każdą dyskusję na pewno nie wchodzę, najbardziej w te gdzie ktoś mnie wywoła, albo oczernia że jestem jakimś Żelaznym (podobno zbanowanym w marcu, a ja mam konto:cool:od lutego, a przysłowie mówi nie wywołaj wilka z lasu :lol:
3. Od początku w ignorze to pewnie nikt mnie nie miał bo jednak rozkręcałem się tutaj powoli, bo te 200 postów w 3 tyg (po 1 tyg. 20), to raczej jeszcze nie spam...
4. samych mądrych komentarzy tutaj to chyba nikt nie pisze... no ale nie czytam wszystkich
5. ostatnio piszę już nawet mniej bo od 1.01.24 niespełna 1,5k gdzie wcześniej było tego nawet 2k w miesiąc (spadek formy z wiekiem, chyba jestem już po swoim prime :lol: a że forma (ilość postów) jest nadal duża to wielu tego jeszcze nie zauważyło...
A ankiety takiej nie zamierzam robić bo jeszcze chcę być na tym forum, a nie odchodzić bo komuś z tym będzie fajniej
:juanlaugh:
 
Ja nigdzie nie pisałem że jestem fajny to po pierwsze, a nie wszyscy muszą mnie lubić (czy czytać, ignore mogą dać), bo chyba o to nie chodzi w takich forach że wszyscy mają sobie wchodzić, wiadomo gdzie czy lizać, albo spijać z dziubków, bo Cohones to taki raczej Sejm niż jedna partia wodzowska gdzie są grupy, podgrupy jak w życiu i różne opinie
1. Mogę mieć większy elektorat negatywny niż pozytywny, ale to może dotyczyć prawie każdego który bardzo często pojawia się na forum czyli trochę jak w polityce (JK, DT)
2. w każdą dyskusję na pewno nie wchodzę, najbardziej w te
gdzie ktoś mnie wywoła, albo oczernia że jestem jakimś Żelaznym (podobno zbanowanym w marcu, a ja mam konto:cool:od lutego, a przysłowie mówi nie wywołaj wilka z lasu :lol:
3. Od początku w ignorze to pewnie nikt mnie nie miał bo jednak rozkręcałem się tutaj powoli, bo te 200 postów w 3 tyg (po 1 tyg. 20), to raczej jeszcze nie spam...
4. samych mądrych komentarzy tutaj to chyba nikt nie pisze... no ale nie czytam wszystkich
5. ostatnio piszę już nawet mniej bo od 1.01.24 niespełna 1,5k
gdzie wcześniej było tego nawet 2k w miesiąc (spadek formy z wiekiem, chyba jestem już po swoim prime :lol: a że forma (ilość postów) jest nadal duża to wielu tego jeszcze nie zauważyło...
A ankiety takiej nie zamierzam robić bo jeszcze chcę być na tym forum, a nie odchodzić bo komuś z tym będzie fajniej

:juanlaugh:

:gdzie::gdzie::gdzie::gdzie:
 
Piszesz, że jesteś stary facet, a dla mnie, to brandzlujesz się tymi lajkami i postami jak dziewczynka z podstawówki.
Chcesz poznać prawdę czy jesteś taki fajny za jakiego się uważasz??

Załóż ankietę: czy Kasjusz42 ma wypierdalac?
Przykładowe odpowiedzi:
1 - tak ma wypierdalac jeszcze dzis spamer jebany
2 - może zostać ale niech pisze sto razy mniej i nie wpierdala się w każdą dyskusje
3 - jaki Kasjusz? Mam tego spamera w ignorze od początku
4 - niech zostanie, fajny jest, bardzo go lubię, ma same mądre komentarze
5 - niech tu zostanie i spamuje jeszcze więcej w każdym temacie

Tylko jakby co dostosuj się do ankiety. Bo już tu jeden taki był co myślał ze jest fajny i wszyscy będą chcieli żeby został, a tu zonk. Większość chciała żeby wypierdalal.

No to tyle ode mnie. Sam jakby co zagłosuje i chętnie poznam zdanie innych…
:jjsmile:
Wybieram opcję nr 1. Nie da się go czytać, a wszędzie próbuje zabłysnąć.
Tak przy okazji mam pytanie- czemu większość "starych" użytkowników Cohones myśli, że jak ma konto od samego początku, to są starsi, mądrzejsi i w ogóle super fajni? :korwinwhat:
Skąd takie zboczenie?
 
Wybieram opcję nr 1. Nie da się go czytać, a wszędzie próbuje zabłysnąć.
Tak przy okazji mam pytanie- czemu większość "starych" użytkowników Cohones myśli, że jak ma konto od samego początku, to są starsi, mądrzejsi i w ogóle super fajni? :korwinwhat:
Skąd takie zboczenie?
Dzięki temu postowi poznałem ten nick usera, pana Oplota, a nikt nie każe mnie czytać jak się nie daje rady :confused: :lol:... a 26k reakcji mówi chyba coś innego.
PS. kolega chyba sam chciał zabłysnąć tym postem... bo ja wszędzie nie pisze, czy tam błyszczę :hi::boss:
 
@Siedem kapitan ulicy znowu miał racje

jednak ulica wyucza jak poznać się na frajerach:frankapprove:
Wybieram opcję nr 1. Nie da się go czytać, a wszędzie próbuje zabłysnąć.
Tak przy okazji mam pytanie- czemu większość "starych" użytkowników Cohones myśli, że jak ma konto od samego początku, to są starsi, mądrzejsi i w ogóle super fajni? :korwinwhat:
Skąd takie zboczenie?
z tego co wiem to młodsi są łączeni z oplotami a to byli ludzie którzy byli koniobijcami pewnego rudego Irola:cmgkeepgoing:

Cohones to jak więzienie, hierarchia jest:beczka:
 
Back
Top