Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Już nie czeski Oplot a brazylijski Jungle Fight :bye: , ja po 1 tygodniu miałem 19 postów i 21 reakcji (bez awatara) :sad:... a kolega +200, czyli zaczął od razu z wielkim przytupem :lol:, z Oplota wyszedłem po 3 tygodniach (202 posty, 354 reakcje)


Możesz mi wyjaśnić o co tu chodzi w całej tej aferze?
 
ale to nie są dwa oploty, tylko jeden typ co zmienia konta i był już stąd wypierdolony w trybie natychmiastowym

View attachment 90798

zignorować, zablokować, wypierdolić ponownie


Dlaczego walczysz z kolegą który ma forum o freakach, czy w takim razie nie powinieneś go kochac.

Już się gubię o co w tym wszystkim idzie.
 
ale to nie są dwa oploty, tylko jeden typ co zmienia konta i był już stąd wypierdolony w trybie natychmiastowym

View attachment 90798

zignorować, zablokować, wypierdolić ponownie
O tym Oplocie to chyba nie do mnie kolego z rangą ONE :lol: a awatara (fotka z Wikipedii) sobie dopiero zmieniłem jak mi go chwilowo podebrał @jut
Prowadzisz forum o patogalach? To trochę słabo.
:zakręcony:
Ja tylko mam konto na 1 forum i to jest tylko Cohones, a jeszcze bym miał coś prowadzić i jeszcze w tym temacie którego nie oglądam, można sprawdzić moje posty jak się tam udzielam, tylko krytycznie (a na live'ch to nawet nie siedzę, jak większość tu z forum:confused:), dla mnie mogło by tego nie być, a tylko mnie łączy z tym gościem to awatar którego mam dopiero od tego roku...
 
No to @Cassius42 aka zelazna pała został odstrzelony.

Nawet geniuszu opisu na TT nie zmieniłeś na nowy i dałeś ten sam avatar
Jaka Żelazna Ręka juz to dawno wyjaśniłem, ale widzę że niektórzy mają kłopot z rozumieniem :confused: to przytoczę jeszcze raz mój post...

 
I co to oznacza? Zbanują go? Szkoda bo fajnie się gadało w polityce.
Nikogo nie zbanują, a na pewno nie mnie bo nie ma za co, a paru userów uważa mnie za kogoś innego co wyjaśniam w poście powyżej, konto na Cohones mam od 25.02.2023 zalożone tu pierwszy raz, no ale niektórzy pseudo detektywi :confused:myślą inaczej, bo teraz niby mam awatara z młodym Alim, tylko nie zajażyli że Cassius42 to od Cassius Claya, czyli Ali to tak jakby kolega wrzucił awatara z Tomem a ktoś by miał go wcześniej :confused:
Zresztą to dopiero mój 2 awatar tutaj, a co niektórzy je często zmieniają.
 
tumblr_moq39fesTz1rvn2ylo1_400.gifv
 
Nikogo nie zbanują, a na pewno nie mnie bo nie ma za co, a paru userów uważa mnie za kogoś innego co wyjaśniam w poście powyżej, konto na Cohones mam od 25.02.2023 zalożone tu pierwszy raz, no ale niektórzy pseudo detektywi :confused:myślą inaczej, bo teraz niby mam awatara z młodym Alim, tylko nie zajażyli że Cassius42 to od Cassius Claya, czyli Ali to tak jakby kolega wrzucił awatara z Tomem a ktoś by miał go wcześniej :confused:
Zresztą to dopiero mój 2 awatar tutaj, a co niektórzy je często zmieniają.


To dobrze. Bałem się, że jakaś banicję dostaniesz.
 
No to @Cassius42 aka zelazna pała został odstrzelony.

Nawet geniuszu opisu na TT nie zmieniłeś na nowy i dałeś ten sam avatar
Twittera to mam dopiero od 22.01.2023 (zero wpisów) bo wcześniej korzystałem z apki Squawker, ale była jakaś jej awaria to założyłem TT (X)
Tutaj screen z mojej apki
IMG_20240131_121222.jpg
 
O tym Oplocie to chyba nie do mnie kolego z rangą ONE :lol: a awatara (fotka z Wikipedii) sobie dopiero zmieniłem jak mi go chwilowo podebrał @jut

:zakręcony:
Ja tylko mam konto na 1 forum i to jest tylko Cohones, a jeszcze bym miał coś prowadzić i jeszcze w tym temacie którego nie oglądam, można sprawdzić moje posty jak się tam udzielam, tylko krytycznie (a na live'ch to nawet nie siedzę, jak większość tu z forum:confused:), dla mnie mogło by tego nie być, a tylko mnie łączy z tym gościem to awatar którego mam dopiero od tego roku...
zajebałem, ale lekko :neildegrassewhoa: zresztą oddałem: https://cohones.mmarocks.pl/threads...karty-walk-gali-xtb-ksw-90.71451/post-3280611

:beczka:

i dwa pytania, żeby wszystko było jasne:

- lubisz mielone?
- oglądasz filmy o Ełku czy tam Elblągu?
 
zajebałem, ale lekko :neildegrassewhoa:
- lubisz mielone?
- oglądasz filmy o Ełku czy tam Elblągu?
W Ełku i Elblągu to nawet w życiu nie byłem to po co bym miał jeszcze oglądać filmy o nich (z Elblągu to znam tylko ten płytki kanał, a Ełk chyba tylko nazwa) , mielone nawet lubię, ale zdecydowanie jednak kotlety schabowe, ale ogólnie to nie jestem wybrędny jeśli chodzi o dania mięsne
typie, i tak już wpadłeś, skończ się kompromitować
Sam się kompromitujesz wielbicielu freak fightów, bo głównie piszesz w tematach Fame, Clout, trochę KSW a z UFC to nie po drodze, a że ten mój nowy awatar ma być jakimś dowodem :confused:
:facepalm:
To napisz do @Dzihados to niech ci wyjaśni że nie jestem żadnym Żelaznym...
 
Ale się posprzedawali idioci japierdole :juanlaugh:
Halibut miał bombowe wejście a żelazny długo palił frana i robił niektórych w chuja że on to nie on, dobrze się przygotował jebany, nawet nie dał się podpuścić na tyradę na temat żelków w dzisiejszym świecie kina i o tym że kiedyś to byli prawdziwi maczo na ekranach mężczyźni a nie jakieś fleje.
Jednak rok w życiu nastolatka naprawdę może wiele zmienić :juanlaugh:
 
Ale się posprzedawali idioci japierdole :juanlaugh:
Halibut miał bombowe wejście a żelazny długo palił frana i robił niektórych w chuja że on to nie on, dobrze się przygotował jebany, nawet nie dał się podpuścić na tyradę na temat żelków w dzisiejszym świecie kina i o tym że kiedyś to byli prawdziwi maczo na ekranach mężczyźni a nie jakieś fleje.
Jednak rok w życiu nastolatka naprawdę może wiele zmienić :juanlaugh:
A do kogo ten nastolatek bo chyba nie do mnie młody kolego :lol: :zakręcony:
 
Jakie żebranie tylko zapytanie...

Już dostałem, a gównem nie spamuję co potwierdza te blisko 25k reakcji...
Piszesz, że jesteś stary facet, a dla mnie, to brandzlujesz się tymi lajkami i postami jak dziewczynka z podstawówki.
Chcesz poznać prawdę czy jesteś taki fajny za jakiego się uważasz??

Załóż ankietę: czy Kasjusz42 ma wypierdalac?
Przykładowe odpowiedzi:
1 - tak ma wypierdalac jeszcze dzis spamer jebany
2 - może zostać ale niech pisze sto razy mniej i nie wpierdala się w każdą dyskusje
3 - jaki Kasjusz? Mam tego spamera w ignorze od początku
4 - niech zostanie, fajny jest, bardzo go lubię, ma same mądre komentarze
5 - niech tu zostanie i spamuje jeszcze więcej w każdym temacie

Tylko jakby co dostosuj się do ankiety. Bo już tu jeden taki był co myślał ze jest fajny i wszyscy będą chcieli żeby został, a tu zonk. Większość chciała żeby wypierdalal.

No to tyle ode mnie. Sam jakby co zagłosuje i chętnie poznam zdanie innych…
:jjsmile:
 
Ty sobie to kurwa gdzieś notujesz?
Notujesz ile kiedy miałeś komentarzy i reakcji? :waldeklaugh:
Też się nad tym zaczęłam zastanawiać. Absurd, ludzie nie mają co robić w życiu czy co. W ogóle co jakieś gówno z takiego fajnego tematu robicie i o lajki się licytujecie.
 
  • Like
Reactions: J.K
Back
Top