Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Jestem tu od 2015r. MMARocks sledze duzo dluzej. Pamietam jak TJ, Wojek prowadzili Szklana Szczeke Show. Brakuje tego. Nowy forumowicz byl witany z szacunkiem. Dzis musisz przejsc tego "oplota". Macie jakas manie samouwielbienia czy jaki chuj? Powinnismy zachecac, a nie z gory szydzic z tych co maja napisane obok profilu "oplot chalange". Moze jestem za stary i tej durnej mlodziezy nie pojmuje.
 
Jestem tu od 2015r. MMARocks sledze duzo dluzej. Pamietam jak TJ, Wojek prowadzili Szklana Szczeke Show. Brakuje tego. Nowy forumowicz byl witany z szacunkiem. Dzis musisz przejsc tego "oplota". Macie jakas manie samouwielbienia czy jaki chuj? Powinnismy zachecac, a nie z gory szydzic z tych co maja napisane obok profilu "oplot chalange". Moze jestem za stary i tej durnej mlodziezy nie pojmuje.
Jestem tu od 12 lat. Jebać oplotów. Nigdy nie wiadomo, ktory będzie kolejnym wcieleniem żelaznej pizdy
 
Jestem tu od 2015r. MMARocks sledze duzo dluzej. Pamietam jak TJ, Wojek prowadzili Szklana Szczeke Show. Brakuje tego. Nowy forumowicz byl witany z szacunkiem. Dzis musisz przejsc tego "oplota". Macie jakas manie samouwielbienia czy jaki chuj? Powinnismy zachecac, a nie z gory szydzic z tych co maja napisane obok profilu "oplot chalange". Moze jestem za stary i tej durnej mlodziezy nie pojmuje.
Przecież są witani z szacunkiem, sam witam prawie każdego w tym temacie od kiedy mam konto.:yellowcard2:
A z oplatami to takie żarty, przecież jak ktoś pisze normalny komentarz to inni mu normalnie odpowiadają. :yellowcard2:
Koleega za mało forum przegląda chyba. red card

Edit. To Pana komentarz może odstraszyć nowych, jak mówiłem ja i większość zawsze witamy nowych z szacunkiem, mnie też przywitali z szacunkiem, a Pan w takim temacie narzeka jacy my nie mili, a to nie prawda. Widząc Pana wiadomość zawahałbym się przywitać bo bym pomyślał że mnie tu zjedzą, a to nie prawda.
 
Dokładnie, jedynie Ci co za bardzo szczekają (zazwyczaj stare kurwiszony) są gaszeni.
No nie do końca prawda, najczęściej dojeżdżani są młodzi którym się wydaje.

A starym to już ma prawo się wydawać. Po tylu sesjach rzeczywistości to już można zwariować :korwinlaugh:
 
Przecież są witani z szacunkiem, sam witam prawie każdego w tym temacie od kiedy mam konto.:yellowcard2:
A z oplatami to takie żarty, przecież jak ktoś pisze normalny komentarz to inni mu normalnie odpowiadają. :yellowcard2:
Koleega za mało forum przegląda chyba. red card

Edit. To Pana komentarz może odstraszyć nowych, jak mówiłem ja i większość zawsze witamy nowych z szacunkiem, mnie też przywitali z szacunkiem, a Pan w takim temacie narzeka jacy my nie mili, a to nie prawda. Widząc Pana wiadomość zawahałbym się przywitać bo bym pomyślał że mnie tu zjedzą, a to nie prawda.
Ło żesz matko :D Kolega wyluzuje bo coś w końcu z tego napięcia pierdolnie i będzie "kaszana". Już samo to że znajdujemy się na jedynym w swoim i nie swoim rodzaju forum. Cohones to cohones i trzeba czasem przyjąć wrzut na klatę. Nikt nie ciśnie oplota za "normalne" wypowiedzi a za te mniej normalne, ewentualne pociski są do przyjęcia.

Sam wyłapałem tu niejednego wrzuta, przyjąłem na klatę i jest okej. Troszkę dystansu do siebie, życia itd... Branie wszystkiego na poważnie i do siebie i późniejsze się tym jeszcze przejmowanie doprowadzi w końcu do wrzodów na dupie.

BTW. Teraz to i tak jest w miarę spokojnie nawet z Oplotami. Dawniej Oplot dostawał pocisk za samo przywitanie się i jakoś nikt nie rezygnował. Trzeba to po prostu przeżyć :frankapprove:
 
:lesnarhappy: Tak przykładowo
Screenshot_2023-06-21-04-23-45-549_com.android.chrome-edit.jpg
jak mu nie wrzucić? Chuj wie o co po co i do kogo :D A idz pan fchuj z oplotami
 
Last edited:
Back
Top