Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Nie kumam po co robisz z siebie debila, o co chodzi? Navio dostal perma, wrocil jako navio2.0 i kazdy wie, ze to zjeb, ale przynajmniej uczciwy zjeb.


Ale ja nie robię z siebie debila, tylko jaja.
Dałem tyle wskazówek , że każdy wie kim jestem(oczywiście nie-halibutem :) )
Poza tym gadałem z Halibutem, znalazłem go, i powiedział, że z jego banem jest poważniejszy problem gdyż jeden redaktor ma osobista zadrę. I jeżeli mnie za Halibuta weźmie, to dostanę z miejsca bana. Więc bawię się ile się da ;)
 
Od jakegoś czasu nie wszystkie mi lajki i powiadomiena przychodzą.

Hali tu miał konto od lat. Nie wiem dlaczego odszedł. W sumie lepiej żeby sam się wypowiedział.
Podobno zlikwidowali stację na której miało kończyć bieg pendolino i od tamtej pory jeździli bez przerwy. Ludzie zaczęli nazywać ich pociągiem widmo ale to pewnie bajki dla dzieci.
 
Właśnie dotarło do mnie, że to musi sięgać dużo głębiej... przecież wszyscy wychowaliśmy się na jednej organizacji mma, która się nazywała... PRIDE :wtf2:
Pięknie oni zawłaszczają słowa i je gwałcą w pozycji na "postmodernizm".

W "starym" angielskim "gay" oznaczało "radosny". Np. "Wiedza radosna" Nietzschego, to "Gay Science". :boystop:

Co następne? Strach się bać, niedługo powiem, że "jestem człowiekiem honorowym" i się okaże, że zadeklarowałem, iż jestem niebinarnym makakiem bojowym tranzystującym w genderfluidowy żel identyfikujący się z francuskim manekinem do crash testów z przedrostkiem "uk". Jednakże, co się dziwić, wszakże nawet dzieciom tęczę zaj3bali... ech, niech już jakaś kierownica autobusu mnie przejedzie i skróci moje cierpienia, niech tego nie oglądam. Tylko mnie nie ratujcie! Niech żadna chirurżka mnie nie operuje!

:jarolaugh:
 
Back
Top