Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Ja zmieniam ten status ręcznie
giphy.gif
 
A to wsumie wypadałoby się przywitać bo tak jakoś zapomniałem tu zajrzeć także ten. Cześć :roberteyeblinking:
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od czasu do czasu będę rzucał "newsami" na MMARocks. Od kilku lat śledzę świat MMA, więc pora spróbować trochę popisać o tym, Wasze rady będą jak najbardziej wskazane :friends:.

Nigdy nie trenowałem sportów walki. Na co dzień zajmuje się dziennikarstwem sportowym, pisząc o piłce... tej kopanej. Pozdrawiam i miło mi gościć w Waszych szeregach! :hi:
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od czasu do czasu będę rzucał "newsami" na MMARocks. Od kilku lat śledzę świat MMA, więc pora spróbować trochę popisać o tym, Wasze rady będą jak najbardziej wskazane :friends:.

Nigdy nie trenowałem sportów walki. Na co dzień zajmuje się dziennikarstwem sportowym, pisząc o piłce... tej kopanej. Pozdrawiam i miło mi gościć w Waszych szeregach! :hi:

W koncu nie kaczka
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od czasu do czasu będę rzucał "newsami" na MMARocks. Od kilku lat śledzę świat MMA, więc pora spróbować trochę popisać o tym, Wasze rady będą jak najbardziej wskazane :friends:.

Nigdy nie trenowałem sportów walki. Na co dzień zajmuje się dziennikarstwem sportowym, pisząc o piłce... tej kopanej. Pozdrawiam i miło mi gościć w Waszych szeregach! :hi:
Nie pisz "gdzie" w żadnej formie :)
 
Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Od czasu do czasu będę rzucał "newsami" na MMARocks. Od kilku lat śledzę świat MMA, więc pora spróbować trochę popisać o tym, Wasze rady będą jak najbardziej wskazane :friends:.

Nigdy nie trenowałem sportów walki. Na co dzień zajmuje się dziennikarstwem sportowym, pisząc o piłce... tej kopanej. Pozdrawiam i miło mi gościć w Waszych szeregach! :hi:
Jak nie trenowales to chuja wiesz! A rada to dystans;)
 
Jestem użytkownikiem forum od 2011 roku ale zupełnie się nie udzielałem, raptem 14 postów przez 7 lat, których nawet nie pamiętam. Chcę zmienić swoje życie dlatego postanowiłem zacząć od udzielania się na Cohones. Czy powinienem się przywitać?
 
Jestem użytkownikiem forum od 2011 roku ale zupełnie się nie udzielałem, raptem 14 postów przez 7 lat, których nawet nie pamiętam. Chcę zmienić swoje życie dlatego postanowiłem zacząć od udzielania się na Cohones. Czy powinienem się przywitać?
Nie. Chyba ze Kaczka Cie zmusi.
 
Jestem użytkownikiem forum od 2011 roku ale zupełnie się nie udzielałem, raptem 14 postów przez 7 lat, których nawet nie pamiętam.
To Ci przypomnę::rutekajak:
Jesli chodzi o sam mecz to Barca grała po prostu swoje. Po 15 minutach zaczęli “klepac” i zaczęła sie dominacja.
Niektórzy fani MMA narzekaja na to że fighterzy przed walka ostro kalkulują, oglądają walki przeciwnika i ustawiaja się pod niego trenujac taktyke i poszczególne elementy po to żeby po prostu wygrac za wszelką cenę nawet kosztem nudnego widowiska. Brakuje im tej spontaniczności, innego podejścia do walki, pewnej konsekwencji i własnego niepowtarzalnego stylu walki. W piłce nożnej jest podobnie. Wiele druzyn ostro kalkuluje kosztem widowiska i tak naprawdę tylko nieliczni w tym Barca zawsze gra swoje nie zważając na to kim jest przeciwnik. Podchodzą do przeciwnika spontanicznie stosując swój unikalny styl gry pokazujac ludziom radośc z gry oraz bardzo dobre widowisko. To jest chyba dla kibiców i fanów piłki nożnej czy sportów walki przecież najważniejsze.
Nawet z sensem to powyżej.
Nie byłem nigdy w tej hali ale zamówiłem miejsca w pierwszym rzędzie na trybunach w sektorze S. Wie ktoś czy to dobre miejsca? Tak poza tym to zarejestrowałem się wcześniej jako “ziomek” MMA Attack i mam bilety za pół kasy.
Spryciarz.
Tak właśnie myślałem ale ostatecznie wziąłem pierwszy rząd jak najbliżej klatki. W każdym razie dzięki za info.
Czyli, wada wzroku pewnie ::yellowcard::
Właśnie wróciłem z gali i dla pewności obejrzałem najbardziej kontrowersyjną walkę wieczoru jeszcze raz na you tube. Niestety potwierdza się to że Pudzian przegrał ewidentnie.Uważam werdykt sędziów za kompromitacy nie tylko ich samych ale tez samą federacje. Już po walce Chmielewskiego zacząłem “coś” podejrzewac tyle że tam można było jeszcze polemizowac, natomiast po walce Mariusza z Jamesem już nie. Nie wiem co puścił Polsat ale James strasznie pojechał, KSW, Polskę, Polaków i chyba nawet przy próbie interwencji Lewandowskiego doszło do jakiejś przepychanki. Tak czy siak nie dziwie się Jamesowi bo wał był ewidentny. Dziwi mnie jeszcze zachowanie zgromadzonych tam ludzi którzy po ogłoszeniu wyniku wyli ze szczęścia jakby kompletnie nie widzieli przebiegu walki. Sam Mariusza który przyjął werdykt sędziów bez żadnego oporu lub komentarza też nie zasłużył na piątkę z plusem. Aha.. od strony organizacyjnej czy czysto sportowej w żadnym stopniu MMAAttack nie ustąpiła KSW. To opinia uczestnika obydwu gal.
Szacun.
A co z np. MFC i XFC ?
Nic
Borys zmiażdżył…
A jego Soldic :fjedzia:
Obserwuję Silve od jakiegoś czasu tj. od momentu kiedy pojawił się na Jungle Fights i mam nadzieję że sobie poradzi. To bardzo perspektywiczny zawodnik który może nieźle namieszać.
To se za bardzo nie poradził (wyjaśniam, chodzi o Erica).
Ładny wał miałem na to jechać a biletów już nie ma. Wie może ktoś co z tymi sektorami na e-bilet gdzie jest info „Bilety tymczasowo niedostępne w tym sektorze”?
Kiedy ewentualnie te miejsca będą odblokowane bo trzeba wyprzedzić kretynów chodzących po pizze i cole za rączkę z jakąś pseudo laską zamiast oglądać walki.
Lepiej z pseudo laską niż z pseudo ziomkiem. :DC:

Dlaczego?
nie wiem.
Widzę że federacja o nazwie Cage Rage jest niektórym zupełnie obca.
Bo nie istnieje
Jaki UFC Fight Night 29?
No....29..??
Mowisz o gigach metalowych?
No raczej nie o giga bajtach

Pondro. :kis:
 
To Ci przypomnę::rutekajak:

Nawet z sensem to powyżej.

Spryciarz.

Czyli, wada wzroku pewnie ::yellowcard::

Szacun.

Nic

A jego Soldic :fjedzia:

To se za bardzo nie poradził (wyjaśniam, chodzi o Erica).

Lepiej z pseudo laską niż z pseudo ziomkiem. :DC:


nie wiem.

Bo nie istnieje

No....29..??

No raczej nie o giga bajtach

Pondro. :kis:

Dzięki za przypomnienie, jakże prehistorycznej już na tą chwilę, mojej radosnej twórczości Szacun, że Ci się chciało :)
 
Back
Top