Podwieszony Oplot, przywitaj się!

Ok, sorry. Złe zrozumiałem bo już kolejna osoba mi coś zarzuca, a dopiero się tu zalogowałem. Peace i Love

ratuje cie avatar Conora, ale tak to trol jak nic, tudziez inny kutasiarz
i jeszcze jechales po chlopakach, jak byli na belatorze

takze... red card
 
Cześć, jestem już tu chwilę. Czytam portal i forum dobre kilka miesięcy, ale bardzo wyrywkowo. Trochę trenowałem. Krav maga, street fighting, kulturystyka. Sporadycznie boks na worku w siłowni. Pochodzę z pod Poznania (Kórnik), ostatnio najczęściej na Śląsku (min Rybnik i Katosy). MMA interesuje się odkąd zobaczyłem na CD jak Tank Abbott łamie komuś kręgosłup. Od tego czasu robię martwy na każdym treningu i ćwiczenia na kark. Mnie nikt go nie złamie. Moim ulubionym zawodnikiem jest Randy Couture, oglądałem jego treningi i walki. Lubię taki brudny boks rodem z ulicy. W Energy taki czasami stosuje. Polecam!
Nie ma to jak trenować "street fighting" brawo!
 
Cześć, wszystkim nazywam się Artur, i jestem młodzikiem ze Szczecina.
Interesuje się MMA od 6,5 roku. Nie jestem hardcorowym fanem interesuje Mnie głównie UFC, i regularnie oglądam ich numerowane gale i Europejskie. Nam oczywiście legendy tego sportu, ich walki oraz jak ten sport powstawał :)
 
Cześć, wszystkim nazywam się Artur, i jestem młodzikiem ze Szczecina.
Interesuje się MMA od 6,5 roku. Nie jestem hardcorowym fanem interesuje Mnie głównie UFC, i regularnie oglądam ich numerowane gale i Europejskie. Nam oczywiście legendy tego sportu, ich walki oraz jak ten sport powstawał :)
Jak oglądasz ufc a nie jksw to jesteś hardkorowym fanem
 
Dzień Dobry jestem Pajarito.
comment_8lL7Ts2NCNuJ71MzEJlQZrFhIejLj5LX.gif
 
Chciałbym zdementować plotki. Nie jestem ze Świnioujścia, urodziłem i wychowałem się na Mazowszu.
11_10.gif
 
Siemano, trochę tu juz jestem a wsumie nigdy sie nie przestawiłem. Zero kultury #cham.
Kuba, 24 lata, trenuje maj taj w jednym z warszawskich klubów. MMA w głowie od bardzo dawna. Walki Chucka na starym extreme sports chanel wciągnęły mnie w to i zostałem do dzis.
Liczę na miłe przyjęcie, chętnie dołączę do kolejnego zjazdu napinaczy Cohones, poplujmy razem jadem w stronę Pjoterów.
High five
 
Siemano, trochę tu juz jestem a wsumie nigdy sie nie przestawiłem. Zero kultury #cham.
Kuba, 24 lata, trenuje maj taj w jednym z warszawskich klubów. MMA w głowie od bardzo dawna. Walki Chucka na starym extreme sports chanel wciągnęły mnie w to i zostałem do dzis.
Liczę na miłe przyjęcie, chętnie dołączę do kolejnego zjazdu napinaczy Cohones, poplujmy razem jadem w stronę Pjoterów.
High five
tumblr_ntn4odFUjG1rk8513o1_500.gif
 
Konta premium do ogarnięcia u mnie. Gwarantowany szacun na forum, minimum 10 plusów z multikont do każdego komentarza. W wersji super delux dostaniesz imienne pozdrowienia od dowolnego zawodnika MMA na świecie. Nie zwlekaj, promocja tylko do końca września.
 
Konta premium do ogarnięcia u mnie. Gwarantowany szacun na forum, minimum 10 plusów z multikont do każdego komentarza. W wersji super delux dostaniesz imienne pozdrowienia od dowolnego zawodnika MMA na świecie. Nie zwlekaj, promocja tylko do końca września.
Poproszę dwa
 
Back
Top