1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

On jest poniżej poziomu zawodników, z którymi do tej pory walczyłem - Daley o starciu z Larkinem

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Sep 14, 2017.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    1,886
    Zdobyte Lajki:
    4,374
    Punkty:
    490

Paul Daley, który po porażce z Rorym MacDonaldem, w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Lorenzem Larkinem podczas gali Bellator 183, nie jest przesadnie podekscytowanym tym zestawieniem. W rozmowie z serwisem MMAjunkie powiedział:

Oglądałem jego walki w innych organizacjach, ale nigdy nie myślałem o nim jako o zawodniku, z którym kiedyś chciałbym się zmierzyć. Nie byłem nim zainteresowany. On nie jest z tych zawodników, którzy przesadnie by mnie interesowali. Nie robi na mnie wrażenia to jakich przeciwników pokonywał do tej pory i jak wysoko jest w rankingach. On jest poniżej poziomu zawodników, z którymi do tej pory walczyłem.

Daley został zapytany również o swoją ostatnią walkę z Rorym MacDonaldem, którą przegrał przez poddanie w rundzie drugiej.

Myślałem, że Rory będzie walczył w stójce. Podszedłem zbyt lekko do tego pojedynku. Oczywiście niczego mu nie ujmuję. Zawalczyłem słabo ze światowej klasy zawodnikiem.

Grubas likes this.
  2. fikusny

fikusny Maximum FC
    Heavyweight

Komentarze:
    1,734
    Zdobyte Lajki:
    832
    Punkty:
    1,790
    Ciekawe czy będzie utrzymywał swoje zdanie jak już Larkin skopie mu dupsko

3. Pietagoras

Pietagoras KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,136
    Zdobyte Lajki:
    5,488
    Punkty:
    790
    Bez przesady. Jedyne co mozna zarzucić Larkinowi to talent do przesypiania walk, ale jak się bierze do roboty to robi się niebezpiecznie.

4. husarz

husarz Maximum FC
    Light Heavyweight

Komentarze:
    1,656
    Zdobyte Lajki:
    2,315
    Punkty:
    490
    Mam dziwne przeczucie, że Daley zmieni zdanie co do poziomu Larkina po walce.

Share This Page