1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

On jest poniżej poziomu zawodników, z którymi do tej pory walczyłem - Daley o starciu z Larkinem

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by jacek-osak, Sep 14, 2017.

1. Jacek Łosak

Jacek Łosak Moderator Cohones

Komentarze:
    1,516
    Zdobyte Lajki:
    3,271
    Punkty:
    490

Paul Daley, który po porażce z Rorym MacDonaldem, w swoim kolejnym pojedynku zmierzy się z Lorenzem Larkinem podczas gali Bellator 183, nie jest przesadnie podekscytowanym tym zestawieniem. W rozmowie z serwisem MMAjunkie powiedział:

Oglądałem jego walki w innych organizacjach, ale nigdy nie myślałem o nim jako o zawodniku, z którym kiedyś chciałbym się zmierzyć. Nie byłem nim zainteresowany. On nie jest z tych zawodników, którzy przesadnie by mnie interesowali. Nie robi na mnie wrażenia to jakich przeciwników pokonywał do tej pory i jak wysoko jest w rankingach. On jest poniżej poziomu zawodników, z którymi do tej pory walczyłem.

Daley został zapytany również o swoją ostatnią walkę z Rorym MacDonaldem, którą przegrał przez poddanie w rundzie drugiej.

Myślałem, że Rory będzie walczył w stójce. Podszedłem zbyt lekko do tego pojedynku. Oczywiście niczego mu nie ujmuję. Zawalczyłem słabo ze światowej klasy zawodnikiem.

Grubas likes this.
  2. fikusny

fikusny Shark Fights
    Heavyweight

Komentarze:
    1,374
    Zdobyte Lajki:
    481
    Punkty:
    1,190
    Ciekawe czy będzie utrzymywał swoje zdanie jak już Larkin skopie mu dupsko

3. Pietagoras

Pietagoras KSW
    Welterweight

Komentarze:
    5,355
    Zdobyte Lajki:
    4,145
    Punkty:
    790
    Bez przesady. Jedyne co mozna zarzucić Larkinowi to talent do przesypiania walk, ale jak się bierze do roboty to robi się niebezpiecznie.

4. husarz

husarz Shark Fights
    Welterweight

Komentarze:
    1,216
    Zdobyte Lajki:
    1,420
    Punkty:
    490
    Mam dziwne przeczucie, że Daley zmieni zdanie co do poziomu Larkina po walce.

Share This Page