Odklepanie ciosow przez Joanne w walce z Rose

Gdyby zachowanie Aski bylo normalne bez tych szopek i odpalow to nikt by sie z tego nie nabijal ale robiac z siebie najbardziej niebezpieczna laske na ziemi i podchodzac do lasek na pelnej kurwie i z piachami do ryja pozniejsze klepanie ciosow wyglada komicznie... Sedzia nie przerwal walki tylko Rose to zrobila widzac klepanie Aski. Przeciez to idealnie widac... Kladac delikatnie reke na ulamek sek na plecach Rose na pewno sedzia nie przerywal by tego... Gdybym bym na miejscu przyszlych rywalek Aski bym jej z tym klepaniem dopierdalal za kazdym razem wyprowadzajac ja z rownowagi... To bedzie dzialalo znajac Aske. Rose juz do tego wczoraj nawiazala i nie wiem czy Andrade tez...
 
Kurwa nie rozumiem tego patosu nie klepania za wszelką cenę. Trzeba pozwolić obumrzeć połowie mózgu z powodu duszenia lub wstrząsu po uderzeniach w imię jakiegoś honoru wojownika - co za pojebane myślenie... a potem dramaty bo po skończonej karierze nie są w stanie skonstruować zdania i mają pamięć złotej rybki.
P.s.: a Asia klepał ewidentnie - albo nie widziała jeszcze walki i tego nie pamięta, albo po prostu twierdzi, że to "nie była jej ręka".
 
Ja też nie kumam patosu nie odklepania, Ale jezcze bardziej nie kumam jak ktoś odklepie i próbuje wszystkim wmówić że tak nie było. Wtedy mam wrażenie jakbym słuchał wałęsy
 
Jeśli dobrze pamiętam, to Brock Lesnar też nie klepał Franka Mira.
A tak na serio to po co kręcić. Nic się nie stało, zdrowie wazniejsze. Samo klepanie powinna zrzucić na pomroczność po ciosach i nieświadome odruchy zachowawcze. Lepiej tak, niz iść w zaparte.
 
No chyba jednak ujma bo wypiera się jak diabeł święconej wody że klepała...

Bo sobie zupełnie nie radzi z tym wszystkim. Widać to ewidentnie. Może się podniesie (oby), ale na chwilę obecną robienie dobrej miny do bardzo hujowej gry wygląda gorzej od Rondy moim zdaniem.
 
Gdyby zachowanie Aski bylo normalne bez tych szopek i odpalow to nikt by sie z tego nie nabijal ale robiac z siebie najbardziej niebezpieczna laske na ziemi i podchodzac do lasek na pelnej kurwie i z piachami do ryja pozniejsze klepanie ciosow wyglada komicznie... Sedzia nie przerwal walki tylko Rose to zrobila widzac klepanie Aski. Przeciez to idealnie widac... Kladac delikatnie reke na ulamek sek na plecach Rose na pewno sedzia nie przerywal by tego... Gdybym bym na miejscu przyszlych rywalek Aski bym jej z tym klepaniem dopierdalal za kazdym razem wyprowadzajac ja z rownowagi... To bedzie dzialalo znajac Aske. Rose juz do tego wczoraj nawiazala i nie wiem czy Andrade tez...
Rose skończyła bić w tym momencie kiedy sędzia klepnal ja w plecy.
 
Ja tylko zwróciłem uwagę na ten fakt, nic więcej.

Bo są ludzie, którzy twierdzą, że to nie powinno być KO, tylko submission to strikes.
To się trochę nie zrozumieliśmy widać :)
Ja nie twierdze nic takiego, tylko zamieściłem gif. :)
 
Nigdy tej ujmy przed klepaniem nie mogłem zrozumieć, mam też wrażenie że najgłośniej o tym krzyczą osoby które nigdy nie walczyły ale dla nich to taka niehoronowa przegrana hehe :lol:
Oskarżasz Aśkę, że jednak nigdy na poważnie nie walczyła tylko brała udział w jakimś cyrku? Przecież to dla niej najwyraźniej jest straszliwą ujmą klepanie, więc wypiera to ze swojej świadomości.

Zawsze powtarzam, że najlepszym sposobem na uniknięcie klepania do ciosów jest tzw. leśna taktyka na niedźwiedzia. Robisz jakiegoś faceplanta i udajesz martwego.
 
Ja rozumiem, że można sie wypierac klepania w wywiadzie dla Rogana tuż po walce ale tak ściemniać w żywe oczy...
 
O nic nie oskarżam nikogo, uważam po prostu że była w tym momencie na innej planecie, może nie pamięta tej sytuacji,może nie oglądała powtórki walki jeszcze. Osobiście uważam że takie gadanie teraz publicznie że nie klepała to lekki strzał w stopę bo każdy może sobie sprawdzić na wideo jak było, mogła przecież spokojnie powiedzieć że nie pamięta tego po prostu.
 
Osobiście uważam że takie gadanie teraz publicznie że nie klepała to lekki strzał w stopę bo każdy może sobie sprawdzić na wideo jak było, mogła przecież spokojnie powiedzieć że nie pamięta tego po prostu.
Tym bardziej, że chyba już samą siebie uważała za medialnego tygrysa i gwiazdę PR, a tu taka wtopa i strzał z rakietnicy w kolano.
 
Tak sedziowie nie przerywaja walk... Na pewno dalo to do myslenia Rose ale sedzia tego 1 nie przerwal. Ja tak to widze...
No ale przy klepaniu też przerywa sędzia. A ona przestała bić właśnie w tym momencie, w którym sędzia klepnal ja w bark. Widocznie odebrała to jako koniec walki. Przecież sędzia by jej bez powodu nie dotykał
 
No ale przy klepaniu też przerywa sędzia. A ona przestała bić właśnie w tym momencie, w którym sędzia klepnal ja w bark. Widocznie odebrała to jako koniec walki. Przecież sędzia by jej bez powodu nie dotykał
Mozna to roznie interpretowac i zostanmy przy swoich zdaniach ziom:wink: nie bedziemy sie przeciez o to zrec:beer:
 
No ale przy klepaniu też przerywa sędzia. A ona przestała bić właśnie w tym momencie, w którym sędzia klepnal ja w bark. Widocznie odebrała to jako koniec walki. Przecież sędzia by jej bez powodu nie dotykał
Z tego co ja zobaczyłem - Rose przerywa ciosy gdy widzi klepanie JJ. W tej samej sekundzie sędzia "pacnął" Rose ale jakby szybko sie z tego wycofał. Te dwie sytuacje działy sie w tym samym ułamku sekundy stąd kontrowersje moim zdaniem. Co nie zmienia faktu, że JJ klepała i walka powinna zostać przerwana.
 
Aśka po prostu zastosowała "brazilian tap".

Big John chyba też zresztą:lol:

Jak Rose wstała, oboje: Asia i John powinni byli przyciąć w ch...
 
Kurde, ekscytujemy się tym tak jakby Asia co najmniej honor Polski wystawiła na szwank. Tymczasem w USA (czy też USB, jak kto woli) cała ta sytuacja jest postrzegana jako wspaniała historia, coś jak wielka wygrana "dobra nad złem".
Ale nie oszukujmy się, ta historia byłaby tak piękna bez polskiej "boogie woman"?
 
Niestety bugiłuman zaczęła przynosić wstyd swoim zachowaniem. Conor też jest irytujący, ale jego trashtalk bywa zabawny i inteligentny. A JJ? Z Aśki przynoszącej ciasteczka Esparzie i makaron Penne, co było zabawne, stała się Bugiłuman.
 
No ale przy klepaniu też przerywa sędzia. A ona przestała bić właśnie w tym momencie, w którym sędzia klepnal ja w bark. Widocznie odebrała to jako koniec walki. Przecież sędzia by jej bez powodu nie dotykał
Widziałem tą walke już chyba 10 razy i JJ nie widziała że sędzia przerywa.
Sędzia też jej nie dotykał przed KLEPANIEM
Sędzia klepnął Rose by przestała ją napierdalać
Jak mi nie wierzysz to sobie zobacz powtórkę
K L E P A Ł A niczym Najman wielka BOOGIE WOMAN
:mjsmile:

a mam beke z tego bo tak kozaczyła a na koncu klepała ciosy,w dodatku teraz się tego wypiera mimo ze wszystko jest nagrane LOL

Niestety bugiłuman zaczęła przynosić wstyd swoim zachowaniem. Conor też jest irytujący, ale jego trashtalk bywa zabawny i inteligentny. A JJ? Z Aśki przynoszącej ciasteczka Esparzie i makaron Penne, co było zabawne, stała się Bugiłuman.
Wstyd to mało powiedziane, dobrze że Rose ją usadziła na dupe bo niewiadomo co by jej odstrzeliło gdyby znowu obroniła pas..
 
Widziałem tą walke już chyba 10 razy i JJ nie widziała że sędzia przerywa.
Sędzia też jej nie dotykał przed KLEPANIEM
Sędzia klepnął Rose by przestała ją napierdalać
Jak mi nie wierzysz to sobie zobacz powtórkę
K L E P A Ł A niczym Najman wielka BOOGIE WOMAN
:mjsmile:


Wstyd to mało powiedziane, dobrze że Rose ją usadziła na dupe bo niewiadomo co by jej odstrzeliło gdyby znowu obroniła pas..
Już mam cie dosyć. Nara
 
  • Like
Reactions: jut
Back
Top