1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Odżywianie, suplementacja, PH i SAA - pomogę za free

Discussion in 'Suplementacja i Odżywianie' started by marcelus, Aug 31, 2016.

1. Fresh

Fresh UFC
    Lightweight

Komentarze:
    9,120
    Zdobyte Lajki:
    4,186
    Punkty:
    1,190
    to może lepiej nich zostanie przy doradzaniu pieczywa pełnoziarnistego i kurczaka z ryżem :)

2. marcelus

marcelus BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    761
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,190
    Zapytano o steryd na redukcję. Odpowiedziałem, że stosowany jest winstrol, co jest prawdą ale wypowiedź trzeba rozwinąć, jak w 99% innych, nie związanych z koksem odpowiedzi. Dlatego podkreśliłem, że lepsza jest dieta. Każdy zainteresowany dopyta.

Forum ma to do siebie, te czy inne, że nie jest encyklopedią, nie zawiera dyplomów ludzi, to są opinie, z jednej strony mogą być nieprawdziwe a z drugiej przeciwnie, a jeśli chcesz aby lekarz porozmawiał z Tobą o sterydach to się do niego udaj, swoją drogą może zapisze Ci coś na cynizm ...

dizel77 and Comber like this.
  3. ALRI

ALRI Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    463
    Zdobyte Lajki:
    326
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Sugeruję Ci jeszcze raz przeczytać Twoją odpowiedź, którą zacytowałem - oraz pytanie na które ów odpowiedzi udzieliłeś.
    Nie czepiam się braku wiedzy, tylko tej tak mocno pożądanej ścisłości w tym co się piszę.

4. marcelus

marcelus BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    761
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,190
    Będę miał na uwadze... Twoj login ma związek z producentem supli?

5. Grubas

Grubas PRIDE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    7,077
    Zdobyte Lajki:
    5,317
    Punkty:
    790
    @marcelus to bez spiny to akurat nie było do Ciebie. @Comber też dobrze piszesz ale mi chodziło o normalne zachowanie np tak jak ja zrobiłem czyli przeczytałem co marcelus napisał, przyjąłem do wiadomości i wyszedłem z tematu. Nie byłem tym zainteresowany i nie mam potrzeby komuś cisnąć bez powodu. A forum jest ostatnią rzeczą gdzie bym się pytał kogoś o rozpisanie cyklu no sorki...

6. marcelus

marcelus BAMMA
    Bantamweight

Komentarze:
    761
    Zdobyte Lajki:
    193
    Punkty:
    1,190
    Ja mam podobnie, hejt zdarza mi się bardzo rzadko a co do akurat koksu to poradzić zawsze się warto, poza tym ja oferując pomoc nie miałem na myśli jedynie SAA. Z doświadczenia wiem, że wielu chłopaków chce pomachać. Idą do sklepu a tam wcisną im drogie odżywki lub jakieś wynalazki. Dlatego napisałem. Rad na forum nie trzeba a często wręcz nie powinno się traktować dosłownie, mądrość w tym aby umieć przebrać a ja odnośnie odżywek czy odżywiania mogę pokazać pewne prawidłowości i schematy jakie następnie ktoś może zastosować w swojej sytuacji - wtedy poniekąd dochodzi do tak postulowanej w temacie weryfikacji i wiarygodności.

Zioło Dziekan likes this.
  7. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    @Grubas oznaczaj mnie z łaski swojej jak się przypierdalasz. Koleś założył wczoraj dwa tematy-w innym coś reklamował. To zwykły spamer a ty się spinasz jak zwykle bo masz tyle dystansu do świata co do rudego.

8. maciejcar

maciejcar Jungle Fight
    Bantamweight

Komentarze:
    217
    Zdobyte Lajki:
    88
    Punkty:
    1,190
    Miasto:
    Wielkopolska/Dolnyśląsk
    Huj@ się znacie specjaliści od Chińskich underów mieszanych w silosie po plastelinie. Lepiej żeby żaden z Was nie robił krzywdy tym dzieciakom

9. kokaina

kokaina Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,795
    Zdobyte Lajki:
    967
    Punkty:
    1,790

Pelna zgoda, ale typowy "nie chcacy sie kluc" adam z silowni myslac o oralach wybiera cos z trojki meta/wino/podrabiona oxa. Dlatego uogolnilem.

10. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,137
    Punkty:
    1,190
    Szybko mi się robią zrosty.

11. Perfumiarz

Perfumiarz PRIDE FC
    Lightweight

Komentarze:
    6,339
    Zdobyte Lajki:
    3,137
    Punkty:
    1,190
    Jakim? Bom ciekaw

12. Grubas

Grubas PRIDE FC
    Heavyweight

Komentarze:
    7,077
    Zdobyte Lajki:
    5,317
    Punkty:
    790
    @Masu a Ty nawet tu wyskakujesz z rudym? No kurwa ogarnij się... Nie odznaczałem bo i tak wiedziałem że tu zajrzysz a tylko wspomniałem o Tobie a nie pisałem do Ciebie. O jakim dystansie mówisz pisząc do kogoś ciota? A co do spamowania to chyba Ty wogóle nie powinieneś za dużo o tym gadać bo rozpierdalacie często każdy temat pisząc po 5 stron nie na temat. Kończę bo ten temat brzmi inaczej i zaraz będzie pewnie zamknięty...

13. Masu

Masu UFC
    Heavyweight

Komentarze:
    19,527
    Zdobyte Lajki:
    17,405
    Punkty:
    1,190
    Eh niepotrzebnie się ująłeś. Masz w sumie racje: chłop może jest anonimowy ale przecież obiecał, że ma dużą wiedzę to warto skorzystać.

14. ALRI

ALRI Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    463
    Zdobyte Lajki:
    326
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Turinabol, Oxandrolon w czasie pracy nad definicją są bardzo dobrymi środkami - i na swój sposób "łagodniejszymi".

15. kokaina

kokaina Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,795
    Zdobyte Lajki:
    967
    Punkty:
    1,790
    Dorwanie legit oxy to jak znalezienie zlotego pociagu pod Walbrzychem ;)

16. ALRI

ALRI Brutaal
    Bantamweight

Komentarze:
    463
    Zdobyte Lajki:
    326
    Punkty:
    490
    Miasto:
    Gold's Gym
    Nie zgodzę się, ale jest to środek obecnie bardzo często podrabiany i można się naciąć zamiast oxy na metę.

17. kokaina

kokaina Maximum FC
    Super Heavyweight

Komentarze:
    1,795
    Zdobyte Lajki:
    967
    Punkty:
    1,790
    Widzialem tez polaczenie wina z meta 50/50. Jak ktos siedzi gleboko w temacie to pewnie zalatwi sobie legit oxe bezposrednio z importu, ale cala reszta Januszy nie ma na to szans.

Share This Page