Odżywianie, suplementacja, PH i SAA - pomogę za free

Hola, hola... z indyjskich lepianek jak już.
A tak naprawdę to nie z Chin ani Indii tylko z gdzieś ktoś koło naszego podwórka to miesza w stodole. Zalecam ostrożnosć ( nie stosowac) z tymi gównami. Na pewno nie jest tym co jest napisane na etykiecie.
 
...można m.in. winstrolem ale o wiele lepiej dietą. Zdrowiej i szybciej.
Czekaj, czekaj, bo jest dużo nieścisłości w tym co napisałeś. Stanozolol w żaden sposób nie redukuje tkanki tłuszczowej - sam testosteron ma większy wpływ na tk. tłuszczową niż środek o którym dyskutujemy.
To jest substancja dobra do ostatnich szlifów, ze względu na niskie działanie androgenne oraz anaboliczne - w efekcie nie konwertuje do estrogenu, przez co nie ma problemu z nabijaniem wody przed zawodami, a ubicie mięśnia mocno się uwidacznia - jednak podkreślę, tylko i wyłącznie przy niskim bf.

Orale to gowno. Jak sie boisz kluc to znaczy, ze koks nie jest dla Ciebie :)
Po części się zgodzę, jednak takie uogólnianie - jak często ma to miejsce - psuje opinie kilku naprawdę ciekawym substancją.
 
Last edited:
@marcelus no rozbisz jakieś mixy takie żeby popierdoliło mnie. Prawdziwy człowiek powinien walić w dużych ilościach sterydy i pić wódę żeby być agresywny i skakać ludziom do gardeł
 
@Comber o tych koksach na zlotach napisalem z ironia przeciez... Chodzi o to ze typ mial dobre zamiary a w 1 poscie Masol mu od ciot pojechal a reszta jebie szydere ostra. Przeciez mozna bylo sie normalnie zapytac a jak komus nie pasuje to trzeba bylo zlac temat i nic nie pisac...
 
@Comber o tych koksach na zlotach napisalem z ironia przeciez... Chodzi o to ze typ mial dobre zamiary a w 1 poscie Masol mu od ciot pojechal a reszta jebie szydere ostra. Przeciez mozna bylo sie normalnie zapytac a jak komus nie pasuje to trzeba bylo zlac temat i nic nie pisac...

w 2 poście w tym temacie było normalnie...w miarę :)

Ps. Widzę że @ALRI się pojawił - więc czuje się pewniej.
Ps. 2. ALRI taki temat powinien założyć a nie @marcelus. ;)
Co endokrynolog, to endokrynolog :irish:
 
@Comber o tych koksach na zlotach napisalem z ironia przeciez... Chodzi o to ze typ mial dobre zamiary a w 1 poscie Masol mu od ciot pojechal a reszta jebie szydere ostra. Przeciez mozna bylo sie normalnie zapytac a jak komus nie pasuje to trzeba bylo zlac temat i nic nie pisac...
Kogoś w ogóle jeszcze rusza co pisze Tomciu Paluszek :D ? Ja dalej stoję na stanowisku, że założyciel tematu źle podszedł do sprawy, więc oberwał od świadomych użytkowników. Ledwie zdążył napisać kilka zdań "porady", a już jego zdanie zostało skomentowane przez @ALRI co tylko uzasadnia nasze wątpliwości.
 
@marcelus szkoda czasu zebys tutaj kogos przekonywal. Tu same tegie glowy no i na zlotach o koksie potrafia przegadac kilka godzin i maja wiedze tajemna we wszystkich tematach tak wiec szkoda Twojego czasu. Tu wiekszosc tylko potrafi dojebac komus a w zamian nic nie wnosi ciekawego. Posiedzisz troche tutaj to sie sam przekonasz... Pozdro i bez spiny!
Nie spinam się, zawsze chętnie doradze, pogadam a niedowiarki i wieczni narzekacze niech sobie gadają, taki ich los.
 
Byłeś chyba na jednym zlocie. Ja nie pamiętam żeby na którymkolwiek był poruszany temat koksu. Swoją drogą, nikt się nie przypierdala, tylko zwraca uwagę na niepoważne podejście do tematu. Równie dobrze ja mogę założyć temat, że jestem lekarzem pediatrą, podać maila i zachęcać ojców do wysyłania zapytań odnośnie zdrowia dziecka.
Masz pytanie, zadaj a odpowiedź zweryfikuj, ale nie szukasz dziury w całym... masz się za pediatrę to wejdz na jakieś forum dla rodziców. Najpierw polszczyzna, potem podważanie mojej wiedzy dla same go podważania bo większości tu nawet koks nie interesuje. Byle pierdolić teorię spiskowe.
 
Czekaj, czekaj, bo jest dużo nieścisłości w tym co napisałeś. Stanozolol w żaden sposób nie redukuje tkanki tłuszczowej - sam testosteron ma większy wpływ na tk. tłuszczową niż środek o którym dyskutujemy.
To jest substancja dobra do ostatnich szlifów, ze względu na niskie działanie androgenne oraz anaboliczne - w efekcie nie konwertuje do estrogenu, przez co nie ma problemu z nabijaniem wody przed zawodami, a ubicie mięśnia mocno się uwidacznia - jednak podkreślę, tylko i wyłącznie przy niskim bf.


Po części się zgodzę, jednak takie uogólnianie - jak często ma to miejsce - psuje opinie kilku naprawdę ciekawym substancją.
Winstrol sprzyja redukcji ale nie można rozważać jego działania bez łączenia go z odpowiednią dietą i odpowiednim treningiem, tak samo i testo - można na nim zarówno przytyć jak i schudnąć. Dla samego zbicia masy nie polecam nikomu sterydów, jest się tym co się je i od tego trzeba zacząć.
 
Masz pytanie, zadaj a odpowiedź zweryfikuj, ale nie szukasz dziury w całym... masz się za pediatrę to wejdz na jakieś forum dla rodziców. Najpierw polszczyzna, potem podważanie mojej wiedzy dla same go podważania bo większości tu nawet koks nie interesuje. Byle pierdolić teorię spiskowe.
Niczego nie podważam. Pytań aktualnie nie posiadam. Jestem nawet zwolennikiem takich tematów. Przeczytaj jeszcze raz co pisałem.
 
Winstrol sprzyja redukcji ale nie można rozważać jego działania bez łączenia go z odpowiednią dietą i odpowiednim treningiem, tak samo i testo - można na nim zarówno przytyć jak i schudnąć. Dla samego zbicia masy nie polecam nikomu sterydów, jest się tym co się je i od tego trzeba zacząć.
Sęk w tym, że przez takie teksty, jak ten wcześniej zacytowany przeze mnie wpajasz ludziom do głowy mity - no chyba, że był to jakiś sarkazm, którego z racji późnej pory, nie wyłapałem.
Redukcję można wesprzeć na każdym środku, niezależnie od jego na ogół przyjętego zastosowania - czy to testosteron, czy nandrolon, nawet na metanabolu można wspomóc redukcję.
Proponuję, by na przyszłość - skoro chcesz doradzać innym - być bardziej ścisły w tym co piszesz.


Ps. Widzę że @ALRI się pojawił - więc czuje się pewniej.
Ps. 2. ALRI taki temat powinien założyć a nie @marcelus. ;)
Co endokrynolog, to endokrynolog :irish:
Dzień dobry :)
 
Sęk w tym, że przez takie teksty, jak ten wcześniej zacytowany przeze mnie wpajasz ludziom do głowy mity - no chyba, że był to jakiś sarkazm, którego z racji późnej pory, nie wyłapałem.
Redukcję można wesprzeć na każdym środku, niezależnie od jego na ogół przyjętego zastosowania - czy to testosteron, czy nandrolon, nawet na metanabolu można wspomóc redukcję.
Proponuję, by na przyszłość - skoro chcesz doradzać innym - być bardziej ścisły w tym co piszesz.



Dzień dobry :)
No i teraz założmy, że marcelus doradza komuś mailowo i nikt nie jest w stanie weryfikować tego co pisze...
 
No i teraz założmy, że marcelus doradza komuś mailowo i nikt nie jest w stanie weryfikować tego co pisze...
to może lepiej nich zostanie przy doradzaniu pieczywa pełnoziarnistego i kurczaka z ryżem :)
 
Sęk w tym, że przez takie teksty, jak ten wcześniej zacytowany przeze mnie wpajasz ludziom do głowy mity - no chyba, że był to jakiś sarkazm, którego z racji późnej pory, nie wyłapałem.
Redukcję można wesprzeć na każdym środku, niezależnie od jego na ogół przyjętego zastosowania - czy to testosteron, czy nandrolon, nawet na metanabolu można wspomóc redukcję.
Proponuję, by na przyszłość - skoro chcesz doradzać innym - być bardziej ścisły w tym co piszesz.



Dzień dobry :)
Zapytano o steryd na redukcję. Odpowiedziałem, że stosowany jest winstrol, co jest prawdą ale wypowiedź trzeba rozwinąć, jak w 99% innych, nie związanych z koksem odpowiedzi. Dlatego podkreśliłem, że lepsza jest dieta. Każdy zainteresowany dopyta.

No i teraz założmy, że marcelus doradza komuś mailowo i nikt nie jest w stanie weryfikować tego co pisze...

Forum ma to do siebie, te czy inne, że nie jest encyklopedią, nie zawiera dyplomów ludzi, to są opinie, z jednej strony mogą być nieprawdziwe a z drugiej przeciwnie, a jeśli chcesz aby lekarz porozmawiał z Tobą o sterydach to się do niego udaj, swoją drogą może zapisze Ci coś na cynizm ...
 
Zapytano o steryd na redukcję. Odpowiedziałem, że stosowany jest winstrol, co jest prawdą ale wypowiedź trzeba rozwinąć, jak w 99% innych, nie związanych z koksem odpowiedzi. Dlatego podkreśliłem, że lepsza jest dieta. Każdy zainteresowany dopyta.
Sugeruję Ci jeszcze raz przeczytać Twoją odpowiedź, którą zacytowałem - oraz pytanie na które ów odpowiedzi udzieliłeś.
Nie czepiam się braku wiedzy, tylko tej tak mocno pożądanej ścisłości w tym co się piszę.
 
Sugeruję Ci jeszcze raz przeczytać Twoją odpowiedź, którą zacytowałem - oraz pytanie na które ów odpowiedzi udzieliłeś.
Nie czepiam się braku wiedzy, tylko tej tak mocno pożądanej ścisłości w tym co się piszę.
Będę miał na uwadze... Twoj login ma związek z producentem supli?
 
@marcelus to bez spiny to akurat nie było do Ciebie. @Comber też dobrze piszesz ale mi chodziło o normalne zachowanie np tak jak ja zrobiłem czyli przeczytałem co marcelus napisał, przyjąłem do wiadomości i wyszedłem z tematu. Nie byłem tym zainteresowany i nie mam potrzeby komuś cisnąć bez powodu. A forum jest ostatnią rzeczą gdzie bym się pytał kogoś o rozpisanie cyklu no sorki...
 
@marcelus to bez spiny to akurat nie było do Ciebie. @Comber też dobrze piszesz ale mi chodziło o normalne zachowanie np tak jak ja zrobiłem czyli przeczytałem co marcelus napisał, przyjąłem do wiadomości i wyszedłem z tematu. Nie byłem tym zainteresowany i nie mam potrzeby komuś cisnąć bez powodu. A forum jest ostatnią rzeczą gdzie bym się pytał kogoś o rozpisanie cyklu no sorki...
Ja mam podobnie, hejt zdarza mi się bardzo rzadko a co do akurat koksu to poradzić zawsze się warto, poza tym ja oferując pomoc nie miałem na myśli jedynie SAA. Z doświadczenia wiem, że wielu chłopaków chce pomachać. Idą do sklepu a tam wcisną im drogie odżywki lub jakieś wynalazki. Dlatego napisałem. Rad na forum nie trzeba a często wręcz nie powinno się traktować dosłownie, mądrość w tym aby umieć przebrać a ja odnośnie odżywek czy odżywiania mogę pokazać pewne prawidłowości i schematy jakie następnie ktoś może zastosować w swojej sytuacji - wtedy poniekąd dochodzi do tak postulowanej w temacie weryfikacji i wiarygodności.
 
@Grubas oznaczaj mnie z łaski swojej jak się przypierdalasz. Koleś założył wczoraj dwa tematy-w innym coś reklamował. To zwykły spamer a ty się spinasz jak zwykle bo masz tyle dystansu do świata co do rudego.
 
Huj@ się znacie specjaliści od Chińskich underów mieszanych w silosie po plastelinie. Lepiej żeby żaden z Was nie robił krzywdy tym dzieciakom
 
Czekaj, czekaj, bo jest dużo nieścisłości w tym co napisałeś. Stanozolol w żaden sposób nie redukuje tkanki tłuszczowej - sam testosteron ma większy wpływ na tk. tłuszczową niż środek o którym dyskutujemy.
To jest substancja dobra do ostatnich szlifów, ze względu na niskie działanie androgenne oraz anaboliczne - w efekcie nie konwertuje do estrogenu, przez co nie ma problemu z nabijaniem wody przed zawodami, a ubicie mięśnia mocno się uwidacznia - jednak podkreślę, tylko i wyłącznie przy niskim bf.


Po części się zgodzę, jednak takie uogólnianie - jak często ma to miejsce - psuje opinie kilku naprawdę ciekawym substancją.


Pelna zgoda, ale typowy "nie chcacy sie kluc" adam z silowni myslac o oralach wybiera cos z trojki meta/wino/podrabiona oxa. Dlatego uogolnilem.
 
Back
Top