1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Oświadczenie Uszola i Beast Of The East

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, Jun 14, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Wyjaśnię od siebie że powyższe oświadczenie nie są skierowane w kierunku osoby która przeprowadzała wywiad ale są odpowiedzią do osób które sugerują że doszło do celowego wprowadzenia kibiców w błąd. W środku owy wywiad który spowodował całe zamieszanie

Popularny Rafał „Uszol” Dąbrowski w rozmowie z Pawłem Kowalikiem (Sports.pl) zdradza czemu nie mogliśmy zobaczyć go na ringu Beast Of The East 2

Sports.pl: Dlaczego nie widzieliśmy cię dzisiaj w ringu?
    Rafał „Uszol” Dąbrowski: Już wcześniej zgłaszałem problemy zdrowotne. Rozchorowałem się w kluczowym okresie przygotowań do walki. Właściwie od października 2009 roku jestem cały czas chory. Po prostu mam poważne problemy z migdałami, które mają wpływ na resztę organizmu. Cały czas łapię jakieś infekcje i powikłania po anginie. Nie jest więc tak, że nie chciałem walczyć, bo ciężką harówkę odwaliłem, żeby tu wystąpić. To było moje marzenie, bo byłem zachwycony poprzednią galą. Nie chodzi nawet o to, że wygrałem walkę, ale ogólnie atmosfera i organizacja była świetna i z tego powodu bardzo chciałem tu wystąpić.
    Pojawiały się różne opinie i różne informacje na temat tej choroby.

Chciałbym za pośrednictwem Sports.pl zdementować pojawiające się plotki i ploteczki, że nie wyglądam na chorego. Owszem, teraz nie jestem chory, ale jestem po chorobie, która uniemożliwiła mi występ na tej gali. Chciałem to sprostować, żeby to było jasne dla wszystkich.

Na ile poważne są te problemy jeśli chodzi o kolejne walki?

Jest to na tyle poważne, że muszę teraz usunąć te migdały. Wcześniej już zgłaszałem problemy i nie wiem dlaczego organizatorzy zwlekali z podaniem tej informacji. Robiłem wszystko, żeby tu wystąpić, ale nie zrobi się nic wbrew organizmowi. Byłem tak wyjałowiony po antybiotykach, że nie miałem sił. Robiłem jakieś kontrolne treningi. Na siłę mogłem wystąpić, ale sobie nie wyobrażam, że wystąpię przed kilkoma tysiącami ludzi i nie będę mógł dać z siebie wszystkiego.

Kiedy możemy spodziewać się powrotu na ring?

30 czerwca mam operację i z tego co wiem, to po zabiegu czeka mnie miesięczna przerwa. Absolutnie żadnego wysiłku fizycznego. Od sierpnia zaczynamy ostro pracować. Już nawet trenerzy mówili, że nie może to już dłużej trwać, bo wykonywaliśmy ciężką robotę, a wszystko zabierały mi choroby.

Widziałeś kiedyś takie zdarzenie jak w walce Grabowski – Kita?

Ja w ogóle nie oglądam walk (śmiech). Chyba, że mi ktoś pokazuje. Niestety z mojego miejsca widok zasłaniał mi słupek z narożnika. Myślałem, że Kicie zabrakło tlenu, ale nie chcę się wypowiadać, bo nie widziałem tego za dobrze.

Oświadczenie Uszola i Beast Of The East

2. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Dziwna sprawa: Uszol wiedział, że nie wystąpi a BOTE na kilka dni przed galą wrzuca wywiad i ogłasza przeciwnika. Widzowie, którzy zdecydowali się zakupić bilet ze względu na udział Rafała mogą czuć się wyruchani.

3. KIBIC

KIBIC Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    165
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Uszol potrafi poderwać publiczność do dopingu.
    A takich zawodników brakowało na gali przez co było trochę sennie.
    Dobrze, że był Irokez który poderwał publiczność na te 10 minut.

4. Paul Teutul Sr.

Paul Teutul Sr. Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    126
    Zdobyte Lajki:
    163
    Punkty:
    1,790
    Puchy na widowni wyjaśniają powściągliwość organizatorów w rychłym informowaniu o nieobecności Zikica i Dąbrowskiego.

Gdyby podali te info wcześniej bardzo możliwe że pozostałoby im więcej niesprzedanych miejsc.

5. Paul Teutul Sr.

Paul Teutul Sr. Oplot Challenge
    Light Heavyweight

Komentarze:
    126
    Zdobyte Lajki:
    163
    Punkty:
    1,790
    Coś jest nie tak z tym artykułem, komentarze po lewej stronie strony głownej mmarocks sa widoczne ale po kliknieciu w nie pojawia się:

Not Found

Sorry, but you are looking for something that isn't here.

6. Octagon

Octagon Brutaal
    Heavyweight

Komentarze:
    615
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    To samo chciałem napisać, poprzez forum wszedłem do tego artykułu. Na stronie "Not Found".

7. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Zdjąłem tego arta z głównej ponieważ pojawiły się kontrowersje z nim związane i wiem że Uszol ma wydać jakieś oświadczenie na ten temat. Dlatego wolę poczekać żeby nie było fermentu, na forum jest ale z usuniętym jednym kontrowersyjnym zdaniem. Dodam od razu że to nie my robiliśmy ten wywiad dlatego wolę dmuchać na zimne.

8. inc1975

inc1975 Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    186
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
  9. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    A czytałeś co napisałem powyżej?

10. inc1975

inc1975 Oplot Challenge
    Heavyweight

Komentarze:
    186
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    z cenzurą kojarzy mi się modyfikowanie cudzych wypowiedzi i wywiadów, a za takowe można uznać kasowanie jednego zdania.

lepiej już usunąć całość.

11. Cóż. Wywiad jest spisany słowo w słowo z tym co mam nagrane na dyktafonie.

12. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Usunałbym to gdyby nie to że pojawiły się już jakieś wypowiedzi w tym temacie. Szczerze to nie wiem co mam z tym zrobić…Na pewno nie chce usuwać wypowiedzi czytelników

13. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Escobar , od razu wyjaśnię też żeby nie było później kwasów [​IMG] Nie chodziło mi oczywiście że coś ci zarzucam tylko o to że nie mam dostępu do takiego właśnie nagrania żeby móc w razie wątpliwości powiedzieć jak było itd.

@inc1975

Masz rację, wrzuciłem jak było w oryginale.

14. Dlatego już się nauczyłem, by trzymać rzeczy na dyktafonie na takie właśnie wypadki. Będę śledził tę sprawę, bo trochę jestem zdziwiony zamieszaniem właściwie o nic.

15. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Dodałem do wywiadu oświadczenie Rafała i BOTE

16. GLF

GLF KSW
    Heavyweight

Komentarze:
    6,028
    Zdobyte Lajki:
    5
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Pan Flaczyński jakiś drażliwy jest. Ludzie składają sobie w całość poszczególne wiadomości, które do nich docierają i za to są nazywani frustratami. Rozumiem, że na dwa dni przed galą organizator nie ma czasu umieścić choćby krótkiej notki na swojej stronie internetowej, ale w świetle braku jakiejkolwiek informacji na ten temat (bo za taką trudno uznać rozpiskę o transmisji na żywo) pisanie o “kłamliwych twierdzeniach” i rzucaniu oszczerstw uważam za przesadę.

17. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,245
    Zdobyte Lajki:
    23,991
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    GLF

To było tak naprawde skierowane do Boruty który dalej robi swoje

18. Robert Górski

Robert Górski BikeOrDie.pl

Komentarze:
    1,011
    Zdobyte Lajki:
    162
    Punkty:
    1,790
    Home Page:
    Boruta ? Aaa…. post usunięty ze względu na duże ryzyko wywołania wilka z lasu.

19. DeXx

DeXx Shark Fights
    Featherweight

Komentarze:
    1,121
    Zdobyte Lajki:
    1
    Punkty:
    1,790
    R.O.B. nie wywołuj wilka z lasu :)

20. Robert Górski

Robert Górski BikeOrDie.pl