1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Nowe walki w UFC

Discussion in 'Newsy MMARocks.pl' started by defthomas, May 5, 2010.

1. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,803
    Zdobyte Lajki:
    26,449
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Nowe walki w UFC

2. Guest

Guest Guest

powinno byc marquardt vs drwal…ale nie ma co rozpaczac, tomek wroci jeszcze silniejszy!!!

3. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    def – przeciwnikiem marquardta na 116-tce mial byc sakara, ale wypadl nie z powodu kontuzji, tylko z powodu smierci ojca. swoja droga to dziwne, ze nie przeniesli tego starcia np. na ufc 118, gdzie prawdopodobnie obaj zawalcza, ale z innymi oponentami. dziwny ruch ze strony ufc.

4. Blade

Blade Legacy FC
    Lightweight

Komentarze:
    1,961
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    Walka z Palharesem duzo ciekawsza niz z Sakara.

5. defthomas

defthomas Vale Tudo
    Open
    Cohones MMARocks

Komentarze:
    22,803
    Zdobyte Lajki:
    26,449
    Punkty:
    4,790
    Home Page:
    Dzięki fusel. Byłem niedysponowany w majówkę i umknął mi powód wycofania się z walki. Co do ustawienia walk to nowe podoba mi się dużo bardziej bo lubię Sakarę i z Riverą ma większe szanse na zwycięstwo

6. fusel

fusel EFC Africa
    Heavyweight

Komentarze:
    3,012
    Zdobyte Lajki:
    0
    Punkty:
    1,790
    zgadzam sie, ze sakara ma wieksze szanse na wygrana z rivera, ale pokonanie marquardta daje mu miejsce w “5″ mw, a takze title shota na horyzoncie, choc moze dla niego to troche za wczesnie. fajnie jakby po pokonaniu rivery, dostal do obicia bispinga [​IMG] o co zreszta po ostatniej wygranej sie dopominal. [​IMG]

7. Guest

Guest Guest

miejmy nadzieję że Nate obije Rousimar’a za te jego frajerskie dźwignie które mimo odklepania trzyma dalej!!

8. Shoocker

Shoocker Lejdis Fajt Najt

Komentarze:
    7,929
    Zdobyte Lajki:
    7,056
    Punkty:
    1,790
    Miasto:
    Podkarpackie
    Marquardt szeroki jak boeing na tym zdjeciu [​IMG] , spokonie obije Palhares’a, po wpadce z Sonnen’em.

9. Guest

Guest Guest

W koncu ktos porzadnie zleje tego napakowanego koksami schizola, bedzie zbieral lampy ze az milo..i wtedy ja sie posmieje z moich znajomych brazylijczykow z BTT.. Mam nadzieje ze Tomek szybko wroci… peace

Share This Page