Nowe organizacje? Bez sensu

Deleted

UFC
Welterweight
Żółta Kartka
Wydaje mi się ze jest już trochę przesyt rynku.
Przykładowo dziwie się Szuliemu ze się w coś takiego pakuje, jego organizacja już jest z góry skazana na porażkę.
Kogo on tam zatrudni?
Nikt nie będzie chciał oglądać walk amatorów lub jakiś placków i to jeszcze w systemie ppv.

Każda nowa sportowa federacja będzie miała teraz mega problem bo najlepsi zawodnicy biją się już w KSW.
KSW przechodząc do VIAPLAY stało się jeszcze groźniejsza konkurencja bo co miesiąc zatrudnia nowe twarze.
Taki zawodnik jak będzie miał do wyboru nowa federacje lub KSW to wiadomo co wybierze.
Wszyscy już są pokontraktowani w KSW,Fen nie wspominając o Armii i Babilonie.

Ktoś tu pisał ze mma attack wraca, no jestem ciekaw czym będą chcieli nas zaskoczyć..
 
No w Polsce to co rusz powstaje jakaś nowa organizacją, czy to sportowa czy freakowa. Myślę że w takim tempie przesyt rynku to tylko kwestia czasu. Co do Szuliego, to na pewno paru śmiałków się znajdzie co kupi PPV, bo w końcu to Grzegorz Szulakowski, były zawodnik KSW i walczył o pas. Musiałby jednak dać względnie niską cenę za PPV, bo poza walkami zawodowymi będą też amatorskie no i wielu nie będzie zbytnio zainteresowane
 
No w Polsce to co rusz powstaje jakaś nowa organizacją, czy to sportowa czy freakowa. Myślę że w takim tempie przesyt rynku to tylko kwestia czasu. Co do Szuliego, to na pewno paru śmiałków się znajdzie co kupi PPV, bo w końcu to Grzegorz Szulakowski, były zawodnik KSW i walczył o pas. Musiałby jednak dać względnie niską cenę za PPV, bo poza walkami zawodowymi będą też amatorskie no i wielu nie będzie zbytnio zainteresowane
Myśle ze ten moment już nastąpił, ze sportowych mamy az 4
ksw,fen,Babilon i armia (gowna jak silesians itp nawet nie liczę)
A z freakowych mamy 3
fame, high i Prime (elite padło, właściciel reaktywował wotore)
Co miesiąc będą teraz już jakieś gale sportowe mieszane z freakowymi.

Co do Szuliego to tu rodzi się pytanie, kogo on ciekawego może zatrudnić z tych zawodowców skoro praktycznie każdy ma jakiś kontrakt.
 
Co do Szuliego to tu rodzi się pytanie, kogo on ciekawe może zatrudnić z tych zawodowców skoro praktycznie każdy ma jakiś kontrakt.
Tutaj jeszcze zobaczymy, zawodnicy często zmieniają organizacje. Nie zapominajmy też, że Szuli prowadzi również dość młody klub sportowy w rodzinnym Namysłowie
 
Tutaj jeszcze zobaczymy, zawodnicy często zmieniają organizacje. Nie zapominajmy też, że Szuli prowadzi również dość młody klub sportowy w rodzinnym Namysłowie
Tylko tu będzie brakować raczej kluczowej kwestii czyli mocnego kapitału.
Z tego co widziałem to jednym ze sponsorów jest jakiś portal erotyczny czy coś takiego…
Słabo to wyjdzie.
 
Przecież oprócz KSW i może posiadaczy pasów w Fenie reszta zawodników nie posiada jakichś ekskluzywnych kontraktów na wyłączność. Osobiście przejście KSW do viaplay uważam za idiotyczną decyzję.
 
Przecież oprócz KSW i może posiadaczy pasów w Fenie reszta zawodników nie posiada jakichś ekskluzywnych kontraktów na wyłączność. Osobiście przejście KSW do viaplay uważam za idiotyczną decyzję.
Tylko jaka reszta zawodników?
KSW zatrudniło już nawet Wojciecha Janusza :)
Co miesiąc będą robić gale i zatrudniać nowe twarze wiec z czasem im to wyjdzie na dobre a inne federacje będą w dupie bo wszyscy przejdą do KSW.
Nie licząc jakiś mega prospektów którzy pójdą do UFC.
 
Tylko jaka reszta zawodników?
KSW zatrudniło już nawet Wojciecha Janusza :)
Co miesiąc będą robić gale i zatrudniać nowe twarze wiec z czasem im to wyjdzie na dobre a inne federacje będą w dupie bo wszyscy przejdą do KSW.
Nie licząc jakiś mega prospektów którzy pójdą do UFC.

Wątpię, żeby wyszło im na dobre, patrząc na koszta produkcji gal, malejące zainteresowanie, brak jakiejkolwiek promocji nie wspominając o viaplay który nie ma takiego zasięgu jak Polsat Jest to strzał w stopę właścicieli KSW. Ich największa gwiazda jest Chorwatem, który po następnej walce idzie do UFC a viaplay nie jest nawet tam dostępne.
 
Widzicie? To jest to o czym pisałem, jak zawodnik będzie miał wybrać fen czy ksw to wybierze to drugie.
FEN jest w mega dupie, Jozwiak w dodatku zrezygnował z Prime MMA by skupić się na swoim powoli tonącym tytanicu :crazy:
564D59BA-3D13-4D14-9EF6-E55431965E7E.jpeg
 
Babilon tez w dupie, ciekawy prospekt od nich Smielowski przeszedł do KSW.
KSW w tym roku zniszczy inne sportowe federacje.
 
Babilon w dupie, ich prospekt przechodzi do ksw.
KSW do końca roku wyczyści resztę organizacji z zawodników.



F587014D-1B11-4DBD-81D2-1EFD4B4581AF.jpeg
 
Back
Top