Newsy MMA Userów

Weteranów to chce się oglądać jak jeszcze coś potrafią albo dają widowiskowe walki

Ja osobiście wolę już jakiegoś Łotysza 11-0 który może się sprawdzić niż Weterana 30-23

King Kong akurat jeszcze jakoś widowisko zrobić potrafi to akurat do niego problemu nie ma, ale taki Kułak to na chuj komu w obecnym stanie
Pełna zgoda. Zawada to zajebisty zawodnik nadal (walka z Silvą gdzie go wszyscy skazywali na pożarcie chociażby) i bez zaawansowanego CTE. Kułaka to ja akurat chce by nawet jak mu strzeli do łba wracać trzymali z daleka od klatki. Tak naprawdę Martin to jeden z niewielu polskich weteranów którzy są praktycznie na początku i do dziś chce ich oglądać obok Omielańczuka, Kity... no i byłby fajnym weryfikatorem w KSW. Tylko Kawul z Lewym nie zrozumieli tego co dawno zrozumiał Dana - tacy weterani albo powinni się prać między sobą (tu piję do walki Mameda), albo być weryfikatorem dla wciąż niesprawdzonych młodziaków (stąd np. walka Kita - Samociuk to wbrew pozorom był dobry matchmaking).
 
Pełna zgoda. Zawada to zajebisty zawodnik nadal (walka z Silvą gdzie go wszyscy skazywali na pożarcie chociażby) i bez zaawansowanego CTE. Kułaka to ja akurat chce by nawet jak mu strzeli do łba wracać trzymali z daleka od klatki. Tak naprawdę Martin to jeden z niewielu polskich weteranów którzy są praktycznie na początku i do dziś chce ich oglądać obok Omielańczuka, Kity... no i byłby fajnym weryfikatorem w KSW. Tylko Kawul z Lewym nie zrozumieli tego co dawno zrozumiał Dana - tacy weterani albo powinni się prać między sobą (tu piję do walki Mameda), albo być weryfikatorem dla wciąż niesprawdzonych młodziaków (stąd np. walka Kita - Samociuk to wbrew pozorom był dobry matchmaking).
Między sobą 100%

Wybicie "młodych" używając do tego weteranów to jak komuś twarz opluć za robienie przez lata dla ciebie.

Ale z drugiej strony nikt ich nie zmusza, podpisują te kontrakty
 
Wybicie "młodych" używając do tego weteranów to jak komuś twarz opluć za robienie przez lata dla ciebie.
Dlatego mi idzie o weryfikacje, coś co robi np. Miller w UFC który dostaje głównie świeżaków, albo Arlovski który też często dostaje młodych. Weteran sporo zyskuje wygrywając, a organizacja wie, że taki młody się musi sporo uczyć. Dlatego w KSW np. Materlę, Sowińskiego, Kitę można tak zestawiać. Materla teraz pobił nazwijmy to "weterana" Radcliffe'a, w kolejnej walce mógłby wziąć do weryfikacji Niedźwiedzia, potem np. Mamed. "Kornik" teraz przejebał z Rajewskim "młodym", pyk na odbudowę "Szuli", a potem powiedzmy ostateczny sprawdzian Sobiecha. Kita wygrał z Samociukiem i w razie zwycięstwa z tym bramkarzem to mógłby dostać weterana w stylu Jaya Silvy. Weterani pełniący rolę takiego Millera, Arlovskiego czy Browna to zdecydowanie lepsza rola niż być takim Cerronne lub Weidmanem KSW.
 
EPICKI MISTRZOWSKI REWANŻ!!!


1645472794563.png
 
Back
Top