Newsy MMA Userów

1645129487259.png


1645129497695.png


(Hill jest większy niż myślałem)

I Rockhold chce się bić z Costą
 
Na Ares FC 4, które odbędzie się 10 marca w Paryżu, Ewelina Woźniak zmierzy się z Brazylijką Marią Silvą. Innym polskim akcentem jest trenujący na co dzień w Irlandii Północnej Marek Jakimowicz, który skrzyżuje rękawice z utytułowanym kickboxerem Karimem Ghajjim. Z innych ciekawszych nazwisk jakie na ten moment ogłosili to walka wieczoru pomiędzy Damienem Lapilusem, a Kaynanem Kruschewskim, kolejny występ znanego z FEN Akhmeda Salamova czy byłego zawodnika ACA Nasrudina Nasrudinova.
 
Dzięki, czekaliśmy na to info
To RFA to nowa federacja i zapowiada się nieźle, może być kolejna obok Oktagonu mocna organizacja, a Gładkowicz mocny zawodnik i dobra mordka (nie wyciągam opinii z "Tylko Jeden" i wywiadów, mam inne "źródła" informacji o nim).
 


Chute to się jednak ani trochę nie zmieniło :jarolaugh:


A tak poważnie to nieźle sparingpartnerzy naśladują gejcziego i Czarls poprawił ruch głową i kontrowanie. Przygotowanie na brawlera pierwsza klasa
 
Ciekawe co by było jakby pokonał Kołeckiego

Weteranów to chce się oglądać jak jeszcze coś potrafią albo dają widowiskowe walki

Ja osobiście wolę już jakiegoś Łotysza 11-0 który może się sprawdzić niż Weterana 30-23

King Kong akurat jeszcze jakoś widowisko zrobić potrafi to akurat do niego problemu nie ma, ale taki Kułak to na chuj komu w obecnym stanie
 
Back
Top