Newsy MMA Userów

Atoli to nie karta wstępna, a środek był... ale powiem tak jeśli o to idzie:
:rutekajak:
Zważywszy na to że nie ma czegoś takiego jak karta wstępna w KSW to można traktować wszystko poza Co-Mainem i ME jako kartę wstępną

smart-thinking.gif
 
Ten Hejt Park z Lewandowskim był żarłosny. Turski niestety to sprzedajny śmieć.

Tyle było hejtu w całym programie, że w pewnym momencie Kelnerowi się wymsknęło i powiedział, że ktośtam jest w dupie. Turski podchwycił - tak jak UFC. A Kelner go zrugał - eeej bez takich - Turski ładnie przeprosił i już nie było żadnego szkalowania Wielkiego Włodarza przez pozostałe 2 godziny a Włodarz opowiadał te swoje idiotyczne bełkoty w stylu, że "każdy mistrz KSW ma na stole kontrakt z UFC" a w tym samym czasie na czacie ludzie pisali, że to brednia i czemu to mówi jak sami zawodnicy to dementowali. Wszyscy rozmówcy telefoniczni pełna kultura i bez niewygodnych pytań. To powinno się nazywać "Materiał Sponsorowany" nie HejtPark. Nudne to, miałkie i do dupy. A Kelner jest 10x bardziej odklejony niż był.
 
Ten Hejt Park z Lewandowskim był żarłosny. Turski niestety to sprzedajny śmieć.

Tyle było hejtu w całym programie, że w pewnym momencie Kelnerowi się wymsknęło i powiedział, że ktośtam jest w dupie. Turski podchwycił - tak jak UFC. A Kelner go zrugał - eeej bez takich - Turski ładnie przeprosił i już nie było żadnego szkalowania Wielkiego Włodarza przez pozostałe 2 godziny a Włodarz opowiadał te swoje idiotyczne bełkoty w stylu, że "każdy mistrz KSW ma na stole kontrakt z UFC" a w tym samym czasie na czacie ludzie pisali, że to brednia i czemu to mówi jak sami zawodnicy to dementowali. Wszyscy rozmówcy telefoniczni pełna kultura i bez niewygodnych pytań. To powinno się nazywać "Materiał Sponsorowany" nie HejtPark. Nudne to, miałkie i do dupy. A Kelner jest 10x bardziej odklejony niż był.
Liczylem ze zadzwonisz.... :jon:
 
Liczylem ze zadzwonisz.... :jon:

Próbowałem już kilka razy :/

Nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ale tam dzwonią koleżkowie koleżków bo nie zdarzyło się tak naprawdę by ktoś komuś pocisnął i musieli nie wiem przerwywać. Myślę że z racji na to, że kanał mógłby spaść z YT przez kilka słów live jakiegoś hejtera (w takich czasach zyjemy) to są to ustawki. Tak jak ten program - nagle na 5 telefonów - 4-ch fanów Kelnera i Cyrku i jeden HEJTER, który zadaje pytanie o Kamila Walusia.

WGL jest jeden mega ciekawy temat, który poruszył Kelner a właściwie słuchacz - gra KSW ,która miała powstać niby na mocy współpracy z Ubisoftem - serio tak odklejony jest Kelner? Nigdy nic takiego nie miało powstać ani nie było w planach. Jakie kłamstwo. Niech Jóźwiak powie, ze na mocy z Blizzardem albo SONY robią grę o FEN.
 
Ten Hejt Park z Lewandowskim był żarłosny. Turski niestety to sprzedajny śmieć.

Tyle było hejtu w całym programie, że w pewnym momencie Kelnerowi się wymsknęło i powiedział, że ktośtam jest w dupie. Turski podchwycił - tak jak UFC. A Kelner go zrugał - eeej bez takich - Turski ładnie przeprosił i już nie było żadnego szkalowania Wielkiego Włodarza przez pozostałe 2 godziny a Włodarz opowiadał te swoje idiotyczne bełkoty w stylu, że "każdy mistrz KSW ma na stole kontrakt z UFC" a w tym samym czasie na czacie ludzie pisali, że to brednia i czemu to mówi jak sami zawodnicy to dementowali. Wszyscy rozmówcy telefoniczni pełna kultura i bez niewygodnych pytań. To powinno się nazywać "Materiał Sponsorowany" nie HejtPark. Nudne to, miałkie i do dupy. A Kelner jest 10x bardziej odklejony niż był.
A jak ma traktować swojego szefa u którego teraz zarabia? Przejrzyj sobie inne HejtParki z gośćmi i sprawdż czy z innych wylewa się taki "hejt", jak sama nazwa programu wskazuje. Druga rzecz problem wielu tutaj polega na tym, że KSW TO POLSKI PRODUKT, a nie zagraniczny... coś na przykładzie z karabinkiem Grot typu "polaki zrobiły karabinek haha", "weście nie da się strzelać, bo zacina wyjebcie to", kiedy Francuzi swojego famasa ulepszają do tej pory, bo coś się zacina czy Niemcy swojego MG-42. Oto taki przykład.
Teraz takie przykłady oto typowego polskiego widza:
- PRIDE i ich wynalazkowe organizowanie walk = KSW i ich wynalazkowe walki, które bardziej były propsowane? Oczywiście te z PRIDE, podobnie jest teraz freakfightami, którzy tutaj większość ogląda, ale jedna walka wynalazek na rok przeszkadza tutaj.
- Pierdolenie, kłamstwa i obrażanie Dana White = Pierdolenie, kłamstwa i obrażanie duetu M&L, którzy bardziej klepani po plecach? Oczywiście, że łysy.
Już nawet nie zaczynam gadki o typowych siedzeniach w "kurwidołkach", jeśli chodzi o zawodników, bo jak wrzucimy ACA czy One Championship i tamtejszych zawodników to tutaj nikomu nie przeszkadza, tylko jak jest KSW. Turski może "sprzedajny śmieć", ale w jednym miał racje, Polacy mają kompleksy i tego już się nie wyrzuci, bo jest ostro zakodowane w głowie.

Oj jak tutaj czasem zajrze i patrze na wiele komentarzy, to Cohones staje się pomału takim Wykopkiem...

PS: zaraz zacznie się pewnie typowe wykopkowe gadki...Lewy to ty? itd. KSW mnie ani nie mrozi, ani nawet nie razi oglądam jak są może dwie dobre walki, czasem cała gale, a czasem żadnej, po prostu nie boli mnie nic, że są na rynku. Nie, przepraszam boli, że wprowadzili rankingi wolałem, jak jechali na typowym vibe PRIDE.
 
Back
Top