Newsy MMA Userów

Akop w programie ttv.pl


" Moim największym suckesem życiowym jest małżeństwo z moją żoną"
PertinentDistinctEgg-size_restricted.gif
 
A teraz już poważne tematy. Z jednej wiadomo rozwój. Z drugiej cały czas się zastanawiam: na jaką cholerę on to robi?
 
A teraz już poważne tematy. Z jednej wiadomo rozwój. Z drugiej cały czas się zastanawiam: na jaką cholerę on to robi?

Lepiej dać taką świeżą perełkę jak Miklasz vs Taxi Złotówa, to są zawodnicy mma bo już długo trenują i walczyli zawodowo, a nie freaki niż info o Rutkowskim w boksie zieww w temacie, który nazywa się ,,newsy MMA userów", zresztą ten pojedynek już jest ogłoszony od około tygodnia i jakoś hałasu on nie zrobił. Po prostu kolejna walka Rutkowskiego w boksie, którą pewnie przegra po równej walce.
 
Lepiej dać taką świeżą perełkę jak Miklasz vs Taxi Złotówa, to są zawodnicy mma bo już długo trenują i walczyli zawodowo, a nie freaki niż info o Rutkowskim w boksie zieww w temacie, który nazywa się ,,newsy MMA userów", zresztą ten pojedynek już jest ogłoszony od około tygodnia i jakoś hałasu on nie zrobił. Po prostu kolejna walka Rutkowskiego w boksie, którą pewnie przegra po równej walce.
No dla mnie Złotówa to nie jest zawodowiec (chociaż jak na freaka ma dobre skille), a Miklasz to nowy Dylewski. Rutek zaś co by nie mówić najlepszy piórkowy w Polsce (chociaż czekam na walkę z Torresem/Parnasse bo to będzie prawdziwa weryfikacja).
 
Ale raczej mniejsza niż w KSW, a tak mógłby już jakiejś walki chcieć i zrobić pojedynek w MMA. Rutek w ostatnich dwóch latach częściej boksuje niż walczy w MMA.
No mniejsza ale i tak za jakiś czas dostanie kolejna tam więc zarabia aktywnością :fjedzia:
 
Ale raczej mniejsza niż w KSW, a tak mógłby już jakiejś walki chcieć i zrobić pojedynek w MMA. Rutek w ostatnich dwóch latach częściej boksuje niż walczy w MMA.
Wiesz. Rutek rekord w boksie ma pewnie kompletnie w dupie i wydaje Mi sie ze traktuje to jak taki mocniejszy sparing a o ten w MMA musi dbac zeby piac sie w gore dywizji w KRSie. Dodatkowo w tych poduszkach i w tej wadze to raczej sobie krzywdy nie zrobi
 
Siwy celuje w marzec i kat 93. Palec sie goi dobrze ale nie tak dobrze i szybko zeby walczyc juz w styczniu i to jeszcze z Longerem.
To ciekawe kto. Jest Ednaldo, ostatnio coś mi się obiło o uszy, że mogą być "derby Poznania w ciężkiej" w FEN. Mogą mu ściągnąć Dubielę, chcieli powrotu tego Korniłowa, umowę ma Minda... a ja bym zobaczył "Longera" w starciu z kimś z Polski więc najchętniej... wyjaśnienie Szaflarskiego.
 
Lepiej dać taką świeżą perełkę jak Miklasz vs Taxi Złotówa, to są zawodnicy mma bo już długo trenują i walczyli zawodowo, a nie freaki niż info o Rutkowskim w boksie zieww w temacie, który nazywa się ,,newsy MMA userów", zresztą ten pojedynek już jest ogłoszony od około tygodnia i jakoś hałasu on nie zrobił. Po prostu kolejna walka Rutkowskiego w boksie, którą pewnie przegra po równej walce.
:korwinstupid::najmancoty:
 
Michał ma trudny charakter i w sumie przyznał się, że się wtrącał w narożniku a Czarek, że też chcieli już się rozstawać wcześniej. Słabo to widzę wszystko. Szkoda, że też Mirek się odpalił.
 
Ktoś mógłby streścić ?
Było spięcie na linii trener-zawodnik już przed walką Czarka
Do tej walki głównie przygotowywał Czarka Michał a nie trener. Do miasta przyjechał w dniu gali, według Michała olał ich trochę
Michał twierdzi że Miras miał już troszeczkę wyjebane na nich
Nie zgodzili się co do gameplanu na walkę Czarka, Michał klepnął że jak nie chce być w narożniku to nie musi
Oleksiejczuki nie będą się na stale związywać z żadnym gymem, ale będą jeździli po Polsce i do Stanów na sparingi
Żaden nie ma w planach powrotu do Wilanowa
Szewczyk został wyjebany przez to że blisko się trzyma z braćmi


Chciałem jak najkrócej
 
Było spięcie na linii trener-zawodnik już przed walką Czarka
Do tej walki głównie przygotowywał Czarka Michał a nie trener. Do miasta przyjechał w dniu gali, według Michała olał ich trochę
Michał twierdzi że Miras miał już troszeczkę wyjebane na nich
Nie zgodzili się co do gameplanu na walkę Czarka, Michał klepnął że jak nie chce być w narożniku to nie musi
Oleksiejczuki nie będą się na stale związywać z żadnym gymem, ale będą jeździli po Polsce i do Stanów na sparingi
Żaden nie ma w planach powrotu do Wilanowa
Szewczyk został wyjebany przez to że blisko się trzyma z braćmi


Chciałem jak najkrócej
 
Oglądając wywiad mam mieszane uczucia. Rozumiem, że Miras bywa czasem trochę odklejony, ale mimo wszystko bracia reprezentowali jego gym. A w tym przypadku narożnik powinien się słuchać głównego trenera, a nie członków rodziny czy ziomków z podwórka, obojętnie jakie oni mają pojęcie o MMA. Jeśli im nie pasował, czy i tak nie zamierzali się go słuchać to trzeba było odejść, albo mu powiedzieć żeby w ogóle na galę nie przyjeżdżał. Mam nadzieję, że ci trenerzy z którymi będą teraz współpracowali ogarniają, ale i tak wg mnie potrzeba mieć jakiegoś ogarniętego head coacha, który to wszystko spina.
 
Back
Top