Newsy MMA Userów

No to teraz mam nadzieje na likwidacje Punchdown przez nasze państwo... a jakby przy tym federacje freakowe zlikwidować... ale by pięknie było.
 
4352E748-FEEA-494D-9D47-48CAB155BB00.png07642E18-2E09-408D-9AC1-ED1F220B5E84.jpeg06E589D0-C89A-4A46-B339-1C91B08963B2.jpeg
 
Przecież to jest totalna amatorka i patologia już od pierwszej edycji. Mniejszy obijał leżącego i nawet ostrzeżenia nie dostał od sędziego, bo jest kolegą Enisa i miał wygrać. Bardzo dobrze przyjął papcia na japę i dumny ze zycięstwa.
:mjsmile:
 
Przecież to jest totalna amatorka i patologia już od pierwszej edycji. Mniejszy obijał leżącego i nawet ostrzeżenia nie dostał od sędziego, bo jest kolegą Enisa i miał wygrać. Bardzo dobrze przyjął papcia na japę i dumny ze zycięstwa.
:mjsmile:

Jedynki nie widziałem, widziałem dwójkę, a na razie to faktycznie mocno amatorska patola. Nie wiem skąd biorą tych gości, chyba, że to jakieś typowo kibolskie uniwersum. Bo te szmule to raczej na pewno panny tych hoolsów?
 
jajco. To nie jest temat o jakis gownach. Zaloz sobie temat i tu nie zasmiecaj fajnego tematu z jakimis pierdami. Newsy mma userow to nie jest miejsce zebys sobie relacjonowal jakies zabawy kibicocelebrytow.
Nie podoba się to dupa cicho. Nie ma tematu The war to ludzie tutaj wrzucili z 10 komentarzy i już się przypierdalasz. Tyle ci powiem… ::jondance:::jjsmile:
 
Nie podoba się to dupa cicho. Nie ma tematu The war to ludzie tutaj wrzucili z 10 komentarzy i już się przypierdalasz. Tyle ci powiem… ::jondance:::jjsmile:
Sam utworzyłem temat o Gromdzie z dopiskiem, że jest o innych galach na gołe pięści w Polsce i serio tam zapraszam - fajnie to rozruszać, bo najpierw było jęczenie, że tematu nie ma, a teraz jak jest to łącznie jest tam tyle postów co w temacie o FAME Picks potrafi w dzień napisać.
 
Back
Top