Newsy MMA Userów

:irish:

1628362608866.png
 
o nic, mma slaskim okiem wrocilo z lajwami podczas ufc , ja tam lubie posluchac trenera Jeruszki, wiadomo ze jakby byl lajw z klakierem ksw to bym tu tego nie wysylal
Wróciło? Chyba nigdzie się nie wybierali, oni zazwyczaj robią live przy numerowanych galach ufc oraz ksw, jeżeli są oczywiście ciekawe zestawienia. Też wolę śląskim okiem od tuNajt
 
Wróciło? Chyba nigdzie się nie wybierali, oni zazwyczaj robią live przy numerowanych galach ufc oraz ksw, jeżeli są oczywiście ciekawe zestawienia. Też wolę śląskim okiem od tuNajt

w sensie nie było, bo Jeruszka byl na wyjazdach w naroznikach swoich zawodników i nie było jak się zorganizować a tamten drugi sam nie odpalał wtedy lajwa ( bo bez Jeruszki to i tak już mało ciekawy by był )
 
Sara Luzar Smajić z Chorwacji (2-1) dołączyła do KSW. W swojej ostatniej walce pokonała Kaylee Vos z którą przegrała Magdalena Loska, nigdy nie walczyła z zawodniczką o dodatnim rekordzie, zawodniczka kategorii koguciej. Kompletnie nie mam pojęcia z którą cukinią z KSW może zawalczyć.
 
Sara Luzar Smajić z Chorwacji (2-1) dołączyła do KSW. W swojej ostatniej walce pokonała Kaylee Vos z którą przegrała Magdalena Loska, nigdy nie walczyła z zawodniczką o dodatnim rekordzie, zawodniczka kategorii koguciej. Kompletnie nie mam pojęcia z którą cukinią z KSW może zawalczyć.
Owczarz?
 
troche tego bedzie w piatek
w piatek na fight klubie
1628512367956.png


w piatek na tvp sport
1628512447287.png


w piatek o polnocy na stronce tvp jest jeszcze bellator
 
ksw strzał w stopę, przenieśli galę z połowy na 4 września, czyli wtedy co europejskie ufc na polsat sport za darmo Till vs Brunson, jak nie zmienią gali na dzień wcześniej to za dużo ppv nie sprzedadzą
 
moze gdyby walczyli polacy to tak, ale tak to nie ma znaczenia. ufc juz dawno sie zuzylo polakom, przestalo fascynowac, nawet ja wybiore ksw.
 
ksw strzał w stopę, przenieśli galę z połowy na 4 września, czyli wtedy co europejskie ufc na polsat sport za darmo Till vs Brunson, jak nie zmienią gali na dzień wcześniej to za dużo ppv nie sprzedadzą
No cóż
UFCJESTWDUPIE.png

:fjedzia:
 
zadni zolnierze. ufc juz mnie nuzy od dawna, ksw jest slabe, i chyba sie konczy, ale jakos bardziej mi podchodza ich gale, a w ufc to tylko walki polakow sledze w zasadzie. no i co lepsze ME.
 
Back
Top