Newsy MMA Userów

Leon podobno robi przerwę przynajmniej do początku 2022. Aż się prosi żeby ktoś go w kolejce po ts'a wyprzedził
 
Abus poza KSW. Wpadli z Niemiec, narobili Boruty, porwali kontrakty i Mają wyjebane. Czuję że jedynym warunkiem było to aby po odejściu on jak i mu podobni mówili dobrze o KSW ;)
W sumie i tak jak z Mamedem by nie walczył to na chuj on tam. Jeszcze by nam gwiazdeczki wyjaśnił
 
Abus poza KSW. Wpadli z Niemiec, narobili Boruty, porwali kontrakty i Mają wyjebane. Czuję że jedynym warunkiem było to aby po odejściu on jak i mu podobni mówili dobrze o KSW ;)
Niech jeszcze Shamil odejdzie, bo bije naszych i niech już przestaną udawać, że szukają jakichś poważnych zawodników. Wkurwia mnie takie podejście i ta organizacja.
 
Niech jeszcze Shamil odejdzie, bo bije naszych i niech już przestaną udawać, że szukają jakichś poważnych zawodników. Wkurwia mnie takie podejście i ta organizacja.
Ten Uros na belatorze przecież, Jóźwiak bierz już ten kredyt i kupuj ksw.

Pamiętaj że dana White tak zrobił z konkurencją.
 
  • Like
Reactions: J.K
Jeszcze w hooj czasu do tej gali :cry:
Ja marzę po cichu, że jeszcze Gamer tam wskoczy, a poza tym do tego czasu na DWCS zawalczą "Pcheła" i Brzeski, teraz Karola, może po drodze zapowiedzą kolejną walkę Prachnio. Także... mnie ciekawi czy Held jeszcze gdzieś w tym roku zawalczy bo czekam jego kolejnej walki tak samo walki "Skiby".
 
Back
Top