Newsy MMA Userów

52F92341-2B2C-4053-84ED-46B3A3AA00D4.jpeg

Topuria wskoczyl do top 15
 
Oczka zrobił, wygląda jak typowy gangus.
Co to znaczy?
Właśnie tak mi się wydawało, że jakby miał rzęsy pomalowane, ale to jest jakaś oznaka gangusa? Nie wiedziałem nawet, że to ma jakieś konotacje. Wyjaśnisz mi to? Ciekaw jestem.
 
No patrz, Kleszcz i jego menago mówili jaki on popularny i przyciągnie liczby a go Jóźwiak z Kowalikiem nawet wyprzedzili :lol:
to niema znaczenia ty polglowku trailer pudzian vs bombardier mial po tygodniu ponad milion wyswietlen nawet oszusci z fame tyle ni9e wykrkrecaja a to sie nie przelozylo na ppv
 


Chyba od razu po walce mówił, że teraz będzie chciał utrzymać wagę i dobrze mu zrobił okres przygotowawczy do walki, bo szykuje się projekt, który będzie wymagał od niego dużej sprawności fizycznej

Teraz doczytałem, że piszą "pierwszy mistrz federacji" - po prostu federacji, bo wiadomo że jak federacja to chodzi i tę FEDERACJĘ.
 
Na nieco ponad 24 godziny przed KSW 62 Tomasz Sarara poznał nowego rywala! Z Polakiem zmierzy się bardziej doświadczony Filip Bradarić . Vladimir Tok musiał wycofać się z walki z z powodu problemów osobistych.
 
Na nieco ponad 24 godziny przed KSW 62 Tomasz Sarara poznał nowego rywala! Z Polakiem zmierzy się bardziej doświadczony Filip Bradarić . Vladimir Tok musiał wycofać się z walki z z powodu problemów osobistych.

#internetexplorer
 
  • Bones
Reactions: PIR
Kolejny zawodnik z Polski... Wrzucam tylko dlatego... Większość walki słaba. Końcówka mocniejsza. Trzeba przyznać że Holender sporo wytrzymał.

 
Back
Top