Newsy MMA Userów

Screenshot_2021-05-22-18-51-49-154_com.android.chrome.png
 
Portale mma typu itc czy mymma zachowują sie pdoczas wywaidów z KSW jak na randce. Aby nie być gołosłownym pamiętam jak Mariusz z ITC wspomniał o rzekomych ustwionych walkach bombardiera Woju od razu wsprowadziłgo do parteru a Mariusz zaczał przepraszać , że żyje. Fightsport na pewno odznaczał się ogromną wiedzą w dziedzinie sportów walki ale takzę wiedzą ogólną na szerszym poziomie niz reszta branży. Możę zbanowanie KSW to pewien wyznacznik osiągniecia suckesu patrz swgo czasu ( mmanews.pl).
Kto będzie następny redaktor Turski?
 
  • Like
Reactions: J.K
Portale mma typu itc czy mymma zachowują sie pdoczas wywaidów z KSW jak na randce. Aby nie być gołosłownym pamiętam jak Mariusz z ITC wspomniał o rzekomych ustwionych walkach bombardiera Woju od razu wsprowadziłgo do parteru a Mariusz zaczał przepraszać , że żyje. Fightsport na pewno odznaczał się ogromną wiedzą w dziedzinie sportów walki ale takzę wiedzą ogólną na szerszym poziomie niz reszta branży. Możę zbanowanie KSW to pewien wyznacznik osiągniecia suckesu patrz swgo czasu ( mmanews.pl).
Kto będzie następny redaktor Turski?
Wiem że MMA-bądź na bieżąco to portal o mma, ale żeby nie wiedzieć że Muhammad Ali miał na imię Cassius Clay to trzeba być
3:24
 
Portale mma typu itc czy mymma zachowują sie pdoczas wywaidów z KSW jak na randce. Aby nie być gołosłownym pamiętam jak Mariusz z ITC wspomniał o rzekomych ustwionych walkach bombardiera Woju od razu wsprowadziłgo do parteru a Mariusz zaczał przepraszać , że żyje. Fightsport na pewno odznaczał się ogromną wiedzą w dziedzinie sportów walki ale takzę wiedzą ogólną na szerszym poziomie niz reszta branży. Możę zbanowanie KSW to pewien wyznacznik osiągniecia suckesu patrz swgo czasu ( mmanews.pl).
Kto będzie następny redaktor Turski?
pełna zgoda, aczkolwiek to co wyprawiają lizodupy z ITC to przechodzi ludzkie pojęcie, takie lizania po jajach to na prawdę nie da się słuchać, żałosne
 
:D chyba cos ci sie pojeb... organizacje to fen sprzedaje tyle ksw ponad 200tys a zeby cie zasmucic troche bardziej gala 59 sprzedala ponad 400tys moze teraz ci dupsko pęknie bo ty jestes jednym z tych co trzymają fiu... rozpary w ustach haha>>:D

szkoda że tych liczb nie widać w sprawozdaniu finansowym....
sprawozdania są dostępne bezpłatnie - polecam sprawdzić
 
Ma nie byc Fury vs Joshua tylko vs Wilder bo cos tam cos tam.... Powiedzcie mi ze przeczytalem fake newsa.... Panowie prosze
 
Ja pierdole... oby tylko Fury drugi raz wpierdolił Wilderowi. Kurwa przecież jakby Tyson wyszedł do Joshuy to by była najlepsza walka w ciężkiej od Kliczko - Haye.
 

O kurwa cringe jak chuj. Mam świadomość, że to lekko pomoderowane, ale czuję wstyd oglądając to. Frikowe konferencje to jest słaba w chuj reklama sportów walki, jak ktoś jest nowy w temacie. Już sama walka to tam jebać, ale tego typu konferencje to jest porażka.
 
wypierdakac do tematu o niedojebach umuslowych fakemmej
Może skieruj go tutaj? Pasuje idealnie :)
 
Back
Top