Newsy MMA Userów

Propo tego co Kawul na ptaszku pisał to kurwa huj mu w dupę. Martin skumał że FEN to wbrew pozorom im więcej dobrego robi niż złego, to ten Pajac usłyszał że FEN robi galę w lato pod otwartym niebiem i ten chce teraz to samo zrobić.
 


Hubert Szymajda nie zawalczy na TFL 16: „Podpisałem kontrakt z inną, dużą organizacją.”
Podpisuję kontrakt z inną, dużą organizacją, ale nie mogę o tym jeszcze mówić. Będę na gali w Radomiu ale nie jako zawodnik, lecz jako narożnik u mojego kolegi. Być może tam na TFL 16 nastąpi oficjalne ogłoszenie i zostaną podane wszystkie szczegóły.

Może na KSW w Lublinie jest szykowany
 
KSW zawita do kolejnego miasta nad Wisłą. 27 kwietnia w hali Globus w Lublinie odbędzie się KSW 48, a w najważniejszych walkach wieczoru kibice obejrzą starcie o tymczasowy pas mistrzowski kategorii piórkowej pomiędzy Romanem Szymańskim (11-4, 1 KO, 3 Sub) a Salahdine’em Parnasse (12-0-1, 1 KO, 4 Sub) oraz Łukasza Jurkowskiego (16-11, 4 KO, 6 Sub), którego rywalem w rewanżowym pojedynku za porażkę sprzed 14 lat będzie Stjepan Bekavac (19-9, 13 KO, 4 Sub).

http://www.polsatsport.pl/wiadomosc...i-miejsce-pas-tymczasowy-na-szali/?ref=slider
 
Back
Top