Newsy MMA Userów

Kurcze! Jak mnie ten "dziennikarz" wkurza czasami durnymi pytaniami i brakiem słuchania rozmówcy. Janikowski mówi mu, że jeszcze nie ma rywala i będą celować w galę KSW marcową lub kwietniową w Warszawie a ten z kolei pyta się go z kolei czy już dostał listę potencjalnych rywali. Jak się ogląda wywiady które przeprowadza to można więcej takich baboli wyciągnąć.
Ja to jestem ciekawy jak naprawdę do niego podchodzą w WCA. Przecież on tam jest non stop, aż do granic możliwości...może jeszcze tam śpi :DC:
 
Ja to jestem ciekawy jak naprawdę do niego podchodzą w WCA. Przecież on tam jest non stop, aż do granic możliwości...może jeszcze tam śpi :DC:
Nie wiem ale wkurza mnie takie gadanie jakie jest chociażby w tym wywiadzie. Dla przykładu, In the Cage robi wywiad z Martinem i jest takie smarowanie nie powiem czego, że głowa boli a przy okazji schodzenie z tematu wywiadu a skupianie się na tym ile dane wydarzenie/osoba wygenerowała statystyk na ich stronie czy pod danym filmem na youtube. Osobę oglądającą taki wywiad, statystyki danej strony kompletnie nie interesują tylko to, co rozmówca ma do powiedzenia. Przypatruję się temu od wielu lat i widzę jak strasznie "dziennikarstwo" branżowe poleciało na pysk. Na chwilę obecną jest tylko kilka osób, które potrafią solidnie przeprowadzić wywiad. A co do reszty, to aż czasami mi szkoda czasu aby te "wypociny" i brak warsztatu oglądać.
 
Ja to jestem ciekawy jak naprawdę do niego podchodzą w WCA. Przecież on tam jest non stop, aż do granic możliwości...może jeszcze tam śpi :DC:
Tego jakie mają do niego podejście to nie wiem do końca: czy uważają go tam za natręta czy im to wcale nie przeszkadza. Ale z tego co kojarzę z wywiadów to chłop mieszka nieopodal WCA , zna Roberta Jocza a ze Złotym to chyba nawet coś tam na sali boks trenował swego czasu i sądzę że to właśnie znajomość z dwoma głównymi trenerami na pewno ułatwia mu możliwość częstych wizyt i przeprowadzania rozmów .
Ja osobiście też wolałbym aby te wywiady przeprowadzał chociażby Filip od nas bo robi to w stylu który mi się bardzo podoba , ale jak to mówią:" na bezrybiu i rak ryba ":wink:
 

tenor.gif

VS
junior_dos_santos_UFC_FOX_funny1.gif
 
Nie jest to zaskakujące przedłużenie promocji, ale z korzyścią dla wybierających się na galę
//z tego co widzę bilety na eventim podrożały o 20zł, ale pewnie jakoś to skorygują.
 
Czytałeś mój skasowany post kilka dni temu... "Wiedz, że coś się dzieje" - pisałem o tej walce.
Ważniejsze jest jedno - o co Andrade zawalczy z Rose w maju, bo nie o pas :danaillegal: - który Thug traci z automatu w kwietniu, jakoś DC pas półciężkiej postanowili zabrać przed styczniowym upływem terminu obrony...
 
Czytałeś mój skasowany post kilka dni temu... "Wiedz, że coś się dzieje" - pisałem o tej walce.
Ważniejsze jest jedno - o co Andrade zawalczy z Rose w maju, bo nie o pas :danaillegal: - który Thug traci z automatu w kwietniu, jakoś DC pas półciężkiej postanowili zabrać przed styczniowym upływem terminu obrony...
Będą walczyć o zwakowany :lol:.
 
Back
Top