Newsy MMA Userów

coś mi się wydaje, że ten komentarz nie powstałby gdyby Norman nie miał spin z kolegami redaktorki ;)
Hahaha, co za głupota. Przecież każdy chyba widzi, że Norman robi z siebie wielką gwiazdę, kiedy to tak naprawdę mało kogo obchodzi gdzie zawalczy. Może takie zachowanie śmieszyć, bo to trochę nie fair wobec organizacji i nie ma to raczej nic wspólnego z Gamerem czy kimkolwiek innym. Ja pierdolę, czasem jak wymyślicie. :)
 
Hahaha, co za głupota. Przecież każdy chyba widzi, że Norman robi z siebie wielką gwiazdę, kiedy to tak naprawdę mało kogo obchodzi gdzie zawalczy. Może takie zachowanie śmieszyć, bo to trochę nie fair wobec organizacji i nie ma to raczej nic wspólnego z Gamerem czy kimkolwiek innym. Ja pierdolę, czasem jak wymyślicie. :)
Na pewno bardziej tu kogoś obchodzi gdzie zawalczy Norman, niz to, gdzie zawalczy Jay Silva
 
Nie wiem, kto mu prowadzi sociale, ale to żenujące nakręcanie atmosfery "a może FEN, a może KSW, a może Bellator, a może walka na wsi u wujka Józka" jest zbędne
Bardziej zenujace niz chwalenie sie wyplaceniem zaliczki za walke, ktorej byc moze nigdy nie bedzie ?
Ja pierdolę, czasem jak wymyślicie. :)
Naprawde wydaje Ci sie, ze trzeba tu cos wymyslac ?
 
Jeszcze nikt nie wrzucał?



łysy buduje własną halę sportową, Brock prawdopodobnie pojawi się na gali w Nowym Jorku, łajt na bank wchodzi w boks, tylko trzeba poczekać.
 
Back
Top