Newsy MMA Userów

Jaką wagę zombie trzyma poza przygotowaniami? Bo ładnie masę teraz dojebał!

38649356_1425569504253914_5875873156257808384_n.jpg
 
Jakby tak brać na serio te ich wszystkie ekscesy, bo już ktoś pisał, że 'Chabib sie smieje z bezdomnych'. No kurwa nie wnikam w to, ale zalatuje mi to nadinterpretacją po prostu.

A w takim razie kim jest conor? Celowo z małej napisałem. Sami się zastanówcie. Jak hejtujemy Chabiba za płacenie za pompki, to conor jest chyba panią lekkich obyczajów, która za $$$ zrobi wszystko, nawet triple anala z fistingiem.
 
Jakby tak brać na serio te ich wszystkie ekscesy, bo już ktoś pisał, że 'Chabib sie smieje z bezdomnych'. No kurwa nie wnikam w to, ale zalatuje mi to nadinterpretacją po prostu.

A w takim razie kim jest conor? Celowo z małej napisałem. Sami się zastanówcie. Jak hejtujemy Chabiba za płacenie za pompki, to conor jest chyba panią lekkich obyczajów, która za $$$ zrobi wszystko, nawet triple anala z fistingiem.
Krul nie wyciera sobie gęby Allahem i nie mówi jaki on to pobożny.
 
Oh Dżony Dżony. Brzucha już nie ma będzie wracał nie ma chuja. Rozpieprzy 2 kategorie w rok.


Jones tyle lat krulowal w lhw i nie odważył się przejść do hw. Za to dc zrobił to bardzo szybko i stał się większą legendą niż jj zdobywając drugi pas
 
DC to naturalny ciężki co wage już ledwo robił. Jones nigdy takich problemów nie miał, więc czemu wymuszać na siłę pójście wyżej? A i tak 2 razy pokonał DC :lol:

Trzeci raz też mu wpierdoli . Chyba że Daniel ucieknie na emeryturke , jakby nie patrzec zasłużoną , a wtedy Janek z Jonem o pas!
 
Back
Top