Newsy MMA Userów

Puncher Extra Time o 21.05 w Polsacie Sport News oraz Polsatsport.pl.
Prowadzący: Artur Łukaszewski, Łukasz Jurkowski
Goście: Jan Błachowicz, Michał Andryszak (MMA); Grzegorz Proksa, Damian Jonak (boks)
 


  • Jan Blachowicz: Suspended 180 days unless left hand cleared by doctor. Additionally, suspended 30 days with no contact for 21 days.

  • Jimi Manuwa: Suspended 180 days unless nose cleared by ENT. Additionally, suspended 45 days with no contact
 
Last edited:
NEWS Dnia!~
Silvana wrzuciła właśnie nowe zdjęcie na swój profil na FB, na którym przywdziewa jeszcze raz strój z walki z Ariane... i co?
I zniszczyła system, niesamowita, jest boginią, bomba wybuchła. Nie mam już nic do dodania, krowy pieją z zachwytu, a psy miauczą prosząc o jeszcze. Co za wszystko! Ja odkładam myszkę i idę się przewietrzyć. Akurat byłem na poczcie jak przeglądałem FB i natknąłem się na to zdjęcie, myślałem, że się publicznie rozpłynę, ale udało się zamaskować radość i podniecenie! Co za wieczór!
29472642_2077665099175782_4274720742857244672_n.jpg


Zauważcie, że są metki przy stroju, a więc Silvana musiała dostać nowy komplet do domu. Propsy dla tego Pitbulla całego. Poza tym napisała, że strój jej się bardzo podobał. Gracias!
 
NEWS Dnia!~
Silvana wrzuciła właśnie nowe zdjęcie na swój profil na FB, na którym przywdziewa jeszcze raz strój z walki z Ariane... i co?
I zniszczyła system, niesamowita, jest boginią, bomba wybuchła. Nie mam już nic do dodania, krowy pieją z zachwytu, a psy miauczą prosząc o jeszcze. Co za wszystko! Ja odkładam myszkę i idę się przewietrzyć. Akurat byłem na poczcie jak przeglądałem FB i natknąłem się na to zdjęcie, myślałem, że się publicznie rozpłynę, ale udało się zamaskować radość i podniecenie! Co za wieczór!View attachment 10319

Zauważcie, że są metki przy stroju, a więc Silvana musiała dostać nowy komplet do domu. Propsy dla tego Pitbulla całego. Poza tym napisała, że strój jej się bardzo podobał. Gracias!
:wow:

::really::
 
Back
Top