Newsy MMA Userów

Zelbetowe!
Już się zapiekliłem ale widzę, że ktoś poprawił - dziękuję kurwa!
Z tym zelbetem to powazna sprawa. Podobno tylko zelazobeton jest poprawny, a reszta to skroty, ktore...tez sa poprawne.
Żelazobeton albo żelbet. W branży wszyscy mówią żelbet - jest to skrót, który powszechnie się przyjął i jest używany oficjalnie - nawet na uniwersytetach wykładają "konstrukcje żelbetowe".
 
Jak go zaoral, o matko :antonio:

No i prawidłowo, tak się wlasnie kończy kurwa jak jakieś debile ( fachowcy od wszystwszy dziedzin sportu życia itp) zadają pytania z dupy wyjęte żeby była gownoburza i clickbaitowy temat, no co Jerome miał odpowiedzieć, że krzyż sobie wydziara i wodą swieconą sie natrze? :D. Różi król

Ps: to byla przenosnia hahaha . Od czego .?
 
Trzeba chyba powoli oswajac sie z mysla, ze Agi nie zobaczymy jednak w UFC.


Nie Aga, proszę cie. Nie kurwa no nie. Nie dziwię się jej trochę, walka o pas miała być przepustka dla zwyciezcy. Ale to uj, jest już tak blisko, a chce się poddac. Chyba, że poszła by, odebrała pas Lipski. Zwakowała i odeszła. W co wątpię bo Lewy i Kawul szybko ją przeciągną.
 



Zulu wraca. Przypomnę, że znany jest z tego, że zebrał dawno temu szybki wpierdol od Fedora :fjedzia:




whatsapp-image-2018-03-13-at-11.38.11.jpeg
 
Czyżby tak szybki powrót?


Pudzian vs Bedorf. Koike vs Wrzosek. Mańkowski i Strachu. KSW 44 zapowiada się na zajebistą galę. Jak dodadzą jeszcze walkę o pas MW, Ariane, Fieldsa z Wójcikiem, Owczarz i Szadzińskiego to może to być najlepsza gala w całej historii polskiego MMA.
 
Nie Aga, proszę cie. Nie kurwa no nie. Nie dziwię się jej trochę, walka o pas miała być przepustka dla zwyciezcy. Ale to uj, jest już tak blisko, a chce się poddac. Chyba, że poszła by, odebrała pas Lipski. Zwakowała i odeszła. W co wątpię bo Lewy i Kawul szybko ją przeciągną.
Chytry dwa razy traci, a tak na marginesie, to z początku nie widziałem w tym nic złego, ale widać, że ryzyko się nie opłacało.
 
Nie Aga, proszę cie. Nie kurwa no nie. Nie dziwię się jej trochę, walka o pas miała być przepustka dla zwyciezcy. Ale to uj, jest już tak blisko, a chce się poddac. Chyba, że poszła by, odebrała pas Lipski. Zwakowała i odeszła. W co wątpię bo Lewy i Kawul szybko ją przeciągną.
Trzeba chyba powoli oswajac sie z mysla, ze Agi nie zobaczymy jednak w UFC.


Dziewczyna ma rodzine w Polsce, dzieko, chlopa. Wcale sie nie dziwie, ze patrzy bardziej przychylnym okiem w strone polskiej organizacji, wiedzac ze tez moze przy odpowiednim rozpromowaniu swojej osoby w mediach (ladna dziewczyna, mama - dwie karty przetargowe) zgarniac tutaj niezly hajs. Ja propsuje bo damskie MMA to i tak :fjedzia:
 
Dziewczyna ma rodzine w Polsce, dzieko, chlopa. Wcale sie nie dziwie, ze patrzy bardziej przychylnym okiem w strone polskiej organizacji, wiedzac ze tez moze przy odpowiednim rozpromowaniu swojej osoby w mediach (ladna dziewczyna, mama - dwie karty przetargowe) zgarniac tutaj niezly hajs. Ja propsuje bo damskie MMA to i tak :fjedzia:
Dokładnie, pozatym, w USA przepadnie w oceanie reszty a tu będziemy mieć przynajmniej pociechę na naszym podwórku, dawaj Aga do KSW, 3m się rodziny i rób dobre hajsiwo (tylko nie negocjuj go jak Narkun :wink: )
 
Dziewczyna ma rodzine w Polsce, dzieko, chlopa. Wcale sie nie dziwie, ze patrzy bardziej przychylnym okiem w strone polskiej organizacji, wiedzac ze tez moze przy odpowiednim rozpromowaniu swojej osoby w mediach (ladna dziewczyna, mama - dwie karty przetargowe) zgarniac tutaj niezly hajs. Ja propsuje bo damskie MMA to i tak :fjedzia:

Nie rozumiem, oglądałem ten wywiad i nic tam nie jest mówione o skupianiu się na polskim rynku. Powiedziała tylko, że ma ostatnią walkę w kontrakcie z Invictą, potem będzie się zastanawiać. Ogólnie musi mieć wygraną walkę, aby przejść do UFC i nigdzie wprost nie pada stwierdzenie, że dała sobie spokój z podbojem światowego mma/UFC.
 
Nie rozumiem, oglądałem ten wywiad i nic tam nie jest mówione o skupianiu się na polskim rynku. Powiedziała tylko, że ma ostatnią walkę w kontrakcie z Invictą, potem będzie się zastanawiać. Ogólnie musi mieć wygraną walkę, aby przejść do UFC i nigdzie wprost nie pada stwierdzenie, że dała sobie spokój z podbojem światowego mma/UFC.
Powiedziala wprost, ze wybierze oferte korzystniejsza finansowo. Myslisz, ze UFC na start zaproponuje jej wysoki kontrakt ? Osobiscie w to watpie. Warto pamietac, ze Asia zaczynala od 8+8.
 
Powiedziala wprost, ze wybierze oferte korzystniejsza finansowo. Myslisz, ze UFC na start zaproponuje jej wysoki kontrakt ? Osobiscie w to watpie. Warto pamietac, ze Asia zaczynala od 8+8.
Teraz jest 10+10 na start plus 3,5 tysia dolcow od Reeboka. Naprawde wierzycie ze ksw placi wszystkim jak leci dobry hajs? No kurwa przecież tam tylko dobrze zarabia Mamed, Pudzian, Cipek, Gamer i pewnie Narkun teraz( nie licze tych cyrkowców wszystkich) a reszta to bez szalu a Wy wszyscy robicie z ksw jakies bóstwo finansowe...
 
Teraz jest 10+10 na start plus 3,5 tysia dolcow od Reeboka. Naprawde wierzycie ze ksw placi wszystkim jak leci dobry hajs? No kurwa przecież tam tylko dobrze zarabia Mamed, Pudzian, Cipek, Gamer i pewnie Narkun teraz( nie licze tych cyrkowców wszystkich) a reszta to bez szalu a Wy wszyscy robicie z ksw jakies bóstwo finansowe...
Przeciez ja nie wysylam Agi do KSW, wrecz przeciwnie. Mnie nie musisz przekonywac ;)
 
Nie rozumiem, oglądałem ten wywiad i nic tam nie jest mówione o skupianiu się na polskim rynku. Powiedziała tylko, że ma ostatnią walkę w kontrakcie z Invictą, potem będzie się zastanawiać. Ogólnie musi mieć wygraną walkę, aby przejść do UFC i nigdzie wprost nie pada stwierdzenie, że dała sobie spokój z podbojem światowego mma/UFC.
Moj komentarz byl do komentarzy, nie do wywiadu.
 
Back
Top