Newsy MMA Userów

Szykuje się do wakacji jakaś duża gala ACB?

ACB 86 ale to już 5 maja więc raczej odpada.

wqffwq.jpg
 
po co taki Khalidov mialby w Rosji walczyc? przeciez on fanow ma glownie Polakow, a to najdrozszy zawodnik jaki walczyl dla ACB
 
ja mam wrażenie, że on się z tym ACB wcale aż tak bardzo nie lubi jak niektórym się wydaje
To raczej nie kwestia sympatii, Mamed za walke z Barnattem skasowal rekordowa suma, za kolejna zarzadal z pewnoscia jeszcze wiecej. ACB wciaz sypie kasa, ale coraz racjonalniej. Dla nich Mamed ma wartosc wylacznie w Polsce, gdzie chce sie bic dla KSW, ewentualnie na Wyspach.
 
To raczej nie kwestia sympatii, Mamed za walke z Barnattem skasowal rekordowa suma, za kolejna zarzadal z pewnoscia jeszcze wiecej. ACB wciaz sypie kasa, ale coraz racjonalniej. Dla nich Mamed ma wartosc wylacznie w Polsce, gdzie chce sie bic dla KSW, ewentualnie na Wyspach.
Masz racje kasa wiadomo bardzo ważna ale jakoś nie zauważyłem wielkiej miłości między Mamedem a jego "kuzynami" z ACB. Myślałem, że go bardziej ciągnie do swoich i zostanie w tym ACB tak jak Aslambek. W sumie to nawet się zdziwiłem, że wybrał KSW. Na materiałach od KSW wygląda na mega zadowolonego tutaj w Polsce. To po prostu takie moje odczucia sprzed monitora :lol:
 
A Ty nie jesteś zadowolony jak mieszkasz w swojej ukochanej ojczyźnie? Co Cię tak dziwi? :travolta:
:deniro:

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

żaby nie offtopować

Gegard chce zawalczyć z Rorym

https://www.mmafighting.com/2018/3/...bellator-200-hell-get-his-ass-kicked-probably


-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Sonnen wyśmiewa zawodników którzy ciągle podkreślają jak bardzo ważna dla nich jest spuścizna

 
:deniro:


Sonnen wyśmiewa zawodników którzy ciągle podkreślają jak bardzo ważna dla nich jest spuścizna



Czy musimy tłumaczyć słowo legacy jako spuścizna? Myślę, że dorobek wystarczy, nie ma potrzeby takiego pompatyzowania.
 
Back
Top