Newsy MMA Userów

Myślę że zawalczy jeszcze to co ma w kontrakcie. Dopóki trwa proces na pewno go nie zwolnią bo to będzie działać na ich niekorzyść plus od razu trafiłby do konkurencji. Obie strony grają po prostu o $$$ teraz. Hunt chce coś ekstra a UFC dopóki czuje że wygrywa sprawę w sądzie to nie ma mu zamiaru płacić ale może mu utrudnić życie takim zagraniami jak ostatnio. Niestety sam dał im amunicję do ręki tym wywiadem.
hm... bedzie, pewno musial przejsc jakies dodatkowe badania w kierunku brain damage i do tego podpisac oswiadczenia, ze nie bedzie skarzyl UFC w razie jak cos mu sie stanie. Problem w tym, ze podobno nie kazdy uraz mozgu wychodzi od razu na przeswietleniach/badaniach wiec ja nie wiem czy o to nie bedzie mozna sie zahaczyc, w przyszlosci bedac prawnikiem Hunta, tymbardziej, ze sam oficjalnie zaczal gadac o swoich typowych objawach urazu mozgu. No i wez tu takiego gagatka dopusc teraz do walki. Pytanie, kto wezmie odpowiedzialnosc za Nowozelandczyka w razie jakies awarii? Lekarze? Czy moze UFC? Nieco problematyczny pracownik z tego Mareczka sie zrobil... Nie wiem czy gra jest warta swieczki, z perspektywy wlodarzy federacji.
Pisze o tym bo w Stanach ostatnio jest zalew spraw sadowych, wytaczanych przez bylych zawodnikow NFL swoim bylym pracodawca wlasnie ze wzgledu na szeroko pojete brain damage.

P.S.Jednak czasem warto ugryzc sie w jezyk, zamiast mielic ozorem :wink:
 
marcin.GIF
 
Walka dobra, ale co z jego karą??

A kogo to obchodzi? Chce zobaczyć ten ból dupy jak dzień przed wigilią ogloszą walkę zwolennika terrorystów z członkiem mafii. Moherowe berety udławią się karpiem.

PS. Polish Helwani zna szczegóły sprawy których nie chce ujawniać, twierdzi że to zatrzesloby polską sceną mma ale wyjawni gdyby był szantazowany, jakaś grubsza sprawa z tym azizem. Info z ostatniego live
 
Back
Top